xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Schudł ten neymar trochu
0
Podpinam.
0
Jak może 12tys luda oglądać na yt mecz relacje minuta po minucie xd
0
Wy tu gadu gadu a ja pierwszy raz oglądam z relacji xD
1
Link na telefon poratuje ktoś? :)
0
Kto uderzał? Bo na telefonie siedzę xd
0
Młody na kompie siedzi :( poratuje ktoś linkiem na telefon?
0
Tak samo myślimy xD
14
Salah - 4 bramki
Icardi - 4 bramki
Messi - dzisiaj 5
5
taka kobitka to skarb :D
http://sport360.com/wp-content/uploads/2017/06/Lionel-Messi-Barcelona.jpg
0
Pytanie do tych co obstawiają, mam 2 konta na sts i efortunie gdzie lepsze są kursy czy coś?
7
^^
Siedzi facet u kochanki. Późno
trzeba wracać. Mówi do kochanki:
- Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum.
Wchodzi do domu, a żona go po
mor...
- Za co?
- Myślałeś, ze jak się poperfumujesz to nie
poczuję, że wódkę piłeś?
0
no wiadome ! :D
1
śnigu naje.... :D
11
Niesamowita siła reprezentacji Francji ;]
http://sportowememy.pl/upload/6ff9c3dbed4281d44e19b6296607043c.jpg
0
pięknie to kolego ująłeś :D i jeszcze wpadać do basenu xD
0
na onecie te za... ploty czytałeś ? :D
0
no ta :D
0
słaby internet :D
0
Kurła ale Stoch to jest kozak,jeszcze jakby pobił rekord skoczni :p
0
wy się śmiejecie z Moraty xD
https://streamja.com/RLk
21
https://imgur.com/RQaiCYc Według TVN Manchester United nadal gra w LM xD
0
a jaaa... na 3 zmianie... :D
1
xD to gicior ;d
8
Sezamie otwórz się :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29262050_2058309067531098_6720177659801763840_n.jpg?_nc_eui2=v1%3AAeEMm2ewEfB8p6UPhlA6XnuBnIBbOMes04l84_-AZX1-UbpweNNqeuMPFjq5zWvrEDHb-axs_JGC3rTfhIHWr11yZ1GQCZBaMb5ZDJNw5jlk7Q&oh=127a2c14c47cda6995fadca6a8fe2b6e&oe=5B4ACC5F
5
wszystkiego dobrego xD
0
o tym gościu mi polepszyłeś dzionek :D
0
a może być zrzut ekranu ?
0
widzę pobudka xD no że w kimono xD
2
a ty jeszcze profilowego nie zmieniłeś ? :D