1

Robiłem 10min, ale nie ma co się dziwić 0 treningu pauza straszna była :(

0

Wrodziłem po 6 tygodniach do gry, zagrałem sparing cały meczyk straszne zakwasy mnie złapały a już mnie trzymają 2dni... na dodatek wczoraj trening a jutro mecz jakiś sposób ktoś zna aby to szybko przeszło ? :D

1

nie zapomnę tego ;p mam nadzieję że kocur tak samo będzie ładował :D

0

Chodzi ktoś na siłkę z was ? mam pare pytań na PW :D

6

0

Kozak że będzie grał z 7 :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bawi się ktoś w stylizacje włosów ? mam pytanie Jak można uzyskać efekt mokrych włosów ? :D

2

Nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu, i tych starć Ramosa z Vidalem. :D

0

Gomes ucz się !

0

Riki tiki, ładna piła od Roberto.

1

Gomes na 2 kontakty, przyjął i stracił :D

0

Tylko zwycięstwo!! VeB

8

Jakub Błaszczykowski przelał na konto Wisły Kraków ponad milion złotych, aby pomóc swojemu byłemu klubowi w walce z problemami finansowymi

0

Malcom więcej wniesie jak Dembele :)

4

Według hiszpańskiego ,,AS-a" Real Madryt zrezygnował z kupna nowej gwiazdy w ataku. Dziennik twierdzi, iż nowym liderem ataku ma zostać Gareth Bale xD

2

W niedzielę następną

1

Wyraz kończący się na "chód" ?
-Robinchód xd

11

Z kumplem gadałem i fajnie podsumował Legię xd Najwiekszy budzet mają ale korzysta z tego zarzad,wakacje, drogia auta wille itp, polska nigdy nie dojjdzie do niczego bo jest sam złodziej, legia ze by o teraz 200 mln euro dostał to i tak by zrobiła transfery po 200 tys i grała to samo, a mioduski by latał do sracza helikopterem, klubowa pilka nożna to dno dna, a teraz to samo bedzie z reprezentacją, były 4 lata dobre a teraz wroci to samo co było od 1986 do 2014, czyli g...o, i przegrywanie z Mołdawią :D

0

Nie widziałem xd

3

Przychodzi facet do sklepu i mówi:
- Poproszę okulary.
- Do czego?
- Do widzenia.
- Do widzenia. Xd

0

2006 - Włochy mistrzem świata
2010 - odpadają w fazie grupowej
2010 - Hiszpania mistrzem świata
2014 - odpadają w fazie grupowej
2014 - Niemcy mistrzem świata
2018 - odpadają w fazie grupowej
2018 - Francja mistrzem świata
2022 - wiadomo

0

Jaki karius drugi ja pierdo...

0

Nzozni bardzo dobra zmiana za kante

50

Hazard dobrze powiedział: lepiej przegrać jak Belgia niż wygrać jak Francja. Pierdy sędzia i var

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?