xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ty nie na meczu ?
9
Denis, gdyby to był Xavi to by dał piłkę Dembele a nie grał na Suareza...
0
kolego przewiń w dół to tam masz masę linków :D
0
ciekawe co ty byś zrobił lobik ? xD
0
z cyklu bramkarza " ja spi.... a oni i tak kopali we mnie"
0
EL PISTOLERO
0
Digne chce dobrze a mu to nie wychodzi :D
0
przy jego wzroście nic dziwnego ;)
0
ale sete zje... o cie panie :D
1
liczę na Denisa :D
1
to niezły z ciebie warijot :D
57
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32457458_1998914783476069_7846085705607413760_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7c42da0f625e3a3ec64e103cd7597aab&oe=5B854E91 no takie trochu prawdziwe :D :D
0
Raka zara dostane xD
0
Widzę, że jest kilka niespodzianek. :D
0
zakończył karierę :D
2
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32669005_897561477092652_7466136259899949056_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d95f88b06d575adc6a2e76b9025bfbbc&oe=5B8BB9D1 Skład reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata. Przeczytałem skład i zacząłem się zastanawiać kiedy Anglicy mieli tak kiepską reprezentacje ale po chwili sobie uświadomiłem, że są do d... od co najmniej kilkunastu lat :D
0
ta
11
szybko wstałeś xD
16
maszynka i na zero :D
1
to taki sucharek :D
Co mówi Kubica po wyścigu?
- Jak wypadłem?
3
ja mam telewizor i zawsze oglądam na Laptopie haha :D
1
to fajnych masz znajomych :D
0
Mikel Arteta na 90% procent nowym menadżerem Arsenalu.
14
No siwy dym XD
16
Wtorek rano, szef:
- Co masz takie czerwone oczy, piłeś?
- Nie! Płakałem cały weekend, bo brakowało mi pracy! :D
0
Atletico to takie słabe, tylko dzisiaj Marsylia !
0
i ban :D
0
A dzisiaj finał LE OLYMPIQUE MARSYLIA - ATLÉTICO MADRYT :D
0
za pomocą La Rambli :D
9
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32557095_961847963996497_5373989284074225664_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f3376da2cd06b8cb4fde5c495bc8cf59&oe=5B99DDCE :D ja se myślę o co chodzi :D