xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o widzisz :D
31
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34579335_1726032430765316_1999157558023028736_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEUD8PxCgRfG740dTKhViL3PoIwuL4c0Bxk3Kp1igdG-dI5NpBeV4U6akZMZscoQPv_6FykKsZOm7qqfyD9Ozw_Ov3NL9bmRSkKq7nx8wK-AA&oh=8ede0908c2eeccb395a60ae6f262e58e&oe=5B7C857F nie wiem czy to jest smutne czy śmieszne.
21
2006 - Włochy mistrzem świata;
2010 - odpadają w fazie grupowej
2010 - Hiszpania mistrzem świata;
2014 - odpadają w fazie grupowej
2014 - Niemcy mistrzem świata;
2018 - if know what i mean :D
2
a pier.. widać jak z ciebie pijący xD
5
Sławek ładnie się tutaj zaprezentował :P
4
jaką wojnę ?
0
Oczywiście :D
0
Ja nie wiem, ale mam kolegę, który też nie wie :D
20
- Halo, policja?
- Tak. W czym mogę pomóc?
- Dwie dziewczyny biją się o mnie.
- Więc w czym problem?
- Gruba wygrywa... xD
1
Peszko: A może ja bym zajrzał Glikowi do tego barku ? :D :D
6
Stephan Lichtsteiner w Arsenalu :D
7
OFICJALNIE: Santi Cazorla wraca do Villarrealu. o_O
0
o to to :D
5
Wijnaldum w Sparcie Rotterdam! :)
8
Jest ten użytkownik co kiedyś coś tam pisał :D https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34343766_1750261438356005_8919332010640539648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5363d70ca137650b9c74eba92e7b9d47&oe=5B83931F ? :D hahah
34
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34379709_1668484723270461_2730007867628191744_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHNYd7AN7zBxuz0CB0cg6Gul3Cf1uPYeoiYCHOsu3UtUQwE9yW4nQosatb5O5N6B7qlLkO_uZtatACkNF_dfVLi0LagXfvYjErOOB69oPMlvQ&oh=d900735ec0594d7bebc35daa1d64751c&oe=5B809FF0 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
52
#kawał z rana :D
Na stacji benzynowej Polak zaczepia Niemca celem złapania stopa:
- Przepraszam, podwiezie Pan mnie i kolegę do Berlina?
- Was?
- Tak, mnie i kolegę.
0
zaraz mu przypomnę finał -.-
17
są dwa sposoby na uniknięcie kaca :D Nie pić albo nie trzeźwieć :D
100
Zwykła niedziela, a możesz spotkać w autobusie Salaha :D :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34305392_1761569517229457_1802282635200823296_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFdJRNmeOwOWjLOH1G5wQohxgFgk2mD3j8yOMPmn1T1AQ6huzwYtx7Yt2PWuxYaU6pi9oYZnK8WOQUvyOCQYTJZEwvFo1gK85H3hwpTSu8G6A&oh=1c234bf6258d6bf7945dde3fcf2dc472&oe=5BB495F3
0
Skontaktuj się z dostawcą xD
110
Zabrał chłopak dziewczynę do drogiej restauracji. Siadają przy stoliku. Kelner podaje im menu. Chłopak patrzy na kosmiczne ceny, jednak nie traci zimnej krwi i pyta dziewczynę:
- To na co masz ochotę, mój ty słodki grubasku? xD
Miłego dnia, ja lecę na mecz :D
0
Dawaj priv może coś pomogę ;)
6
Messi: Najlepszy gol, jakiego kiedykolwiek strzeliłem ? Ten z fianłu Ligi Mistrzów z Manchester United. Pamiętam jak wyskoczył aż korka zgubił xD
0
Mi obojętnie jaka taktyka, ważne żeby wygrywali i też gdzieś czytałem że Barcelona w przyszłym sezonie skupi się tylko na LM ;)
20
Arłamów i kibice.
Pani zbiera podpisy na koszulce Legii(!).
Prosi Bednarka.
Ten grzecznie dziękuje i mówi: na tej koszulce się nie podpiszę. :)
53
/w Socjopata https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34051876_1654808294632704_3584319357209018368_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeG2bAsmUQ544mTgGWl54wKwclATthB4unigA00reZKvvPuDVXIPar4scP2tIc8AGXW9YwX59Bh7-7imymsYy8y-rQQDlU4jZlyOZRabtNJ0Tw&oh=b2ac831cd442ab2b62d88e85b1acde37&oe=5BB27B85 :D
0
0
Opad atmosferyczny xD