xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
Reporterka: " Jeśli Salah wygra najlepszego strzelca z Premier League, rozbiorę się w bezpośredniej transmisji "
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29366538_842251619292895_3655218804725645312_n.jpg?oh=d203c4a81544af954c7cacf00823a8c1&oe=5B3DE3A7 ;)
0
zobaczymy :D
0
wy tutaj gadu gadu o jakimś Ronaldo, a Ter Stegen jest teraz liderem trofeum zamora ;) jest Nojer :D
0
i był pod jakimiś środkami z tego co tam czytałem na oko :D
0
Ciekawe ciekawe ;) Argentyna mocna ekipa tylko te ustawienie ich mnie rozwala ;D
0
też mam czuja że Grizman :D
0
Mistrzostwa Świata 2018 - Najlepszy strzelec MŚ kogo typujecie ? ;) ja stawiam Timo Werner :D
0
Kółeczko najlepsze ;d !
5
Maestro !
0
ta ;(
0
:D wrrrrrr
3
Zimo wy... maskara z jednego się wyleczyłem a teraz znowu 38°C gorączki....
0
Rozumiem, ja ocenię
0
Ta żeś za... z tekstowo xD
0
Się naucz :D
0
I believe I can touch the sky. :)
23
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29342941_10156844903314240_2738948110703285643_n.jpg?oh=22b0950fd90af0dfa72ffcf0078f6482&oe=5B4D3473 ten co ma Skok :D
7
Icardi: Rozmawiałem z selekcjonerem drużyny narodowej. Wiedziałem już wcześniej,że nie dostanę powołania. Z powodu kontuzji nie zagrałem w czterech meczach i trener podjął dobrą decyzję powołując innych.
0
były były i i nawet ziały ogniem xD
0
a w tej bajce były smoki ?
0
w LM Ronaldo 12/1
Messi 6/2
19
jaki z pszyry ? xD
0
ja już zbałwaniałem xDDDDD
14
Goals since 2010:
Leo Messi - 445
Stoke City - 444 xD
1
Dokładnie ! ;)
0
na białych nie tutaj xD
0
odpalił maszynę na dobre. xD
1
śmiałem się z Ronaldo bo jeszcze w styczniu miał 4 gole łącznie w lidze, a teraz wskoczył na drugie miejsce i tylko 3 bramki traci do Messiego :] Mam nadzieję że Messi jeszcze tam cyknie do 37 :D
3
to kto cie dyma*? xD
1
#grypa#zima#wy..... :(