xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Trening Messiego na unikania obrońców :-)
https://streamable.com/6fpxt
32
Młody fan Leeds United jest fanem Mateusza Klicha. Na święta od Mikołaja poprosił strój reprezentacji Polski:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48995990_2893320007360120_4705120235928158208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d1d7e5d215a1fc61f3b3f3eaba7edc38&oe=5C9048CE
23
Rude dziecko mówi do mamy:
-kocham cię
a mama na to
-zostańmy przyjaciółmi ;p
3
No ba, w tesco nawet kupisz :D
56
Na lekcji pani mówi do Jasia:
- Jasiu zamknij okno bo zimno na dworze.
- A pani myśli, że jak zamknę okno to na dworze zrobi się cieplej?
Jasiu to jest Jasiu :D
6
Ibra:
https://streamable.com/ht7y6 :D
0
Monaco w zimowym oknie chce sprowadzić Denisa Suareza. 20mln i może iść :D
0
nie opłacalne, lepiej walnij sobie za 100 3/5 meczyków ;) Musisz trochę posiedzieć, ale odradzam bo pójdziesz z dymem :D
0
Taxi 4 leci na stoplakat :D
7
Komisja wojskowa.
- Do jakiej formacji chcielibyście wstąpić?
- Do marynarki.
- A pływać umiecie?
- A co, okrętów nie macie? :D
6
Te 10km to chyba po flaszkę na Orlen :-D
0
Socjopata mam coś ciekawego xD dzisiaj w Betlejem a jutro Bentleyem :-D
0
https://zapodaj.net/f13b78cae78ba.jpg.html hehe
41
Tak czuć było że wudzitsu wchodziło :)
1
Wbijasz do kościoła stoisz a tu gościu pawia puszcza xD rozumiem wypić z kulturą ale żeby tak kurła ...
0
Kompot z gumi jagód :D
0
Za tyle to się telefony kupuję panie xD
12
Pijany ? XD.
0
a co ? :D
0
Ogarnia ktoś kompy ? tzw Grafika jaka jest różnica GTX 1060 6GB a 3GB ? bo widzę cenowo :D czy lepiej GTX 1050 4GB ;) ?
31
Orlen już może zwijać interes :D
https://zapodaj.net/773ce7dff7ec4.png.html
0
Mój kuponik ok 70k miałem :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NzUxNzg0NzcwMDq56qB%2Fg773wWW8lX8%3D&kind=MAIN
0
Panowie gra ktoś z was może w WOTA ? bo wczoraj zacząłem i nie wiem jaką linią iść :D
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48422225_1764012440375879_8344993109620293632_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d8616bec3f998254e8f7319c19b52463&oe=5CA13301 hehe :D
1
Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej. Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń. Wesołych Cules !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48378921_1930075827088938_198415003605270528_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e3ada445c624b404197bc294ad00fc3a&oe=5C968E4B
Lukaku kontra Son. Tylko jeden z nich trafił do siatki. :D
17
Lucasa Leivy vs Mascherano
https://zapodaj.net/31c002be361eb.jpg.html :D :D
0
no niby tak :D
44
5. https://streamable.com/ij53b