xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakaś laska się pruje że nie ma prawdziwych mężczyzn, dajcie coś co by ją zaorało xD
https://zapodaj.net/fea8559c40298.png.html
0
Finał PSG - Barcelona
0
poratuje ktoś linka do realu ?
0
Manita będzie panowie !
0
Który z piłkarzy ma taką cechę że po stracie piłki wraca się i odbiera,ma dobry drybling i gra na PP ? ;)
0
ja wariat :D
39
Na fortunie fajne babki :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/53152854_2270643049817880_2341767713405272064_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=8d9906fea6fdc814f7447fbb16c3d5cf&oe=5D18E766
2
daj spokój z tym Ajaxem -.- gdzie ci Real odpuści taki mecz ;) 2:0 dla Białych
0
Gdyby nie kasa by nadal tworzył atak marzeń i zdobywał trofea teraz odpadnie z LM i zostanie mu Liga ;) Chciałbym jego nadal powrotu ale czy to realne ?
0
Panowie wczoraj pisałem o pomoc w konkursie było git ale wszystko na marne bo goście robili fejkowe głosy.. teraz zrobili coś takiego jak oddanie lajka na fp pod drużyną. proszę zostawcie lajka pod każda drużyną tylko nie pod " ADVIT " najmniej głosów wygrywa :P
https://www.facebook.com/podkarpacielive/
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52918146_1121044301411034_694506068713144320_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5deb6626df102aabfbf15589c12ff671&oe=5CE2B4CD
No ramos zapomniał wziąć mózgu z szatni.
1
Carvalaj to jednak dla mnie jest luzer... kończy się pierwsza połowa to jeszcze płacze do sędziego xD
0
Lionel Milik Messi
0
ale ten gruby to sie kładzie ... maskara
0
Messi Łokno po proszę :D
2
Ramsey !!!
4
nie głosujcie na nich xD
11
Pomoc w głosowaniu w konkursie:
potrzebuje pomocy, mój znajomy, który gra w piłeczkę a jego drużyna chcieliby mieć własne koszulki więc zgłosili się do konkursu żeby wygrać je.Jeżeli moglibyście zagłosować to byłoby mega, nie trzeba się rejestrować, zajmuje to 15 sekund, Drużyna: Advit. szybciej CTRL+F "ADVIT"
http://podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/19341,wygraj-koszulki-od-sportbrandpl---wielki-final-glosowanie
Wiadomo każdy głos jest na wagę złota więc od razu dziękuje za pomoc, więc do dzieła Cules !
0
byłem i stwierdził silne zapalenie migdałów :( lipa
0
ENCE wygra to wszystko :P
0
angina to raczej chyba nie jest, bo z tego co patrzyłem na necie to ropa jest a ja tego nie mam, nic jutro lekarz ;(
0
Mam to :-) zobaczymy jak nie to jutro lekarz bo lipa straszna ...
0
Ta żebym pawia puścił ? :-P
0
Miał ktoś kiedyś zapalenie gardła ? Tzw nie mógł nic zjeść ani napić bo nie dało rady ? Ile takie coś potrwa bo lekarz u mnie nie przyjmuje fck tragedia
0
Chyba 4pak
1
https://zapodaj.net/d2bcf25e50064.jpg.html jedyny sposób żeby go powstrzymać :-)
0
Fortuna widzę kaput... gdzie macie konta oprócz sts ?
0
Takimi meczami wygrywa się tryplet xD
0
Samobój
0
Vinicius lepszy od Dembele