1

a mi 2punkt brakło :(

1

życie :D

2

Kucharz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

schowaj :D

2

to na co czytasz ;]

21

Bolt jak będzie grał to sam sobie będzie dośrodkowywał chyba :D :D

3

i na dodatek Rosja - Brazylia 2,5+ ;D

8

Coś pięknego ;)

0

El Pistolero !

0

łonet xD

0

niby Lewy w Realu, hahaha

0

telenowele z Lewandowskim czas zacząć :D

1

Złota Piłka dla Bolta :D

1

niby Jędrzejczyk ma zagrać za Piszczka.To już Wawrzyniak ze złamanymi nogami byłby lepszy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie

0

lepiej jacka :D

2

a teraz idziemy na jednego :D

2


Jutro towarzyskie :) Mam taki kupony że mistrzostwa świata oglądane z Putinem w loży VIP :D

0

chyba do Sancheza :D

4

już widzę jak Atletico wywala fortunę za Dybale :D

6

Iniesta: Bardziej by mnie zaskoczył powrót Neymara do Barcelony niż jego transfer do Realu o_O

0

ja żartuje, przecież był Bułka w Barcelonie więc nie wiem o co ci chodzi ? :D

1

a co z Bułką ?

1

nigdy nie przestawaj!
Z Fartem!

1

PW @

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?