xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szanuję :D
18
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32973574_1893060357425001_1461707160445517824_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHYhwnC5cedt8708Pmz5016OQdQuoH864hZ8ax3JP6oqyeP9zvvT3nfHLcUiHDjn1VOn0C_I1_U9p2oZc-rW9bLYltEZfKWaAhmbKcrcS_WEA&oh=78fb7138958fdc4f7606d9e558734e31&oe=5BC48CBA Piękna fota :)
0
ło avek zmienił :D Sfera ;D
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33108078_194229957868066_8878157791261360128_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFLMB_v-uP_-f4Y6HOSEDKByFjdQkoY26sMH56aQpfSBecNu06q78sOVBTOorUEsRswTPfhlaQurEfjIiGd875YqFh-n4VT_D24pQEjr4z9yw&oh=49df523e607d5bb1e0568b9ebabad2c1&oe=5B937CEE Buffon, Torres, Iniesta
0
Ujemne punkty :P
0
Ronaldo mnie nie interesuje
0
a jak wje**** 40 bramek to też tak gadałeś ?
5
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33095535_1822175771175847_3855019485039689728_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeGyoi4CwtmLAedqbxQ0ZQI5sE3P3RuKf8VaJ85G0J1IZr6nOrmqa3ZnWcE2mVcR_MbcJ3CMepNlzAFuEmQQ6rUV1mpXHDIEWBdwRlgqwakNmg&oh=f22b2e342e6b5ddfa67cbe60c7b65204&oe=5B822C85 :D
1
a usunąłem bo mogę bana wyłapać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jestem fanem Neymara i zawsze będę po jego stronie nie ważne co zrobi i tak będę podziwiał jego grę.
0
a ja jutro meczyk wyjazd do vice-lidera :D nie ma miękkiej gry :D
0
no dalej dobry trening :D a tak to prysznic :P
2
oczywiście, jedna z najlepszych przeglądarek te opery,chrome bije na łeb :D
4
to ktoś jeszcze gra w tego 1.6 ? :D
4
Krkić: Nie pojechałem na EURO 2008, bo miałem stany lękowe. Przed debiutem w kadrze byłem spanikowany :)
1
mogę ci pomóc :D PW co potrzebujesz jeśli ci fota będzie oczywiście pasowała :D
12
Piłkarze niepowołani do kadry Francji! ;]
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32805399_898518660330267_4171882780361228288_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHvOehFKzf2RVeWiC5NN2db7Ow6yZEde7Yyxl3RAg5FSyjRQjbJ94Pwb3NJKN_cqsmQ_8HnDWd1Ufe05q3ZdMOr5DqYcSpYkcW62WwiaFuQ1Q&oh=29dcd702d26aed38f10edc0607f9ec3b&oe=5B9ADC9B
14
czyli jadą najlepsi :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32745658_898496693665797_11842822562906112_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEZj-EXFin2w4NHx3FV9lIs96wivW6QycyFDmHGo1IHnm23DWeq59JNGmQ1cpBD6vK-13zgMN2wfpCoLMkQUOdiVc-0beOomA_uzAzQd_FX3Q&oh=009a48dd2fba094d1e5a421079365b12&oe=5B972D8D
0
to ten co się koszulkami wymienił z Messim ? :D
0
PW ;p
0
SSD nie mam :D HDD co tylko csa mam i opere :D
9
a da się tak za 67gr doładować ? :D
0
no dokładnie :D
0
PW :D
0
Nie wiem co jest grane :D wczoraj byli goście od neta i założyli mi światłowód 50mb niby pobieranie szybkie bo 1,4gb w 2min ale kurła strony to ładują się jak bym miał 5mb jak wcześniej :D są jacyś spece ? :D
1
czyjejś ;d
5
Pozdrawiam z budowy :D
6
był już ten temat wałkowany :D
0
jak fajna to bierz :D