xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sobie zrobię walentynki z Baśką dzisiaj, tak ją wydymam że popamięta... Albo ona mnie :D
0
Są tutaj jacyś zawodnicy B klasa czy tam A klasa a może nawet wyżej ? bo zbliża mi się sezon i trwają przygotowania i przymierzam się do zakupu nowych koreczków i pytanie brzmi Mercurial Vapor czy Adidas Predator ?
4
dla siebie xD
0
Pizza,kebab, i tak ooo
8
https://zapodaj.net/5eb1e4f47cddb.jpg.html takie tam walentynki ;)
0
Farsenal.... ja ...
40
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51828282_768591113523567_1270216490229956608_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_eui2=AeHSDIISSkNzUOGk_1_xP-qknX023PQ8Vj1jkw7d0W8P5mTxUxNgq1WY_2N5o7vRzOfO4jLhVBqgakk8l3yZa7Urt32yl_wWTaLfgoOwkXkbMQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=c965348ffab15ddb0220b435cec678d5&oe=5CF4FADE :D
0
nieee
0
Korki !!! nie buty oszołomie :D
0
Pytanie mam do was Cules, jest jakaś stronka gdzie można sprawdzić kto jakie ma korki z piłkarzy ?
0
dużo mówi
0
Schazam nie rozpoznaje nutki, wie ktoś co to za nutka ?
https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=0EEOe6kRh2M
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51735342_774341799604465_6105598931012419584_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeFkJV0Sz0ck9fQz4OppAEle7j4aQioTOpbTTVcPhIgBqOcsLpZeH6AlWZLa4c5pTcV5B-fOzLPOZRBeHT2DCZXjCJu6PxgbGNm7yFWLIKE7bg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=eacd6febe01ce528471582ee197e07d1&oe=5CE17BA5 Nowy Herb białych :D
8
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/51818529_380329359417126_4205595116833865728_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeHZA0Qw9JKn09dWtRjr8Lbavaxb49vw9l07NmaoCCVlTlzyFHmCBljpJjMao30GaqU7XvhAup-yDRUEH9xUOuSUP3pMlOOnbTxoRMxnj705cQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=741bbcd1803a9aefedd7445ac06c1ef7&oe=5CF466F9 heheh
7
to nie zaczynaj, już byli tacy co auta sprzedawali xD
54
Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u
kelnera zgiętego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje
kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na
dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi
- Kelner, ta kawa cuchnie brudnym ch***m!
Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia
mówiąc:
- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę.
Mocne :D
0
Icardi poza kadrą Interu na mecz Ligi Europy, z opaski zwolniony to znowu jakąś przeleciał ? xD
0
Romelu Lukaku najlepsza 9 xDDDD
https://streamable.com/7lztu
2
Ja tam nigdy nie stawiam Angielską bo to lamusy jak Ekstrklasa, czekamy
https://zapodaj.net/8350022d38ba4.png.html
1
PSG dało zarobić. wiedziałem że te United parówy przegrają tfu jeszcze Liverpool w pape i baju baju:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52141379_1116670255172392_2305176430289354752_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeFJL5rXwUYPIDor-g0iWDNktDTkG4hALHtwiRR1_fd9kdNDfMZ3Mf-msFJoDrEmktDLZUgzoJ-JFuvd5pUWBpc48G2k-Ws9zNi-c5mD5iikxg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=c0d15cff55b349c065a04a718a2d4cf7&oe=5CFE9D2A dobranoc
2
Remisik padnie jak nic United-PSG
0
Podrzuci ktoś linka ?
0
podpinam
0
Pudło Aguero https://streamable.com/41pfm :D
5
Sąsiad mówi do sąsiada:
Wczoraj pożyczyłem sąsiadce 5000 zł na operacje plastyczną.
Drugi mówi:
To czemu jej nie powiesz żeby ci oddała?
Bo jej nie mogę rozpoznać. :D
11
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51904312_1104948249687306_4155077745858052096_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeHrscM16BSUizx4oKtTzqh9dcA3khWvZVw_P60jMKbWoCzX1A3sx4Q6cFoEUGNN_XvQDy8vq3QLXMMxqBxyBOtP3_oNmm60udUfUN1emgROQg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=27711860ad50a5bd7f53e4c52958c224&oe=5CE237F6 :D
49
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51571728_103918414080360_4642317488959258624_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeFCjAwSgKF3x7kHOdkWoK2dTiYhmN4Z2m22JWzywlfprJ8j4L55X4G8TKPtnkrvQ8-YoxDYcLRky9tDqLy97rXFvB0r2dN4fOA6HV8rXMkrfw&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5921d5ffa057a57d422a2de489c99cd5&oe=5CF45B19 xD
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51318412_1874709635984580_7763038424130387968_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=590a2d6b063f1cd7c097ae3b2f7e9927&oe=5CF1E539 hehe
0
Kondycji zabrakło
1
Michał ty chyba Coutinho pomyliłeś przywieźć na tym rowerze.