0

to w końcu epickie czy przebłyski ? xD

47

Neymar: "Tęsknię za Barceloną, ale najbardziej tęsknię za Messim i Suarezem. Jestem szczęśliwy, że mogłem z nimi grać. Suarez był wisienką na torcie "MSN". Nasza trójka była sobie bliska i byliśmy prawie nierozłączni." Sam sobie jesteś tego winny :(

1

Zielone kozackie :)

30

Czym różni się wódka od maturzysty?

Wódka ma gwarantowane 40% :D

1

widzę ostro %% wpadły ? :D

1

Emre Can przyjdzie do Juve za darmo, ale agent piłkarza naciska, żeby wpisać do kontraktu klauzulę w wysokości 50-60 mln euro.

0

:D

18

Rolnik uczył się angielskiego. Wstaje rano i krzyczy: "TUM OROŁ". :D

0

czekałem właśnie na taką wypowiedź, ale nawet jak tam +30 to też ci zimno ? :D

0

Antoine Griezmann - jeśli zostanie nowym nabytkiem FC Barcelona w nadchodzący sezonie 2018/19. Będzie drugim piłkarzem tuż po Gerard Piqué ( rozmiar L), który występuję tylko i wyłącznie w koszulkach piłkarskich z długim rękawem, rozmiar M. Zastanawiam się dlaczego Grizmann tylko w długim gra jak i Pique ? :D

5

Internet Explorer.exe :D

47

Blondynka podrywa chłopaka w pociągu:
– Skąd jesteś ?
– Przemyśl.
– Przemyślałam i nadal nie wiem… :D

1

to nie wiem, nie pomogę bo nie mam czasu :(

0

niezła konwa :D

1

a co napisałem wyżej ? xD

1

cmd

1

Spróbuj w Wierszu Poleceń, jako administator:
Kod:
regsvr32 /i shell32

0

Takie emocje będą jak Polska będzie grała na MS :D

1

nie no ta ekstraklasa to jest jedno wielkie nieporozumienie ...

1

Grizmann przylot a Dembele wylot :(

0

hahahahahah :D

9

Przewalone robić na budowie :D same picie xD

0

ta od razu Krzynówka :D

0

Polecam na lepsze myślenie wypicie setkę wyśmienitej substancji ! powodzenia :D

0

Mówiłem że to największa wtopa transferowa.

0

Ramos jest w miarę spoko, ale Casemiro to bym mu wy...

14

Niby Fekir w Liverpool, no to fajny składzik Liverpool będzie miał :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?