0

ta jak Żwirek i Muchomorek :D

0

czaje ;p ja i tak nie mam nic do ciebie dlatego sub i dzwoneczek :D

1

Pierwszy raz BarcaInfo spóźniony :D ale czytałem to :D

0

kozacko ! :)

0

podpinam się :P

0

oj nie wiem czy ktoś posiada legal :D Opcja jest taka kupić :D

0

Peszko to by nawet z laczka poszedł :D

1

bardzo dobry pomysł ;)

0

a to Peszek :D

0

ty a gro ten dalej Martinez czy się zgubił ? :D

0

wstawił to ktoś dzisiaj, lepsze jak się czyta a nie mem ^^

0

aha, no to w tym dziale ci nie pomogę :D

0

nie wiem czy ktoś jeszcze w tych czasach korzysta z Visty ;p ale okej, ale sam przeglądam i jest tylko SP2 :D

0

a na co ci ? :D

4

Czerwone-Białe ?

0

a kurła :D to w takim razie ADATA :)

0

wczoraj to latało tutaj ;p

1

Toshiba P300 :)

0

kiedy tylko mi pasowało :D

0

Gomes :D

14

ja tam go nie chce, mamy kompletną drużynę czego chcieć więcej ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dobrze że ciebie nie spisali :D

0

pierwszy raz skomentowałem twoją wypowiedź ^^

2

fascynujące :D

2

ja bym wolał Teodorczyka :D

0

tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?