xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto ma fb i doradzi jak ustawić te ich zmiany ? :D
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31164139_1742203535861787_3970014318107295744_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5e3105a18d769978ab4aac6dc9d550ef&oe=5B6753A4 xD można i tak :D
0
no ja słyszałem :D
0
NETFLIX szwagier coś ostatnio takie kupił :D opłaca się ? bo średnio oglądam TV więc nie wiem co tam jest ^^
34
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31124639_885956011586532_8580059297703864171_n.jpg?_nc_cat=0&oh=78f2ce02f3399601550492bb3b37117f&oe=5B566BBA :D :D Koulibaly
35
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31154090_2105601326135205_5010261530411794432_o.jpg?_nc_cat=0&oh=f58f958308e330db0b68b6ed82e7078d&oe=5B6A0449
999/1000 graczy wybierze łatwą przepustkę,Messi postanowił znaleźć Suareza pomiędzy trzema Sevilla przeciwnikami. w sumie to ja bym zagrywał do Coutinho :D
0
jakiś domowe sposoby na szybkie pozbycie się opuchlizny ? na kostce taka bomba że maskara :D
6
nawet Coutinho jest :D
0
no właśnie się zastanawiam czy jest sens :D jeśli trenuję + mecz
21
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31265652_1817361601643684_1524705027778674688_n.png?_nc_cat=0&oh=3e4544e251e0a3d43e6aca699d0850ac&oe=5B97BE74 piękna ! :)
0
a oshe coś ? :D mnie nie łapią skurcze :D tylko wiesz jak się gra na Pomocy trzeba dużo biegać i brakuje sił niby mam treningi 3x i jest o wiele lepiej niż wcześniej ale chciałbym dawać 2x więcej od siebie :D myślałem nad jakąś odżywką wytrzymałość :D
0
hahahah :D
0
Pytanie do kopaczy co kopią w miejscowym jakimś klubie :p energetyk przed meczem dobry pomysł ?
1
było to niżej ;D
46
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31290638_822012564661234_2400508224471040000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fc0e7a252eb0899124e7869c9ff94bc0&oe=5B556523 haaha
0
a daj spokój :D tam kopanie tylko po nogach o teraz mam kostkę spuchniętą :(
0
A :D Lipa bo przegrywamy 2;0 ;[ a bramki wpadły dopiero w 80min :D
1
ja mam ultimatum :D od trenera dostałem szansę właśnie że zagram na 9, aktualna pozycja to PP, pasuje coś pyknąć :D bo jak nie to 3 mecze ława ^^
4
Campeones ! a teraz czas na swój meczyk gdzie gramy z liderem :[ VAMOS !
20
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31081515_2103932272968777_5373682893992230912_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8b307492ee1d71a8dd0d8eda445431ff&oe=5B5BC826 Like a boss :)
0
a ja jestem tak wy... że idę spać :D
17
dostanie takiego gonga od Abella że będzie 3 dni bez muzyki tańczył.
33
1. Jesteś na internecie
2. Jesteś na La Rambli
3. Czytasz
5. Nie zauważyłeś, że nie ma punktu 4 xD
6. Właśnie to sprawdzasz
7. Śmiejesz się
37
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30624138_943608839153743_3361675513289519906_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEmDU9MUt-cd6bprBYTNlAwHsRiWjDhV-VwDmgcJgIh0SIrMIWHFl584cTT1kt2ai-ZDTHIhlRAhThvcVvIIDmpE9_BcHH9KigEFuqdxO5RWA&oh=e4fdd9b464a01392563405b7c80c85e6&oe=5B611E9A haha
1
w ogóle to nie powinien grać bo jest słaby :V
32
z psem śpisz ? :D
1
ale lanie... nie wiem co mnie skusiło że dałem Ruch jak to spadkowicz ... jeszcze mnie trzymało widocznie i pod kątem oka widziałem xD
1
Ruch Chorzów 0-1 Pogoń Siedlce Sytuacje bramkowe 0-9 hahah
0
gdzie teraz mogę mecze ekstraklasy oglądać ? xD
3
co do bierzmowania lecisz ? :D