xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tył ma fajny :D
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31672426_1679603815427955_2039421824156041216_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEeiuz5VhZaSk_l9EKnCJPeo5bPTyMw8K-wBPKZyxnJvvch1ebFDRNnFzaFdHMBK3wUqyi5OnqiQjiYyivuMgeLMul3Y9jdDPiFqZ9u_qC0Jg&oh=0531c6626acbe76d212b254e19de5260&oe=5B7C7F37 co ty gadasz ;D
3
Wstawaj Krzysiek, zesrał** się :D
30
2014: kontuzja eliminuje go z występu na MŚ
2016: kontuzja eliminuje go z występu na Euro
2018: MARCO REUS w końcu zdrowy, może pojechać na MŚ!
Niech mu się w końcu uda! ;)
0
Widziałem już niektóre powołania, wiadomo kiedy Nawałka ogłosi oficjalną kadrę na MS ?
0
normalnie :D
31
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32498167_449382352157648_1620106778387677184_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d2aac9dbf7f2dd2ce938fd7bf65b5641&oe=5B50A631 :D
0
sam żeś ciulowy xD
1
teraz z tymi autami to przewalone coraz więcej się spotyka że przebieg 260tys+ :D
34
Sprawdziłem konto po weekendzie. Dzisiaj na kolację pójdę spać. :D
0
nie wnosił bo nasz kochany trener Nawałka nie dawał szans, sorry może dawał ale max 10min :D
0
dokładnie, ale w obecnej formie to wolałbym duet Lewy-Teodorczyk ;)
25
Jak już wchodzić z ławki to z przytupem :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32294559_1130628950418367_1235602957949468672_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeGMhL6zrf0NQ1KNotxeddAdRhvmpFjXs22Et5bNqqnN5OF71BtWA5mFudBeZ2mn0hApbO7QWiKVpR5FDIqSTcvs_jJ9TvHZcCxUUVuqna4DNg&oh=ba4ebf549c7fe338be8db64a31e08ffe&oe=5B852FBE
12
ja się bardzo interesuję sportem ale mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj**** wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu.
45
Kibice Wisły zrobili transparent z napisem "Nigdy się nie wypalimy".
Transparent się spalił
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32349787_896222553893211_3858215859830915072_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ea04e600f689ad2bed288f6ba7ee54ac&oe=5B90C4DF :D
1
Wróciłem z uśmiechnięta mordką :D Derby dla nas ! szkoda że meczu nie mogłem oglądać Barcy ale widziałem że 5:1 przegrywaliśmy :( ładnie Barca goniła wynik ale się nie udało...
0
Ja najdłużej czekałem 5h w korku przewalone :-P ale Szerokości :)
125
Miłość na odległość – kiedy ty jesteś w pracy, kanapa w domu, a piwo w sklepie. :D
0
Serie A kolego :P
3
Przepiękna :D
2
co ty gram pełne 90 chyba że już oczy na wierzch wychodzą :D ale ze mnie taki luis jak z kozi d... trąba :D w rundzie tylko 2 gole i 2 asysty. ale nie ma co się dziwić bo gram w klubie gdzie dopiero budujemy zespół :D ale mam nadzieję że poprawię jeszcze dorobek bramkowy :p
1
dokładnie ;p
1
Dzisiaj dla mnie najważniejszy mecz w sezonie bo derbowy :D mam nadzieję że ten dzień to będą 3 punkty ;p zawsze to my schodziliśmy z głowami w dół :( VAMOS ! :D
0
zippshare ;p
0
no to jest kozak, ale czasu nie cofnie ;)
0
Dałem łapę bo dobra wypowiedź :)
0
to w końcu epickie czy przebłyski ? xD
47
Neymar: "Tęsknię za Barceloną, ale najbardziej tęsknię za Messim i Suarezem. Jestem szczęśliwy, że mogłem z nimi grać. Suarez był wisienką na torcie "MSN". Nasza trójka była sobie bliska i byliśmy prawie nierozłączni." Sam sobie jesteś tego winny :(
1
Zielone kozackie :)
30
Czym różni się wódka od maturzysty?
Wódka ma gwarantowane 40% :D