xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jeszcze jest drugie 45min :D
0
Dembele w swoim stylu xDDD
1
Czekam na Argentynę Messi x4 :D
0
Ciało gościu co ty
0
Dembele szybki jest, ale te jego dryblingi xD gubi się na piłce ;p
21
hahahah xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35305975_1695940310518759_4405106324942094336_n.png?_nc_cat=0&oh=5826c7367ba2f350dfe1eb3044f0d9a2&oe=5BA27C39
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI4NTY3NDMwOTcwMDq5r%2FwbAzH1ycjRe3Q%3D&kind=MAIN nie zwalniam tempa xD
5
https://img3.dmty.pl//uploads/201806/1528879991_xrt8bw_600.jpg mocne xD
1
#memik już są :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35329627_1022965977853334_3208608326963167232_n.jpg?_nc_cat=0&oh=29e19d92a278022319d5a8285f118f90&oe=5BA99129
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35303821_1849709668422457_4879217005854457856_n.jpg?_nc_cat=0&oh=65c9e113766e5c847475a07316a82ddc&oe=5BA9FA5B no kurła i przewidzisz ile strzelą ? ja pie.... nic tylko zapić ...
0
Już wolałbym Kariusa postawić :D
0
Ronaldo to wielki piłkarz xD
0
Ja jestem ciekaw jak wpłynie zwolnienie Hiszpańskiego trenera na grę Reprezentacji ;p
0
ja 0:1 xDDDDDDDDDD
0
Trzymajcie mnie bo zaraz coś roz... :( Marko strzelaj
0
nie, ale już nic nie będzie ja to jestem kozak :D
0
I pierwszy remis xD
27
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35361635_483828338703408_796564224061997056_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ff38478ab25eea0ee5caeef536aa4355&oe=5BA47190 :V
1
No wracać chcę ale La rambla nie chce.
0
Zdrówko :D
0
to normalne xD
0
Sam taki jestem ale nie partaczę tyle sytuacji. Tzw: mieć 10 setek w połowie i strzelić ku... nie umieją to jak tu nie drzeć japy ?
0
Suarezowi się włączył Milik z euro
1
Urugwaj ty ku*** nie no wychodzę i nie wiem kiedy wrócę
0
ło już leży kalyka ;(
0
ale PKS z strony Egiptu
0
Aj Pistolero w mur ...
1
Grać Urugwaj !!
0
Kolega widzę ostry fejm :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35414624_913607635488036_4983050034963546112_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f97dae1e95ddc42c5311130d06131254&oe=5BA1FB13
0
no ba, najwyżej jednego piwa nie będzie :D