xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a mi 2punkt brakło :(
1
życie :D
2
Kucharz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
72
@Socjopata :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29512651_1611817812264343_3326952124603737958_n.png?oh=c26e19dc172e09ba151ff4c19759a637&oe=5B3008A3
2
schowaj :D
2
to na co czytasz ;]
21
Bolt jak będzie grał to sam sobie będzie dośrodkowywał chyba :D :D
3
i na dodatek Rosja - Brazylia 2,5+ ;D
8
Coś pięknego ;)
0
El Pistolero !
20
https://media1.tenor.co/images/77e5d5b5e585181d5f5aa18da84ebd38/tenor.gif?itemid=7395108 mistrzostwo :D haha
0
łonet xD
0
niby Lewy w Realu, hahaha
0
telenowele z Lewandowskim czas zacząć :D
35
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29468651_931916366989657_8349903750916214363_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH_t_DGV3dpIx9eQh2s3b-W9v04xRar_Qb__KrV0o3oc10JcbHjJkwQgZ3ZNI8yZt11b00r4TZ5TRTgFgdoKcaectr_DHibUyykLsttykes5w&oh=7eb66e1da2c506b5d70e6091582724f1&oe=5B31C465 :D :D
1
Złota Piłka dla Bolta :D
1
niby Jędrzejczyk ma zagrać za Piszczka.To już Wawrzyniak ze złamanymi nogami byłby lepszy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie
0
lepiej jacka :D
2
a teraz idziemy na jednego :D
2
Jutro towarzyskie :) Mam taki kupony że mistrzostwa świata oglądane z Putinem w loży VIP :D
0
chyba do Sancheza :D
4
już widzę jak Atletico wywala fortunę za Dybale :D
6
Iniesta: Bardziej by mnie zaskoczył powrót Neymara do Barcelony niż jego transfer do Realu o_O
0
ja żartuje, przecież był Bułka w Barcelonie więc nie wiem o co ci chodzi ? :D
1
a co z Bułką ?
1
Z Fartem!
1
PW @