0

Można coś wygrać ? Xd

0

Dobrze że ten Dembele kosztował tylko 105mln...

4

Milik 1
Stępiński 1
Ronaldo 0

Nie muszę mówić którzy dwaj z tej trójki są profesjonalistami :D

0

Sprzedać go, póki coś jest warty a na dodatek Arsenal jest zainteresowany bo później to za 2.5mln pójdzie....

0

Ktos może kiedyś pytał, ale moje pytanie brzmi jak się nazywa to co mają piłkarze ile np zrobił km podczas meczu,treningu ? :)

0

a co miał wykrzyknik dać ?

0

Godzina do meczu derbowego stresik jakiś lekki jest :D

1

przepił :D

0

no tak :D

0

Jutro to mam zajebisty dzionek :D Odpust,meczyk derbowy, mecz Barcelony :D

0

Tak, mam dylemat Morze czy mecz Derbowy :D już w 2 kolejce :D

0

skąd wiesz że to twoje ? :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

mogłeś wkleić link, a nie zapisywać obrazek :D

4

na prezentacji :D

61

Śniło mi się, że w drodze z przystanku do domu spotkałem mojego psa, który w kasku jechał na moim skuterze. Zatrzymał się obok mnie i prosił żebym mu pożyczył pieniądze na karmę dla niego, bo jedzie na zakupy do miasta.

18

87

Majster na budowie pyta się robotnika:
- Dlaczego ty nosisz po jednej desce, a Nowak po dwie ?

- Bo to leń. Nie chce mu się dwa razy chodzić :D

0

wróciłem :D

0

miałeś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?