0

ACTA 2

0

nom ;)

0

też Podkarpacie :D

11

Wchodzi żul do sklepu.
-Poproszę fioletowe mohito.
-Że co?
-Denaturat poproszę. :D

0

Dajcie lupę -.-

0

Fajna ułożona stopa, też bym chciał tak kopać a nie po piętrach :D

0

Ich Troje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chomik :V

0

na orliku oglądałeś ?

0

nic nie pomogło, sterowniki mam z automatu instalowane ;) pad działa bo nowy ale ku.. nie mogę rozwiązać tego problemu xD

0

tak ;d nawet reset robiłem xd

0

ale chodzi o to że mam jednego pada a tutaj mam gracz 1 gracz 2 a powinno być tylko gracz 1 i nawet w opcje wejść nie mogę bo przeskakuje okienko xD

0

eloszka, gra ktoś w fife na PC i ma pada od Xbox ? :D problem mam taki że gdy odpalam fifę mam coś takiego https://zapodaj.net/d74e68cac59d3.jpg.html :(

4

Po ponad tygodniowej walce, wczoraj wieczorem w szpitalu w Warszawie zmarł Mateusz Jacak, piłkarz Znicza Pruszków. Nastolatek w zeszły wtorek niespodziewanie stracił przytomność. Jak się okazało, chłopiec doznał udaru mózgu. ;/

0

Jestem Hardkorem :D

0

może Demo kupiłeś :D

0

Jesteśmy w dup.. :D

0

Wie ktoś jak można odzyskać skasowane kontakty w telefonie ? :D

4

Wczoraj 2 piłkarzy Lechii Gdańsk trafiło na izbę wytrzeźwień.
Policja nie podała ich tożsamości xD

0

Группа а охота на Шпионов

0

Ale Hiszpania leje w kaczo dup.. :D

0

Kurła, żadna reprezentacja nie gra tak do tyłu jak my....

1

Hiszpania Manita :D

0

Mam nadzieję że Chorwacja strzeli honorówkę bo mam na kuponie xD

0

w Grand The Auto mam pare miejscówek, cho zapalimy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?