xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to w końcu epickie czy przebłyski ? xD
47
Neymar: "Tęsknię za Barceloną, ale najbardziej tęsknię za Messim i Suarezem. Jestem szczęśliwy, że mogłem z nimi grać. Suarez był wisienką na torcie "MSN". Nasza trójka była sobie bliska i byliśmy prawie nierozłączni." Sam sobie jesteś tego winny :(
1
Zielone kozackie :)
30
Czym różni się wódka od maturzysty?
Wódka ma gwarantowane 40% :D
1
widzę ostro %% wpadły ? :D
1
Emre Can przyjdzie do Juve za darmo, ale agent piłkarza naciska, żeby wpisać do kontraktu klauzulę w wysokości 50-60 mln euro.
0
:D
18
Rolnik uczył się angielskiego. Wstaje rano i krzyczy: "TUM OROŁ". :D
0
czekałem właśnie na taką wypowiedź, ale nawet jak tam +30 to też ci zimno ? :D
0
Antoine Griezmann - jeśli zostanie nowym nabytkiem FC Barcelona w nadchodzący sezonie 2018/19. Będzie drugim piłkarzem tuż po Gerard Piqué ( rozmiar L), który występuję tylko i wyłącznie w koszulkach piłkarskich z długim rękawem, rozmiar M. Zastanawiam się dlaczego Grizmann tylko w długim gra jak i Pique ? :D
5
Internet Explorer.exe :D
26
Coutinho to kocur :D https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32247305_381568302327739_2979858605001408512_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a87152f2255b8deff8bf2ea9ed3930bc&oe=5B9D5573
47
Blondynka podrywa chłopaka w pociągu:
– Skąd jesteś ?
– Przemyśl.
– Przemyślałam i nadal nie wiem… :D
1
to nie wiem, nie pomogę bo nie mam czasu :(
0
niezła konwa :D
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32089304_2124773680884636_56777414658752512_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fab546d6816be83cd5b0698ac63043d9&oe=5B9B586C NIEPOKONANI !!!!!
1
a co napisałem wyżej ? xD
1
cmd
1
Spróbuj w Wierszu Poleceń, jako administator:
Kod:
regsvr32 /i shell32
0
Takie emocje będą jak Polska będzie grała na MS :D
1
nie no ta ekstraklasa to jest jedno wielkie nieporozumienie ...
1
Grizmann przylot a Dembele wylot :(
0
hahahahahah :D
9
Przewalone robić na budowie :D same picie xD
0
ta od razu Krzynówka :D
0
Polecam na lepsze myślenie wypicie setkę wyśmienitej substancji ! powodzenia :D
0
Mówiłem że to największa wtopa transferowa.
0
Ramos jest w miarę spoko, ale Casemiro to bym mu wy...
14
Niby Fekir w Liverpool, no to fajny składzik Liverpool będzie miał :p
11
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31959927_1773332596036625_7916050271887687680_o.jpg?_nc_cat=0&oh=47f3d664a457911ee3a08f865a805d6b&oe=5B94CC45 i to szanuje