xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a no faktycznie xDDDDDDD
0
jak wydymał skoro dali MIki i coś tam grosze dopłacili xD na jeden pies dla mnie wychodzi
6
Alexis Sanchez zarobił już w Manchesterze ponad 62 miliony funtów.
Dla United strzelił tylko 5 bramek xD to się nazywa zarobek
0
z juniorami se może xD
3
albo ja jestem ślepy albo go nie ma xD
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57209172_2349506168614484_3208729616839606272_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=d83c07862e02ca874ebedf78d6f08df7&oe=5D0385E3
0
a ja nawet nie wiedziałem :P
0
ADIDAS X 16.1 AG
Adidas TechFit 17.1 Suarez kiedyś takie miał chyba w 2017 :P
Adidas X 16.1 FG
ADIDAS ACE 17.2 FG które wybrać ?
0
Siemka, doradzi ktoś jakie korki dobre do 280zł ? mam na oku Adidas TechFit 17.1
ADIDAS ACE 17.2 FG które wybrać ? wiem że suarez miał w 2017 techfit xD
0
Pamiętaj, POLAK RODAK TYLKO PIĄTEK !
10
ty no nie wiem co ten Piątek ale wciąż czekam na ten piniondz ;)
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50735902_653941735025545_3537814241601912832_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=16aca2d730db3ce7dad7253fb1dada68&oe=5D3D5D0F
8
Sosnowiec xDDDDDDD
1
Gratki ;) ja wczoraj -80 przez Lechie :(
0
poka kupona
27
https://streamgoals.com/cache/32c8c8d22a.mp4 Link do bramki Ziela
3
Zielu co wsadził o cie chuy
1
Gratulacje !
1
Antonella w ciąży! Messi wraz ze swoją partnerką spodziewa się przyjścia na świat bliźniaków ;)
0
Adam Nawałka trenerem Legi Warszawa: Dla nas to zaszczyt, że Adam Nawałka będzie mógł pracować i realizować swój projekt w Legii Warszawa. Chcemy zdominować rozgrywki ligowe na najbliższe lata i pokazać się w Europie. Elegancko
4
Aguero to jest dziku, gość co ma to trafi z niczego :D
0
City zaczyna strzelaninę :D
34
#Suchar z rana :D
Wiecie w co wierzy Jehowy ?
- że ktoś mu otworzy :D
11
https://zapodaj.net/25d29460b5f64.png.html #bilbao wyciągnęło
0
Bilbao !!
0
Bilbao da radę czy nie bardzo ?
0
ty masz jeden na prawej ręce :D
1
Znacie kawał o Magdzie ?
-ma gdzie ale nie ma z kim :-D hue hue hue
7
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55576596_2047892971945503_6307830945068089344_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=2626c48ee99c5c86d4f8b12080a8b0fd&oe=5D0DF9C3 #Bukmacherka :D
0
i pedała :D
1
wpisujesz Pan w jutuba Adele i masz tam od zaj.. :D
31
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54524593_2618309538197712_640896712126234624_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=27c27bb941c80287c0ceeb4478a2e9c4&oe=5D0F0952
Messi w koszulce Hiszpani, kozacko :)