1

jadę z kolegami to pod %%% zawsze szybciej trasa mija xD

0

nie daleko stadionu auxerre :)

0

no z Rzeszowa :D 350zł :D za jedną stronę ;p

1

Paris :D

1

Nic ja już wsiadam w busa i jadę za granicę... nie chce mi się ale jak trzeba to trza :D także udanego kibicowania i najważniejsze są 3 punkty :) #VamosPOLSKA :) Miłego dnia ! :)

1

mi ten mecz już lata :D mam inne problemy na głowie :D

0

ja o teraz mam dylemat... Jechać za granicę czy w PL ...

2

1:0 skromne ;)

1

Robertinho zrób podliczenie ligi typerów :D

0

Kane tylko z czuba umie ładować a z laczka to już nie...

0

Bo nie ma rewanżu :V

2

fart życia :D

1

ale karne się sypią :D

0

ile cashu masz ?

0

ile tam masz już punktów ?:D

0

3, ile już masz punktów ? :D

1

1 kreska na wifi xDDDDDD

0

Liga Typerów przydałoby się podliczenie :D

0

tylko kurczę coś śpią z tą ligą typera :D

0

Jeszcze jeden Belgia i trafny wynik :D

16

Przepis na pizzę.
Czas przygotowania: 7 godzin.
Wymagane składniki: Czujnik dymu. XD

https://zapodaj.net/45a170f917d45.png.html

1

co jak co ale fajne bramki wpadają na tych MŚ :D

0

Dopiero wróciłem na chatę xD ale czytam i Brazylia remis ale to co Neymar z włosami se zrobił to nie mam pytań :D

4

Dwa z goli strzelonych przez Ronaldo to hat-tricki! xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No ba :D

0

Tak się zastanawiam napić się dzisiaj czy najeb*** a jutro napić ? Xd

2

Typ po pierwszej połowie pisze dobrze że under 1.5 dałem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?