xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42407094_2123392211013294_1399585294642053120_n.jpg?_nc_cat=1&oh=a8bf9d39614795136c86eb6688dd4638&oe=5C1445A6 "D
0
ACTA 2
8
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NjU5NTA5MTgwMDp3l8Y7VL5Y31nRt3A%3D&kind=MAIN patrz na to :D
0
nom ;)
0
też Podkarpacie :D
11
Wchodzi żul do sklepu.
-Poproszę fioletowe mohito.
-Że co?
-Denaturat poproszę. :D
0
Dajcie lupę -.-
0
Fajna ułożona stopa, też bym chciał tak kopać a nie po piętrach :D
0
Ich Troje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
chomik :V
0
na orliku oglądałeś ?
40
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42058597_690499874661500_3114778229441822720_n.png?_nc_cat=0&oh=11c1a7db1d6793534b5c7d38659c55df&oe=5C16AEA8 :D
0
nic nie pomogło, sterowniki mam z automatu instalowane ;) pad działa bo nowy ale ku.. nie mogę rozwiązać tego problemu xD
0
tak ;d nawet reset robiłem xd
0
ale chodzi o to że mam jednego pada a tutaj mam gracz 1 gracz 2 a powinno być tylko gracz 1 i nawet w opcje wejść nie mogę bo przeskakuje okienko xD
0
eloszka, gra ktoś w fife na PC i ma pada od Xbox ? :D problem mam taki że gdy odpalam fifę mam coś takiego https://zapodaj.net/d74e68cac59d3.jpg.html :(
4
Po ponad tygodniowej walce, wczoraj wieczorem w szpitalu w Warszawie zmarł Mateusz Jacak, piłkarz Znicza Pruszków. Nastolatek w zeszły wtorek niespodziewanie stracił przytomność. Jak się okazało, chłopiec doznał udaru mózgu. ;/
0
Jestem Hardkorem :D
0
może Demo kupiłeś :D
0
Jesteśmy w dup.. :D
0
Wie ktoś jak można odzyskać skasowane kontakty w telefonie ? :D
4
Wczoraj 2 piłkarzy Lechii Gdańsk trafiło na izbę wytrzeźwień.
Policja nie podała ich tożsamości xD
2
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41498863_1882540398495805_5673318963820363776_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4cd898dd7e495d2004f9703cac9646fb&oe=5C2D577E haha
0
Группа а охота на Шпионов
0
Ale Hiszpania leje w kaczo dup.. :D
0
Kurła, żadna reprezentacja nie gra tak do tyłu jak my....
1
Hiszpania Manita :D
0
Mam nadzieję że Chorwacja strzeli honorówkę bo mam na kuponie xD
0
w Grand The Auto mam pare miejscówek, cho zapalimy :D