xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest i Leżajsk :D
38
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31378686_952291501618810_4703307838524861067_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHbWRbK59brLF8L8jnHVhJ_ALBBnDn-BP9eqJ6vf-7GrPM1EqXA3XD9HQUWbnkSSCh92QYbp9X0lH2JqVhQTzwQ9k4fbP9b7M4aoJrShwgnxA&oh=011c8646ffcc6efbfd0df7648aba2954&oe=5BB74768 :D
5
fajnie ktoś napisał xD Zidan ucieka bo Var wchodzi xDDDDDD
0
Zamawiał ktoś może coś na SHOESLAND.PL albo słyszał o tej stronce ? :D
0
wstawiał to ktoś xD
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33923715_1904654222932281_2560836995693674496_n.jpg?_nc_cat=0&oh=715e415172b40e1b6a37b6f86dbf1e21&oe=5BB73854 i jak wam się widzi ? :D
0
Weekend !!! Ah jo powiedział krecik :D
0
o ku. nie wiem czy ktoś jest taki obeznany i czy znajdzie XD
0
zara bana wyłapiesz za cenzure XD
0
a Chcielibyście wymiany Messiego na Kucharczyka ?
16
Na pierwszej randce chłopak mówi do dziewczyny:
- Ty chyba lubisz rysować, tak?
- Tak, a jak to poznałeś?
- Po twoich brwiach.
xDD
0
Stary nie woli starszych ? :D
1
stary nie mam już sił kostki układać bo się je** w oczach xD ale szefu gada że premia będzie :D
13
Kur*** ah te uroki upałów nie da się robić :(
1
wy to macie dobrze, ja mam 34+ łeb już pęka od tego słońca xD
15
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33801607_1756911057695303_6843648877115998208_n.png?_nc_cat=0&oh=010053e6bbf2dfa765825491a44d4963&oe=5BBEC8A3 hahahah :D
0
a gdzieś tam z insta przeczytałem :)
0
Real i Barcelona szukają zastępstwa dla Iniesty i Modricia, a Bośniak to ich pierwszy wybór. Juventus oczekuje ponoć minimum 65 mln euro.
2
Miedź Legnica czeka :D
1
Neymar gdy przychodził ważył 57kg teraz waży 68 ;) waga to nie wszystko :D
0
Reprezentacja Polski rozbiła III-ligowca. A Milik z karnego trafia xD
1
wielki talent :D
31
#LOL
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33806401_968755459972414_5992922817643937792_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFdP-cny-4aVcfcZu7jbGQhbQuSkfF7374b-uwpOVLPnkSDdi5ARLoYUEglsr_GGhdPrzaPv5oNSa7UvpvHCp4mMgiWLOGWJWsLZYoO5stLrA&oh=32cd5d91db8270a1d957fbdc83aae698&oe=5BBD19D5
0
nie no jak usuniesz to nie pomoże, jedynie jakiś program :)
74
#suchar
Nauczyciel matematyki: Wasza klasa jest taka słaba ze 60% nie zda.
Uczeń: haha nas tylu nawet nie ma! ;D
8
No to ładnie się bany posypały na LM :D witam i miłego dnia :D
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33624382_10155307615046237_6616018299077525504_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHqrWZhNCjpE2VElPhozib_DaH2Vb5_jqkSrQOUtrL9BOO9EapNx5dXFhq2b8U59C4TpDFBcMp4qkvLerGpKKWUDdeHC_4Inw2ygLx6Pch5_A&oh=02b9604b0769c9a2baa2f0a77dd42c22&oe=5B7BBE60 Iniesta już zaprezentowany, To co zaczynamy oglądać Japońską ligę ? ?
0
i jak ten filmik o Inieście gotowy ? :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kevin De Bruyne niby rudy, ale wszyscy go lubią :D