xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny mecz gdzie chu.. gramy jadą jak chcą.
0
Japonia czy Senegal ?
0
trochę Coli i tak z trzy 50 :D
4
https://www.facebook.com/KillerMisiekPL/videos/1930717517150718/ hahahahah
0
ciekawe jak ? :D hahah
14
o skurczybyk https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35806816_1947703901931025_5271008385066598400_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeGKl9m9MU2VTQTWxXnI_6-teQscWl8JsHVMubs5gq45FCk2IO-loeFXmorkwIr0S6rRvYHV7MLaEuQlIgKXJQTXMumsZsai2kPFaZi_tFaVkQ&oh=f461c169d601e44164c726a199e270d2&oe=5BA28B11
0
Balon pękł w Moskwie z taką siłą, że w Szczecinie było słychać. xD
0
Szczęsny
6
Milik i Lewandowski przez cały mecz wymienili między sobą jedno podanie. Jedno...
-jak zaczynali grę :V
1
Jeszcze tylko mecz o wszystko i mecz o honor. Robimy jakiś fan page z Milikiem ? Chcemy Milika na ławkę :D
0
Krychowiak najlepszy kto nie wierzy ch. mu w dziób xD
3
kuła...jak to jest ofensywna taktyka Nawałki to ciekaw jestem jak wygląda defensywna :D
0
Milika tak zhejtowałem że mnie zablokował :D
4
Milik jedno wielkie nieporozumienie, do stolarza nogi wyprostować i niech sie stara o grę gdzieś w okręgówce... nic więcej mu nie zostaje. Milik i Cionek jak na razie dwie największe pomyłki mundialu...
0
albo się obudza i zaczną grać swoje albo do domu.
0
nawet z okręgówki by ich rozjechali :D
0
Jak zobaczyłem skład to aż mnie osłabiło, najsłabsze ogniwo Piszczek jadą gościa w d... jak chcą :D Krychowiak gość na co tyle przytrzymuje piłkę to samo Cionek kumpel dobrze mówił ten słabiak to grać nie powinien, Milik w ogóle nie widoczny. Brawo Socjopata jednak jest z ciebie typer :D
0
Proszę cię :D
0
#VamosPOLSKA :) 1:0 skromne :P
0
lubisz takie starsze ? :D
0
A Socjopata to parówa :D
22
Grosicki już przygotowany :P
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35701245_2055267144515317_8871897807707963392_n.png?_nc_cat=0&oh=14442fc93f1fd43ae11c4551385c1687&oe=5BAF7F4E
2
Szanujesz i wierzysz? Plusujesz :D
http://bi.gazeta.pl/im/46/57/13/z20280646Q,Euro-2016--Mecz-Polska---Ukraina.jpg
0
Jak myślicie Egipt bramka do 72min ?
0
Same karne xD
0
Tańczymy Labada, Tańczą go kibice ! ale będzie pier... z strony naszej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
– Cześć Janusz, co tam?
– A w porządku, kupiłem auto i wziąłem urlop.
– O kurde, pozazdrościć, to gdzie się wybierasz na wczasy?
– Na przegląd, do wydziału komunikacji i do urzędu skarbowego. xD
0
ok 18/23h zależy od trasy ;p
1
jadę z kolegami to pod %%% zawsze szybciej trasa mija xD