xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Baba jakaś się chwali na spotted że urodziła dziecko i się pyta czy może za te 500+ kupić co chce czy na dziecko musi ???? boże co za mózgi
0
Ziomki jakie paliwo lejecie 95 czy 98 ? :D zawsze mnie to ciekawiło czym to się różni bo ja lecę na 98 :D
0
Real się upokarza z tygodnia na tydzień :D
0
ze starym na plecach
15
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44895634_2764525200239602_6391700150141583360_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a3b8f2a6669774194980128d210cd298&oe=5C4BB923 :D
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44954240_2167898293433620_7129545376628998144_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9f27b90d7748fff7f8713cadf7ff44bf&oe=5C7B3797 nie no już idę bo nie wytrzymam :D
0
0:3 zabrakło :D
1
no poszedłem ...
25
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44900253_1857774764329854_4089783149058326528_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=84336759901ef85e6d947ff50456aa4f&oe=5C3E910F ^^
0
I CYK PIĄTECZKA :D
3
Nic dzwonię do Suareza aby mi przelał w Euro :(
0
no to poszedłem ....
30
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44892779_736743186687399_5812746036178845696_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f2ab974a27406fa9bba9d82cd4aec6d4&oe=5C4802E9 BENG BENG ide w melo :D
0
jak zawsze ;)
0
Barca dawaj bramkę bo mi kupon nie wejdzie :(
0
Marcelo więcej bramek niż Benzema :D
0
może po jakimś babolu wpadnie :D
5
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44892779_736743186687399_5812746036178845696_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f2ab974a27406fa9bba9d82cd4aec6d4&oe=5C4802E9 ;)
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44880894_138622703766190_1771921361061543936_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=05615274b1a547bdd4c08c0b58102b0e&oe=5C858845 hehe :D
7
niech Lopetegi zostanie w nim do końca kariery, widać że gościu ma to coś :D
0
nie widać
8
Fajny ten Real taki nie za mocny ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho !!!!!!!!!!
56
Lukaku w 2022 :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44856237_950260985097519_1833923165349216256_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=db02d89b4a98de8d0c901f5b822eb9ec&oe=5C7CC9A2
0
dobrze panie Gomola.
71
Trzech kumpli spotyka się następnego dnia po libacji.
Pierwszy: Ludzie! Tak się wczoraj napie**oliłem, że non stop j***łem pawie po kątach!
Drugi: E, to jeszcze nic. Ja się obudziłem w rowie sto metrów przed domem.
Trzeci: To niby było złe? Ja przyprowadziłem dz**kę do domu i położyłem obok żony!
Pierwszy: Nie panowie, nie zrozumieliście mnie. Ja prowadzę hodowlę pawi. :D
0
jak ty kurła na bezrobociu :D
0
najdroższe :D
26
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44687759_1913557888765880_291479772314206208_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=635710ecc90749b5fa89fd157994cc43&oe=5C3BED41 haha