0

a ty nie na meczu ?

9

Denis, gdyby to był Xavi to by dał piłkę Dembele a nie grał na Suareza...

0

kolego przewiń w dół to tam masz masę linków :D

0

ciekawe co ty byś zrobił lobik ? xD

0

z cyklu bramkarza " ja spi.... a oni i tak kopali we mnie"

0

EL PISTOLERO

0

Digne chce dobrze a mu to nie wychodzi :D

0

przy jego wzroście nic dziwnego ;)

0

ale sete zje... o cie panie :D

1

liczę na Denisa :D

1

to niezły z ciebie warijot :D

0

Raka zara dostane xD

0

Widzę, że jest kilka niespodzianek. :D

0

zakończył karierę :D

2

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32669005_897561477092652_7466136259899949056_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d95f88b06d575adc6a2e76b9025bfbbc&oe=5B8BB9D1 Skład reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata. Przeczytałem skład i zacząłem się zastanawiać kiedy Anglicy mieli tak kiepską reprezentacje ale po chwili sobie uświadomiłem, że są do d... od co najmniej kilkunastu lat :D

0

ta

11

szybko wstałeś xD

16

maszynka i na zero :D

1

to taki sucharek :D

Co mówi Kubica po wyścigu?
- Jak wypadłem?

3

ja mam telewizor i zawsze oglądam na Laptopie haha :D

1

to fajnych masz znajomych :D

0

Mikel Arteta na 90% procent nowym menadżerem Arsenalu.

14

No siwy dym XD

16

Wtorek rano, szef:
- Co masz takie czerwone oczy, piłeś?
- Nie! Płakałem cały weekend, bo brakowało mi pracy! :D

0

Atletico to takie słabe, tylko dzisiaj Marsylia !

0

i ban :D

0

A dzisiaj finał LE OLYMPIQUE MARSYLIA - ATLÉTICO MADRYT :D

0

za pomocą La Rambli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?