xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest jakiś Cules grafik który umie robić plakaty ? :D
13
Czyste konto Southampton z Janem Bednarkiem w składzie w starciu z Leicester
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31092046_1576789445752023_7841895707312128000_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeGMQply0Ycih7cNUA5C5TAcZcd2UHKUHbQE9JdUBr7eJ73NKxNTg0yrCknIIxY1hlPCLVKNIGtPxE8oL6mYLIV95D2bLO6quf__kiLPB12hUQ&oh=4ec83ba5f554a4df34e385bf4e2f6426&oe=5B5873B3 xD
0
brakuje Kapitana Grzmota :D
9
O tym czymś polepszyłeś mi humor :D ja jako fan Arsenalu jestem za! :D
0
Druga ^^
0
Robota ;[ nawet nie ma czasu na jedno piwo ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jaki weekend :(
0
dobre w luj, daj mi linka do oryginału :D
6
Animowana seria „Tsubasa – kapitan Jastrząb” w TVP Sport od 1 maja! Stacja będzie puszczać dwa odcinki dziennie: o 8.00 i 8.30! :D
0
a w tej bajce były smoki ?
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30742459_1068186953333382_6522890643457441792_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeF3nCKo_ACbwaYftGdF59KkvYSHEpOi-_4MUjYWA25C-Fn8yNj30T5ufBOBbEa-CjCGyOnGur0h6yxqsD7gLlnBFePCTWVXJCyXHYJYUxG7tg&oh=225f17fba9c9d566017465577c03336f&oe=5B4FE886
1
no a jak ! :D koniec z 4. :D
7
1. Nie zrównają się
2.Nie wygrają tyle
3. Ilość strzelonych
0
Nie no Atletico dało ciała ...
0
Girona
0
Grizmann dawaj bramkę :D
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30740981_1704928656213012_4791531076025825327_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHGtiPF8CGNrtSALxL71aYyYAGynsU3gknUnnu88axbkVxOZFhPfJe-r9xe40F4g5U97X7K1MqHcH5DWTERu-ani9hXbriQl1RaFuzfaw-ZVQ&oh=25ec4962a62e942a929949037ad28648&oe=5B70E741 Spider Man w Realu :D
2
3min oglądałem reklamy a i tak nie wiem xD
1
Gorzkie żale przybywajcie...
0
ja to mam na szczęście za sobą także :D ale śmiechłem nawet gość pyta o rozwiązanie na egzaminie xD
3
Xavi tak nie robił :D
1
Gość ma egzamin gimnazjalny a siedzi na Rambla :D ale jaja ;p
1
Alaves-Girona czysta 2 ? :D
6
nie znasz tego ? :D
16
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem pojechałem jeszcze do Biedronki na lody i po drodze do domu jeszcze już do domu pojechałem. xD
1
Powiem ci kolego tak :D za tą cenę to kup sobie kompa składanego ;)
24
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30729842_1703500939695755_3000034548881817600_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHPfL0PWSJ7-Bsm_YFWQSFhBJ9QEpR0sy6lvFgicQ66jOQxaxbcJ8twc4lZXMeRTqTu3Rzp5D-DPOF47iMRKJsyDK9U1YEzbuXB-bGyzapo-g&oh=cfc2a4fda01a56dec823d54d8c048285&oe=5B281DAB :( szkoda
1
Najlepiej to gdzieś to było "Prawo jazdy zdawała 32 razy. Straciła je po dwóch tygodniach" bo pijana była xD ale się najeździła ^^^
0
ta ta