xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ta jak Żwirek i Muchomorek :D
0
czaje ;p ja i tak nie mam nic do ciebie dlatego sub i dzwoneczek :D
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29496127_10155378775283837_8776634664283537408_n.jpg?oh=ad18c3c93ae2ea4b54041d31e75ad35b&oe=5B3FB9C0 jak Janusze wyglądają :D
1
Pierwszy raz BarcaInfo spóźniony :D ale czytałem to :D
0
kozacko ! :)
0
podpinam się :P
0
oj nie wiem czy ktoś posiada legal :D Opcja jest taka kupić :D
0
Peszko to by nawet z laczka poszedł :D
1
bardzo dobry pomysł ;)
0
a to Peszek :D
0
ty a gro ten dalej Martinez czy się zgubił ? :D
0
wstawił to ktoś dzisiaj, lepsze jak się czyta a nie mem ^^
0
aha, no to w tym dziale ci nie pomogę :D
0
nie wiem czy ktoś jeszcze w tych czasach korzysta z Visty ;p ale okej, ale sam przeglądam i jest tylko SP2 :D
0
a na co ci ? :D
4
Czerwone-Białe ?
0
a kurła :D to w takim razie ADATA :)
0
wczoraj to latało tutaj ;p
1
Toshiba P300 :)
0
kiedy tylko mi pasowało :D
0
Gomes :D
14
ja tam go nie chce, mamy kompletną drużynę czego chcieć więcej ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/48/99/97/39936816/1.0-10/39936816.jpg?t=1485280156000 Zawodnik który zawsze grał z uśmiechem na twarzy ;)
0
dobrze że ciebie nie spisali :D
0
pierwszy raz skomentowałem twoją wypowiedź ^^
2
fascynujące :D
2
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29510871_965137600317886_4172710502163546112_n.jpg?oh=5ac17a0711a37181e2958f7d710c90ef&oe=5B2B1335 Alves na czele ^^
2
ja bym wolał Teodorczyka :D
0
tak ;)