0

Jest i Leżajsk :D

5

fajnie ktoś napisał xD Zidan ucieka bo Var wchodzi xDDDDDD

0

Zamawiał ktoś może coś na SHOESLAND.PL albo słyszał o tej stronce ? :D

0

wstawiał to ktoś xD

0

Weekend !!! Ah jo powiedział krecik :D

0

o ku. nie wiem czy ktoś jest taki obeznany i czy znajdzie XD

0

zara bana wyłapiesz za cenzure XD

0

a Chcielibyście wymiany Messiego na Kucharczyka ?

16

Na pierwszej randce chłopak mówi do dziewczyny:
- Ty chyba lubisz rysować, tak?
- Tak, a jak to poznałeś?
- Po twoich brwiach.

xDD

0

Stary nie woli starszych ? :D

1

stary nie mam już sił kostki układać bo się je** w oczach xD ale szefu gada że premia będzie :D

13

Kur*** ah te uroki upałów nie da się robić :(

1

wy to macie dobrze, ja mam 34+ łeb już pęka od tego słońca xD

0

a gdzieś tam z insta przeczytałem :)

0

Real i Barcelona szukają zastępstwa dla Iniesty i Modricia, a Bośniak to ich pierwszy wybór. Juventus oczekuje ponoć minimum 65 mln euro.

2

Miedź Legnica czeka :D

1

Neymar gdy przychodził ważył 57kg teraz waży 68 ;) waga to nie wszystko :D

0

Reprezentacja Polski rozbiła III-ligowca. A Milik z karnego trafia xD

1

wielki talent :D

0

nie no jak usuniesz to nie pomoże, jedynie jakiś program :)

74

#suchar
Nauczyciel matematyki: Wasza klasa jest taka słaba ze 60% nie zda.
Uczeń: haha nas tylu nawet nie ma! ;D

8

No to ładnie się bany posypały na LM :D witam i miłego dnia :D

0

i jak ten filmik o Inieście gotowy ? :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kevin De Bruyne niby rudy, ale wszyscy go lubią :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?