1

Szanuję :D

0

ło avek zmienił :D Sfera ;D

0

Ujemne punkty :P

0

Ronaldo mnie nie interesuje

0

a jak wje**** 40 bramek to też tak gadałeś ?

1

a usunąłem bo mogę bana wyłapać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jestem fanem Neymara i zawsze będę po jego stronie nie ważne co zrobi i tak będę podziwiał jego grę.

0

a ja jutro meczyk wyjazd do vice-lidera :D nie ma miękkiej gry :D

0

no dalej dobry trening :D a tak to prysznic :P

2

oczywiście, jedna z najlepszych przeglądarek te opery,chrome bije na łeb :D

4

to ktoś jeszcze gra w tego 1.6 ? :D

4

Krkić: Nie pojechałem na EURO 2008, bo miałem stany lękowe. Przed debiutem w kadrze byłem spanikowany :)

1

mogę ci pomóc :D PW co potrzebujesz jeśli ci fota będzie oczywiście pasowała :D

0

to ten co się koszulkami wymienił z Messim ? :D

0

PW ;p

0

SSD nie mam :D HDD co tylko csa mam i opere :D

9

a da się tak za 67gr doładować ? :D

0

no dokładnie :D

0

PW :D

0

Nie wiem co jest grane :D wczoraj byli goście od neta i założyli mi światłowód 50mb niby pobieranie szybkie bo 1,4gb w 2min ale kurła strony to ładują się jak bym miał 5mb jak wcześniej :D są jacyś spece ? :D

1

czyjejś ;d

5

Pozdrawiam z budowy :D

6

był już ten temat wałkowany :D

0

jak fajna to bierz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?