xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piątek rozj.. .te Serie A, Brawo Pistolero
28
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51059221_1854256571351905_6665691704684707840_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=86d164626bf6d9d08dce6e487506aacd&oe=5CF9CA0C
i cyk ;)
0
faszynujące xD
0
i cyk kaput :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
obserwuje go od dłuższego czasu i powiem ci że chłop robi robotę :D
1
To będzie udany debiut, chyba :V
https://zapodaj.net/9b0986f9d0e74.png.html
2
nie znasz się pewnie :V
11
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50669955_384421108794926_6923736234636345344_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d7c62d763ebf3997229992c8cb57ed89&oe=5CFC5FD8 :D
10
jak zacofany co ty ?
25
Wczoraj chodzę sobie po rynku a tu ku... patrzę geje się pie... w BMW ludzie nagrywają a te nic, ten świat jest taki sp... tfu ! STOP
6
Były piłkarz Barcelony - Thierry Henry - został zwolniony z posady trenera AS Monaco :D
Francuz chyba liczył na lepszy start kariery menadżerskiej:
⚽ Spotkania: 20
☑️ Zwycięstwa: 4
➖ Remisy: 5
❌ Porażki: 11
22
Piątek Musisz ! ;)
https://zapodaj.net/3536b58debbe1.png.html bardzo ciekawy
13
pi...czka nie umie sobie poradzić to fauluje, Neymar w swoim stylu ośmiesza typa ;)
0
PKS się pomylił :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50818586_1909397532515861_770884494340128768_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e5ec34a4d1b204f478c03d3d0d22ae6d&oe=5CB92965
7
Jak wlejesz 98pb :D
https://streamable.com/7jwel
1
Piątek to znakomity napastnik, co udowodnił w ostatnich miesiącach. Może nam bardzo pomóc. Razem z kolegami na pewno pomożemy mu szybko odnaleźć się w drużynie - powiedział Cutrone.
No to czekamy na debiut ;)
1
Jutro prezentacja Piątka może zagrać przeciwko Napoli, Niesamowite jeszcze niedawno kopał przy Kałuży, a dziś trafia na San Siro. Gość pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Piękna sprawa! Vamos
0
Malcom łeb w dół jak w b klasie :-D
0
Arthur,semendo na plus,malcom coś jest z nim nie tak, Prince fajnie się zastawia
0
Nie bo jeszcze Michał z Amsterdamu nie wrócił
0
Prince w podstawowym, jazda !
22
Zdecydowałem się prowadzić zdrowy tryb życia.
Teraz po wódę i fajki jeżdżę rowerem. ^^
0
we daj spokój z tym Rabiotem, słaby jak Munir ;D
0
2
i cyk De Jong
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50860043_1143131479193595_24716746514497536_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=16eff9fc46f2c6c0ed7fc928def72ea3&oe=5CFAFA0D
21
może Michałowi się dętka przebiła i opóźnienie jakieś mają xD
5
Scott Smith :
https://streamable.com/id0x1 :D
0
Chyba w walucie tibijskiej :-D
5
I jeszcze Isco