0

w Grand The Auto mam pare miejscówek, cho zapalimy :D

0

Chociaż się dowiedziałem od Szpakowskiego, że Maciej Szczęsny dzisiaj na bramce :D

1

Krychowiak na reprze trenuje tylko podania do bramkarza z polowy boiska. jedno takie podanie z Senegalem skończyło się tragicznie xD

1

Marco Asensio Like a Boss

0

Żwiru to słabiak :D

0

Pyka ktoś w FIFE ? chętny ktoś pograć wieczorami meczyki ?

2

Matka wraca z pracy a tu chałupy nie ma :D

0

Niestety przegrywamy 2:0 :(

9

Ja mam dopiero o 16 :D Jedziemy do lidera gospodarze ani jednego meczu nie przegrali :D ale jak się spniemy to ich może ogramy ^^

3

prrrrrrrrrrrrrr

0

Zawsze można na procka zmienić ;) a ostatnio była promocja na SSD cena 90zł, SSD to nie majątek :D

0

Na spokojnie ;)

0

Ah te Węgry :D

2

Lautaro Martinez ! ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no wiem że nie moje hehe :D

8

kurła,tom facetke powaliło na łikent pszeczytac krzyrzakuw rzal

0

mój ziomek ma taki bimberek że 4 kielichy na szybkiego i leżysz :D

3

Idą dwie mrówki na pustyni.Jedna mówi do drugiej:
- Nie czuję nóg !
A druga na to:
- To powąchaj moje ! xD

0

to normalne, że trener reprezentacji powołuje zawodników ze swojego byłego klubu, których dobrze zna. Szymański zresztą o wiele lepiej niż Mączyński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?