73

Reporterka: " Jeśli Salah wygra najlepszego strzelca z Premier League, rozbiorę się w bezpośredniej transmisji "

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29366538_842251619292895_3655218804725645312_n.jpg?oh=d203c4a81544af954c7cacf00823a8c1&oe=5B3DE3A7 ;)

0

zobaczymy :D

0

wy tutaj gadu gadu o jakimś Ronaldo, a Ter Stegen jest teraz liderem trofeum zamora ;) jest Nojer :D

0

i był pod jakimiś środkami z tego co tam czytałem na oko :D

0

Ciekawe ciekawe ;) Argentyna mocna ekipa tylko te ustawienie ich mnie rozwala ;D

0

też mam czuja że Grizman :D

0

Mistrzostwa Świata 2018 - Najlepszy strzelec MŚ kogo typujecie ? ;) ja stawiam Timo Werner :D

0

Kółeczko najlepsze ;d !

5

Maestro !

0

ta ;(

0

:D wrrrrrr

3

Zimo wy... maskara z jednego się wyleczyłem a teraz znowu 38°C gorączki....

0

Rozumiem, ja ocenię

0

Ta żeś za... z tekstowo xD

0

Się naucz :D




0

I believe I can touch the sky. :)

7

Icardi: Rozmawiałem z selekcjonerem drużyny narodowej. Wiedziałem już wcześniej,że nie dostanę powołania. Z powodu kontuzji nie zagrałem w czterech meczach i trener podjął dobrą decyzję powołując innych.

0

były były i i nawet ziały ogniem xD

0

a w tej bajce były smoki ?

0

w LM Ronaldo 12/1
Messi 6/2

19

jaki z pszyry ? xD

0

ja już zbałwaniałem xDDDDD

14

Goals since 2010:

Leo Messi - 445
Stoke City - 444 xD

1

Dokładnie ! ;)

0

na białych nie tutaj xD

0

odpalił maszynę na dobre. xD

1

śmiałem się z Ronaldo bo jeszcze w styczniu miał 4 gole łącznie w lidze, a teraz wskoczył na drugie miejsce i tylko 3 bramki traci do Messiego :] Mam nadzieję że Messi jeszcze tam cyknie do 37 :D

3

to kto cie dyma*? xD

1

#grypa#zima#wy..... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?