xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem o co chodzi ale o tak z głupia sobie napisałem :D
0
teraz tak patrzyłem fajna :D
4
Icardi nie jest przyjacielem Messiego to i w kadrze nie ma dla niego miejsca.
3
sprzedaj komuś xD
0
a coś tentego doradzisz ?:D
0
ty ? :D
0
ktoś jeździ dużo rowerami ?:D chodzi mi o to czy ktoś może polecić rower do 1200zł :D
4
Ibra w nowym klubie i na dodatek z dobrym %
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33216159_10155517230078837_2862661669186699264_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeH7GJfYCFMQMa3Hp8KuxrS0BY-86jUkR-Ejqd2JGhTw8F_-8vavfToJd3Wc1P8lorFgHOGDNYkuxudDDTEGy_cxDjuiRMRg6vXGjegctpV0Ug&oh=3c887413be50f367f8e809af4fa95c84&oe=5B982850
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
coś tam pogram na MS :D jak będę w PL jeszcze :D
0
Finał LE 3,5k dałem na to że 11.5+ rożnych będzie a wiadomo jak się skończyło 7 rożnych bodajże było.
1
nom :(
1
o takiego jak walnąłem raz przed meczem, to ledwie na ślepia widziałem :D
1
goń się :(
0
są jacyś tutaj mechanicy ? :D
0
to by i tak nic nie dało
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19702426_1418811764877930_4947836393618797638_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeE253n5E-0plq92ou-eYg1wljMsuBIM3V9OAEIKBE-cZ6orw-y6zx1Np6mRhsmHQeBNzkolc8NFuWj66QLk2a0QR4NR1T2qCuEiTnKNPEHtsA&oh=12fafa09cc0483171b03c03ee7c6bdb2&oe=5B896823 :D
1
Radja Nainggolan postanowił pożegnać się z reprezentacją Belgii. o_O
0
Już minusować chcą :D
4
kręcony licznik xD
3
Ce, Ce, CeWuKa, CeWuKaeS LEGIA!
2
Polska wygrywa MS,Liverpool notuje manitę 5:0 z Realem podczas finału, Miedź Legnica awansuje do Ekstraklapy a ja janusz bukmacherki rozbijam fortunę i idę w melo :D
1
no będzie przecież nie Gomes :V
0
a to śmieszek :D
0
Quaresma jedzie na Mistrzostwa;)
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33020798_964358913745402_5742689707922292736_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEHnqJPaYeodpeDuC9kJzG5OB8-ze2pcI1iprV3kLBwOVGn29S-3RXcJQjvmxEqqCwGyUtqu5n9kC5pvUqTZlgL0dfavyTzjkN0_xYa2mq1WA&oh=3aad2ae7e9ce8ca978446658ed98c58c&oe=5B79048B reklama za darmo xD
0
Bakayoko ?
1
Pierwsza miłośćdobra :D
0
Moda na sukces xD
0
i pyk Dublecik !