0

o widzisz :D

21

2006 - Włochy mistrzem świata;

2010 - odpadają w fazie grupowej

2010 - Hiszpania mistrzem świata;

2014 - odpadają w fazie grupowej

2014 - Niemcy mistrzem świata;

2018 - if know what i mean :D

2

a pier.. widać jak z ciebie pijący xD

5

Sławek ładnie się tutaj zaprezentował :P

4

jaką wojnę ?

0

Oczywiście :D

0

Ja nie wiem, ale mam kolegę, który też nie wie :D

20

- Halo, policja?
- Tak. W czym mogę pomóc?
- Dwie dziewczyny biją się o mnie.
- Więc w czym problem?
- Gruba wygrywa... xD

1

Peszko: A może ja bym zajrzał Glikowi do tego barku ? :D :D

6

Stephan Lichtsteiner w Arsenalu :D

7

OFICJALNIE: Santi Cazorla wraca do Villarrealu. o_O

0

o to to :D

5

Wijnaldum w Sparcie Rotterdam! :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

52

#kawał z rana :D

Na stacji benzynowej Polak zaczepia Niemca celem złapania stopa:
- Przepraszam, podwiezie Pan mnie i kolegę do Berlina?
- Was?
- Tak, mnie i kolegę.


0

zaraz mu przypomnę finał -.-

17

są dwa sposoby na uniknięcie kaca :D Nie pić albo nie trzeźwieć :D

0

Skontaktuj się z dostawcą xD

110

Zabrał chłopak dziewczynę do drogiej restauracji. Siadają przy stoliku. Kelner podaje im menu. Chłopak patrzy na kosmiczne ceny, jednak nie traci zimnej krwi i pyta dziewczynę:
- To na co masz ochotę, mój ty słodki grubasku? xD

Miłego dnia, ja lecę na mecz :D

0

Dawaj priv może coś pomogę ;)

6

Messi: Najlepszy gol, jakiego kiedykolwiek strzeliłem ? Ten z fianłu Ligi Mistrzów z Manchester United. Pamiętam jak wyskoczył aż korka zgubił xD

0

Mi obojętnie jaka taktyka, ważne żeby wygrywali i też gdzieś czytałem że Barcelona w przyszłym sezonie skupi się tylko na LM ;)

20

Arłamów i kibice.
Pani zbiera podpisy na koszulce Legii(!).
Prosi Bednarka.
Ten grzecznie dziękuje i mówi: na tej koszulce się nie podpiszę. :)

0

chłop co rzuca piłki ;)

0

Opad atmosferyczny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?