xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ibra w LA Galaxy. ciekawe :D
0
ło panie :D
0
nie ma takiej ^^
0
ja ogarniam Painta a co potrzeba ? :D
4
a tam gadasz głupoty ;]
17
Wyścig po Złotego :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29543068_1831325293566412_8871594522887323648_o.png?oh=78caed38eed77c04194d176d7ad08449&oe=5B342850
0
coś się już zepsuło :D bo nie można sprawdzić wyników xD
0
Podkarpacie Auuu ! :P
2
Skoki w Planicy są lepsze niż te w Vikersund :D
0
trener reprezentacji Danii
10
Age Hareide: Żaden z graczy Barcy czy Realu nie jest lepszy od Eriksena...
pozdro z podłogi ;]
0
Świry dwa :)
0
Najlepszy jak Nawałka przyszedł :D :D
0
No przyznam ci rację :D pozytywne mordki z tego Ziela i Piszcza :D
0
Gomes patrzy się jak ciele na malowane wrota xD
0
ale ten to by był kocurem :D
0
Jordany jakieś stare :D
0
Icardi niby na celowniku Chelsea, fajnie nawet jakby trafił ;)
0
PW żeby spamu nie bylo ;p
0
Wyloguj i zaloguj się ponownie ;)
0
no mnie tym bardziej :D
0
no tak ;p
66
Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem.
Żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia.
W pewnej chwili mąż woła:
- Stara! Chodź na chwilę!
- Co?
- Potrzymaj ten drucik.
Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:
- I co?
- Nic, widocznie faza jest w tym drugim... :D
0
lalkę ;p
0
Sinister, Autopsja Jane Doe, Oculus :D
0
ta jak Żwirek i Muchomorek :D
0
czaje ;p ja i tak nie mam nic do ciebie dlatego sub i dzwoneczek :D
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29496127_10155378775283837_8776634664283537408_n.jpg?oh=ad18c3c93ae2ea4b54041d31e75ad35b&oe=5B3FB9C0 jak Janusze wyglądają :D
1
Pierwszy raz BarcaInfo spóźniony :D ale czytałem to :D
0
kozacko ! :)