xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na Wałbrzych xDDDDD
5
Ale bym obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną :D
19
Kolejna dawka :D https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35227960_1588386891283267_659865890455552_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFi73CFRCFM7Hc2WRjufMUjY0MxZggr614GowzKBYiieDC4vlOXT30sLbJ1lVH3DUvdWGufHKc5Z1N7ggc-nUFBjYw_4bQ10IrtMn9-TvvHDw&oh=f3f04677446cdfa304c6854d666077b9&oe=5BBA437B
1
Tak tak ! mamy pierwsze 3 punkty :D
0
Teo nie gra całego meczu :V
0
Po to jest VAR żeby z niego korzystać xD Powinien być zakład u buka kto będzie miał najwięcej Varów XD
0
parobek jeden :(
2
takie piętki jak Krychowiak to ja na treningu wale :D
0
Kownacki udowadnia !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
się wie kierowniku :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35151265_2180078938676036_1132500833489911808_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEbKDD7dppAEL6czSRXSL_cOTjlBcELxA0fEvqa_4mHVaLnXDl68ZjpUjK7NvnMH5f4-gEb2dErh2ghIkLQ5Jer1bmmi_my72FSKHEqhcgJ4w&oh=9b74e06faa98d28da384b269b3a69484&oe=5BA959DC :D
0
trochę dziwne w tym fantasy :D bo nie mogę zmienić ustawienia jak chcę zrobić np 3-4-3 tylko od razu mam bez kitu 2 bramkarzy i kasy brak xD
1
Adil Rami sfaulował Mbappe na treningu reprezentacji. Na tyle poważnie, że Kylian może opuścić mistrzostwa.
4
Na sportowe emocje zaprasza harnaś xD
2
Szczęsny też by to wyjął ;)
1
ten Kownacki to taki trochu Koala xDD
7
Milik w swoim stylu, już wolę Teodorczyka ;]
1
Lewy dzikus ! ! !
0
Lewy kozak :D
0
w pape dostaną xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35143709_639830356361568_6867621816899207168_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeExFdpQfRvhF6mQcvqH4OSXh2vMjINmJsYf-3aNnv2mTHE0RQqJt0hJIpu1unJh6_ZSnwhg56wH0Pv-tWC2NqwVBt1DZ5lyY8rzTClrJJWpjg&oh=901b7c90bd9ab51a5142e957cb75fd58&oe=5BB847AA :V bez komentarza ...
0
oui- tak
0
tak :)
6
BarcaInfo
0
Polska mistrzem świata 2018 ! :)
0
powinni powtórzyć karne, bo niesłusznie przegraliśmy.
0
łe tam, najwyższej będziesz siedział dalej w tej samej ławce :D