xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w Grand The Auto mam pare miejscówek, cho zapalimy :D
0
Chociaż się dowiedziałem od Szpakowskiego, że Maciej Szczęsny dzisiaj na bramce :D
1
Krychowiak na reprze trenuje tylko podania do bramkarza z polowy boiska. jedno takie podanie z Senegalem skończyło się tragicznie xD
38
Klasycznie :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41513607_1823959411050924_421962953235890176_n.jpg?_nc_cat=0&oh=75e1ee67d7d294982e8599276ba39d55&oe=5C232A35
1
Marco Asensio Like a Boss
0
Żwiru to słabiak :D
0
Pyka ktoś w FIFE ? chętny ktoś pograć wieczorami meczyki ?
1
Socjopata się może uczyć :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NTk2NTE2MTAwMDoe82dVxcwfMUeZNVU%3D&kind=MAIN
0
i Cyk
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NjUyNDI2MTUwMDqwKknEdD2%2FvYaIavM%3D&kind=MAIN
2
Matka wraca z pracy a tu chałupy nie ma :D
14
heheh :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41462160_2213520942052767_2371398194564169728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=62415dd520aae39a162969fc901eb8dd&oe=5BF0CD70
0
Niestety przegrywamy 2:0 :(
9
Ja mam dopiero o 16 :D Jedziemy do lidera gospodarze ani jednego meczu nie przegrali :D ale jak się spniemy to ich może ogramy ^^
3
prrrrrrrrrrrrrr
0
Zawsze można na procka zmienić ;) a ostatnio była promocja na SSD cena 90zł, SSD to nie majątek :D
0
Na spokojnie ;)
0
Ah te Węgry :D
2
Lautaro Martinez ! ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no wiem że nie moje hehe :D
7
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40643115_266710670718743_7636101816748343296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0870089d18f2cfc4a306e9220079c979&oe=5BF70117 heheh a u was jak tam ? :D
24
Krzysztof Piątek w Genoa:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40797622_994810024034463_3556553995663179776_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f33d324e650ccd661c834988cba7ef12&oe=5BFD49FE
Lewandowski z Piątkiem ?
39
Ruszyła maszyna
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40602989_962721503912460_3566341332777566208_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7392688287de780c3a7cbaa31b92dc55&oe=5BEF10CF
8
kurła,tom facetke powaliło na łikent pszeczytac krzyrzakuw rzal
0
mój ziomek ma taki bimberek że 4 kielichy na szybkiego i leżysz :D
12
https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201607/1468779159_wjfpo8_600.jpg eheheh :D
3
Idą dwie mrówki na pustyni.Jedna mówi do drugiej:
- Nie czuję nóg !
A druga na to:
- To powąchaj moje ! xD
63
XD https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40187788_727061170960617_4080547981529448448_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ea0df6ea6aacfc62507201d7050b4f64&oe=5C393280
0
to normalne, że trener reprezentacji powołuje zawodników ze swojego byłego klubu, których dobrze zna. Szymański zresztą o wiele lepiej niż Mączyński.
38
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/08/52f0c9930db87472d6eb955b730e707d.jpg :D