xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra ktoś w tego menadżera TVP ? :D
19
Mieszkającego niedaleko mnie kujona zabiła Mafia.
Podobno wiedział za dużo. xDD
1
coś nie pykło xD
1
Peszko wygrywa ! hahaha
0
#teamSocjopata :D
10
Pazdan potwierdza że jest znakomitym obrońcą! :D
1
a dziękuję dziękuję :D
88
https://media.giphy.com/media/AuZXAPj750HOzNFus2/giphy.gif Dobre :D
2
#kozak ?
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34777656_415542855579903_9006075729951064064_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e06063b273e67f54b7f33a8d37fc2295&oe=5BB435C3
0
Dobrze mówi, ale wolałbym tryplet :)
0
Przeglądam olx a tam takie coś wyróżnione ogłoszenie,jakiś Janek sprzedaje Windowsa XP. :D
23
Szczęsny: Buffon powiedział, że będzie kibicował Polsce.
Dziennikarz TVP: Żartujesz.
Szczęsny: Oczywiście, ale fajnie brzmi :D
1
1
chyba z ch** na łby pozamieniał xD
0
19;49 weź tam czas se zmień :V
0
Mleczko dało radę, rysy faktycznie zniknęły. Polecam wszystko z K2 :D
0
Kownacki zjechał Lewandowskiego i nie jedzie na mundial :D
9
Mogli być milionerami: Nie odebrali 17mln wygranych w Lotto xDDDDD
14
Dawid Kownacki o zakładzie z Lewandowskim: Zostaliśmy po treningu i każdy dostał pięć podań, strzeliłem więcej goli.Stawką było 20 pompek, ale Robert ich nie zrobił. Została mi satysfakcja, że wygrałem. #Skandal xD
0
co sądzicie o Szostak gdy ten podpisał kontrakt z KSW ?
0
Diogo Dalot piłkarzem Manchesteru United. Portugalczyk został ściągnięty na Old Trafford za 22 miliony euro.
1
czekam na filmik :D
1
z tym dośrodkowaniem to przesadziłeś :D nawet różnych nie umie wrzucić :D
1
Krzysztof Piątek wkrótce zasili szeregi Genoi :) coraz więcej Polaków w Serie A :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
PW
0
Kupował ktoś coś kiedyś na Olx ? pytanie mam :D
8
Odbierz pieniądze i nie rób problemów :D
1
bo to troll konto z 20 maja, pewnie od białych :D
0
no takich to tylko do Kamieniołomu :D