0

na Wałbrzych xDDDDD

5

Ale bym obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną :D

1

Tak tak ! mamy pierwsze 3 punkty :D

0

Teo nie gra całego meczu :V

0

Po to jest VAR żeby z niego korzystać xD Powinien być zakład u buka kto będzie miał najwięcej Varów XD

0

parobek jeden :(

2

takie piętki jak Krychowiak to ja na treningu wale :D

0

Kownacki udowadnia !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

się wie kierowniku :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

trochę dziwne w tym fantasy :D bo nie mogę zmienić ustawienia jak chcę zrobić np 3-4-3 tylko od razu mam bez kitu 2 bramkarzy i kasy brak xD

1

Adil Rami sfaulował Mbappe na treningu reprezentacji. Na tyle poważnie, że Kylian może opuścić mistrzostwa.

4

Na sportowe emocje zaprasza harnaś xD

2

Szczęsny też by to wyjął ;)

1

ten Kownacki to taki trochu Koala xDD

7

Milik w swoim stylu, już wolę Teodorczyka ;]

1

Lewy dzikus ! ! !

0

Lewy kozak :D

0

w pape dostaną xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oui- tak

0

tak :)

6

BarcaInfo

0

Polska mistrzem świata 2018 ! :)

0

powinni powtórzyć karne, bo niesłusznie przegraliśmy.

0

łe tam, najwyższej będziesz siedział dalej w tej samej ławce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?