1

jeszcze jest drugie 45min :D

0

Dembele w swoim stylu xDDD

1

Czekam na Argentynę Messi x4 :D

0

Ciało gościu co ty

0

Dembele szybki jest, ale te jego dryblingi xD gubi się na piłce ;p

0

Już wolałbym Kariusa postawić :D

0

Ronaldo to wielki piłkarz xD

0

Ja jestem ciekaw jak wpłynie zwolnienie Hiszpańskiego trenera na grę Reprezentacji ;p

0

ja 0:1 xDDDDDDDDDD

0

Trzymajcie mnie bo zaraz coś roz... :( Marko strzelaj

0

nie, ale już nic nie będzie ja to jestem kozak :D

0

I pierwszy remis xD

1

No wracać chcę ale La rambla nie chce.

0

Zdrówko :D

0

to normalne xD

0

Sam taki jestem ale nie partaczę tyle sytuacji. Tzw: mieć 10 setek w połowie i strzelić ku... nie umieją to jak tu nie drzeć japy ?

0

Suarezowi się włączył Milik z euro

1

Urugwaj ty ku*** nie no wychodzę i nie wiem kiedy wrócę

0

ło już leży kalyka ;(

0

ale PKS z strony Egiptu

0

Aj Pistolero w mur ...

1

Grać Urugwaj !!

0

no ba, najwyżej jednego piwa nie będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?