xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jadę z kolegami to pod %%% zawsze szybciej trasa mija xD
0
nie daleko stadionu auxerre :)
0
no z Rzeszowa :D 350zł :D za jedną stronę ;p
1
Paris :D
1
Nic ja już wsiadam w busa i jadę za granicę... nie chce mi się ale jak trzeba to trza :D także udanego kibicowania i najważniejsze są 3 punkty :) #VamosPOLSKA :) Miłego dnia ! :)
1
mi ten mecz już lata :D mam inne problemy na głowie :D
0
ja o teraz mam dylemat... Jechać za granicę czy w PL ...
2
1:0 skromne ;)
1
Robertinho zrób podliczenie ligi typerów :D
0
Kane tylko z czuba umie ładować a z laczka to już nie...
0
Bo nie ma rewanżu :V
2
fart życia :D
17
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35547700_1676396475807219_420508531280576512_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeGdsqXawAtozpgnri0eXCOUwfRwkG8wFqzqAyrpRB0kJX0R_zoPmqb3LqeiCt2vUPtL-zZhPkUc5jSX4e6-3boBE0jj8jObP2ZgX-OSYbb-eA&oh=dddec975dd9ef051dd5f54a2d41cda81&oe=5B9DB252 no ku... jak to tak ?
1
ale karne się sypią :D
0
ile cashu masz ?
0
ile tam masz już punktów ?:D
0
3, ile już masz punktów ? :D
1
1 kreska na wifi xDDDDDD
0
Liga Typerów przydałoby się podliczenie :D
0
tylko kurczę coś śpią z tą ligą typera :D
0
Jeszcze jeden Belgia i trafny wynik :D
16
Przepis na pizzę.
Czas przygotowania: 7 godzin.
Wymagane składniki: Czujnik dymu. XD
https://zapodaj.net/45a170f917d45.png.html
1
co jak co ale fajne bramki wpadają na tych MŚ :D
27
https://i.redditmedia.com/b0hyk32XbNlVJeK4CdJFdRoD0vghXFW6XGyvDuZ3F1M.jpg?fit=crop&crop=faces%2Centropy&arh=2&w=640&s=13da986eed048b1736ba0b71365638bc
0
Dopiero wróciłem na chatę xD ale czytam i Brazylia remis ale to co Neymar z włosami se zrobił to nie mam pytań :D
4
Dwa z goli strzelonych przez Ronaldo to hat-tricki! xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No ba :D
0
Tak się zastanawiam napić się dzisiaj czy najeb*** a jutro napić ? Xd
2
Typ po pierwszej połowie pisze dobrze że under 1.5 dałem xd