5

Ibra w LA Galaxy. ciekawe :D

0

ło panie :D

0

nie ma takiej ^^

0

ja ogarniam Painta a co potrzeba ? :D

4

a tam gadasz głupoty ;]

0

coś się już zepsuło :D bo nie można sprawdzić wyników xD

0

Podkarpacie Auuu ! :P

2

Skoki w Planicy są lepsze niż te w Vikersund :D

0

trener reprezentacji Danii

10

Age Hareide: Żaden z graczy Barcy czy Realu nie jest lepszy od Eriksena...
pozdro z podłogi ;]

0

Świry dwa :)

0

Najlepszy jak Nawałka przyszedł :D :D

0

No przyznam ci rację :D pozytywne mordki z tego Ziela i Piszcza :D

0

Gomes patrzy się jak ciele na malowane wrota xD

0

ale ten to by był kocurem :D

0

Jordany jakieś stare :D

0

Icardi niby na celowniku Chelsea, fajnie nawet jakby trafił ;)

0

PW żeby spamu nie bylo ;p

0

Wyloguj i zaloguj się ponownie ;)

0

no mnie tym bardziej :D

0

no tak ;p

66

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem.
Żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia.
W pewnej chwili mąż woła:
- Stara! Chodź na chwilę!
- Co?
- Potrzymaj ten drucik.
Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:
- I co?
- Nic, widocznie faza jest w tym drugim... :D

0

lalkę ;p

0

Sinister, Autopsja Jane Doe, Oculus :D

0

ta jak Żwirek i Muchomorek :D

0

czaje ;p ja i tak nie mam nic do ciebie dlatego sub i dzwoneczek :D

1

Pierwszy raz BarcaInfo spóźniony :D ale czytałem to :D

0

kozacko ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?