xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można coś wygrać ? Xd
0
Dobrze że ten Dembele kosztował tylko 105mln...
4
Milik 1
Stępiński 1
Ronaldo 0
Nie muszę mówić którzy dwaj z tej trójki są profesjonalistami :D
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39186597_978916258957173_4000942673958535168_o.jpg?_nc_cat=0&oh=ea857b28d0940b30acb06399b530c274&oe=5C0B802C ;)
0
Sprzedać go, póki coś jest warty a na dodatek Arsenal jest zainteresowany bo później to za 2.5mln pójdzie....
0
Ktos może kiedyś pytał, ale moje pytanie brzmi jak się nazywa to co mają piłkarze ile np zrobił km podczas meczu,treningu ? :)
41
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39196342_1861052297267313_1372136085638873088_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b449bbd13c80fbf207d3f6d002b0586b&oe=5BFB8CD1 xDDD
0
a co miał wykrzyknik dać ?
0
Godzina do meczu derbowego stresik jakiś lekki jest :D
70
piłka treningowa Legii :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39186583_1112214075600642_3992867053110296576_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bc540181ffe6491a5fd31f247f51c1e1&oe=5C073522
1
przepił :D
0
no tak :D
10
Suarez w formie :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39203099_2272523662776303_8862513347115876352_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b021743b7461ac9eb618401c15d5806b&oe=5BF80F4A
0
Jutro to mam zajebisty dzionek :D Odpust,meczyk derbowy, mecz Barcelony :D
0
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/prosiaczku-tak-puchatku-gapisz-mi-sie-na-bebech-zerknalem-tylko.jpg :D
15
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39210609_1298096670326161_5791996224538148864_n.jpg?_nc_cat=1&oh=327fd02df34f170d0bdb26422f453abd&oe=5BF25CE8 xD
0
Tak, mam dylemat Morze czy mecz Derbowy :D już w 2 kolejce :D
0
skąd wiesz że to twoje ? :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
mogłeś wkleić link, a nie zapisywać obrazek :D
4
na prezentacji :D
70
Vidal i jego nowy fryz :D
https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/1a51b97805a4eea5035b30906c20d5a0/5C0B26C5/t51.2885-15/e35/s480x480/37754465_289665131795418_6293481549526466560_n.jpg
61
Śniło mi się, że w drodze z przystanku do domu spotkałem mojego psa, który w kasku jechał na moim skuterze. Zatrzymał się obok mnie i prosił żebym mu pożyczył pieniądze na karmę dla niego, bo jedzie na zakupy do miasta.
18
Bonucci i Mandžukić :D
https://media1.tenor.com/images/1c94cc3a0146eac1d632228c56a7cd28/tenor.gif
87
Majster na budowie pyta się robotnika:
- Dlaczego ty nosisz po jednej desce, a Nowak po dwie ?
- Bo to leń. Nie chce mu się dwa razy chodzić :D
0
wróciłem :D
9
Nowa Fryzura Ter Stegena :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39100399_292982047920345_8573752585452781568_n.jpg?_nc_cat=0&oh=129d7e41e5bfa070df4a989ec1032ca3&oe=5BFC60A1
75
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39119355_10155704280068837_1117011742606491648_n.jpg?_nc_cat=1&oh=4ff4dcbbc4d77ef388f31104ad352fce&oe=5BF3BDA5
Guardiola to jest gość :D
4
hehe :D
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/08/OiQOykopJqvaubm4JlOhqe2IKiufq4cf.jpg
0
miałeś ?