xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
przewidywalny skład Polski:
Wojciech Szczęsny - Thiago Cionek, Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk - Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Dawid Kownacki.
Trójka napastników super sprawa ;)
0
Był celem Barcelony, to jak to nie odziedziczył ? xD
6
Justin Kluivert zasila szeregi AS ROMA i jego transfer wynosi 18M ;)
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35238950_975906032590690_6318620813448708096_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEmiG4CnjU5-t08Qyjqz57gBvDZHmN7Zq1F2MDVtH8042cyT3o8nqwXnEVuv9ySFtZBHGchqYszGQd4eTJH3QbdVs2mfI0qPOvbn8Jbx-I8eQ&oh=0831b751dbd47bc74e4513a1b4d257c6&oe=5BAAB36C #LOL
7
tanieloty.pl
1
Bravo sport ;)
0
Nowy avek :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dał kogoś tylko nie wiadomo kogo xD
4
już obstawiłem. taki mam kupon że całą La Ramble wykupie xD
28
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34963519_1665155910264609_5922012542514757632_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeG__2fjviJAJfLiW_I2HTSNpkKxljbbDbk7NaO30erv2b5PxeWHiyzECW47zyKUPaAWOvzrOXpb7ZhE0M2dGTlcDh_fArPIzC59l7gIDQltOw&oh=c51ff3120edac33164a442467fe62408&oe=5BAE35B3 Prawdziwe :D
0
jak najbardziej xD
13
Przewidywalny skład FC Barcelony w sezonie 18/19
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34984282_1082616845209342_1714419140606820352_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEgLmfwlb-iZe_VjQkKrLTR2mEDEVkJNppty6O9tIT23uSmW6O2XM-ukvQqXBeje4iDTbIxIe6Id1uVvgHE5astZ0LboV-d3rlOa-hDbGnC6A&oh=734c0d80eed20e1c12cac2b0002fa4b7&oe=5BB35FDE
0
z tym koszeniem trawników to dobre XD
0
coraz bardziej się mówi o wymianie na linii Inter - Juventus. Icardi do Juventusu a Higuain do Interu :) co tym sądzicie ?
0
pisze ci jak byk xD
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32288449_2003691059672926_4717538163201933312_n.png?_nc_cat=0&oh=42b5d609d8920eaf885031e4bda50b57&oe=5BC4D5C8 kurła kiedyś to były czasy xD
45
Jedzie mama z dwoma synkami w pociągu. Dzieci biegają po całym pociągu.
Nagle jeden przybiega i mówi:
- Mam a co to była za stacja ?
-Nie wiem synku.
To się dowiedz bo Mariusz na niej wysiadł hahah
1
ja zawsze przepijam colą :D
0
Piwo se walnij albo wódzitsu 50 ;)
1
co ty głupi ? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
42
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34862732_1769227159797026_9012722402295021568_n.png?_nc_cat=0&oh=3dcd1d13c7026972d7f5e8927306aa34&oe=5BAF1B8E haha
1
Zara ll
18
były paluchy i nie ma paluchów...
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31720620_954495284731765_4185567104512032768_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a715837fbdcee98811e72eefb6a1ccfd&oe=5BB17473
0
https://www.facebook.com/tycsports/videos/10156001342858876/ ładnie poklepali ;)
67
min 4dni to nie wiem czy taki jest xD
0
A bana to byś nie chciał ?
1
Ale oszołomy xd
0
Gość od fms bana zjadł xd