0

Kolejny mecz gdzie chu.. gramy jadą jak chcą.

0

Japonia czy Senegal ?

0

trochę Coli i tak z trzy 50 :D

0

ciekawe jak ? :D hahah

0

Balon pękł w Moskwie z taką siłą, że w Szczecinie było słychać. xD

0

Szczęsny

6

Milik i Lewandowski przez cały mecz wymienili między sobą jedno podanie. Jedno...

-jak zaczynali grę :V

1

Jeszcze tylko mecz o wszystko i mecz o honor. Robimy jakiś fan page z Milikiem ? Chcemy Milika na ławkę :D

0

Krychowiak najlepszy kto nie wierzy ch. mu w dziób xD

3

kuła...jak to jest ofensywna taktyka Nawałki to ciekaw jestem jak wygląda defensywna :D

0

Milika tak zhejtowałem że mnie zablokował :D

4

Milik jedno wielkie nieporozumienie, do stolarza nogi wyprostować i niech sie stara o grę gdzieś w okręgówce... nic więcej mu nie zostaje. Milik i Cionek jak na razie dwie największe pomyłki mundialu...

0

albo się obudza i zaczną grać swoje albo do domu.

0

nawet z okręgówki by ich rozjechali :D

0

Jak zobaczyłem skład to aż mnie osłabiło, najsłabsze ogniwo Piszczek jadą gościa w d... jak chcą :D Krychowiak gość na co tyle przytrzymuje piłkę to samo Cionek kumpel dobrze mówił ten słabiak to grać nie powinien, Milik w ogóle nie widoczny. Brawo Socjopata jednak jest z ciebie typer :D

0

Proszę cię :D

0

#VamosPOLSKA :) 1:0 skromne :P

0

lubisz takie starsze ? :D

0

A Socjopata to parówa :D

2

0

Jak myślicie Egipt bramka do 72min ?

0

Same karne xD

0

Tańczymy Labada, Tańczą go kibice ! ale będzie pier... z strony naszej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

– Cześć Janusz, co tam?
– A w porządku, kupiłem auto i wziąłem urlop.
– O kurde, pozazdrościć, to gdzie się wybierasz na wczasy?
– Na przegląd, do wydziału komunikacji i do urzędu skarbowego. xD

0

ok 18/23h zależy od trasy ;p

1

jadę z kolegami to pod %%% zawsze szybciej trasa mija xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?