0

#Team Erko,Pudzian :D

5

suche jak piach na pustyni xD

0

Podpinam się :D ale z tego co widziałem tanie nie są :D

1

:) kozaczek ;D

0

nie widziałem :D bo nie siedziałem :D ale delete poszło :D

0

uszczelka pod głowicą :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

113

Mąż wraca pijany nad ranem do domu. W drzwiach wita go żona:
- gdzie byłeś całą noc!?
- grałem z chłopakami w pokera
- i ja mam w to uwierzyć?! Pakuj walizki i wynoś się z domu!

- ty też, bo to już nie nasz dom xDD

0

ten to przynajmniej nie grał w siatkonogę :D

0

leczę kaca, a u ciebie ?

0

a ku.wa ten bimber tak sponiewierał xDDD

0

zaraz tak zrobię ;)

0

ahhahahaha

3

Kac morderca nie ma serca :(

0

PazdanOut
#KrychowiakOut

Milik i Teodorczyk to dwóch najgorszych pseudonapastników jakich kadra Polski widziała xDDDDDD

0

bo to silver :D

15

Reprezentanci Brazylii się nie nudzą ;) Neymar, Casemiro, Jesus, Coutinho i Willian pykają w Countera.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34827322_909053605943439_2175551572811972608_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1a80fea8dbb8c8cc363eccaef8934fa2&oe=5B81D7EF

1

dobrze że nie KaeN xD

8

0

pisałem to wczoraj xDDDDDD

0

no nie mów xD

8

Pamięta to ktoś ? :D

https://streamable.com/9dtv0

3

Rashford co wsadził xD

0

Dobrze że w Skokach nie dają takich kar, bo po całym sezonie Kota mielibyśmy przejeb*** ;P

2

UEFA ukarała Besiktas za wbiegnięcie kota na murawę podczas meczu 1/8 finału z Bayernem.

Klub musi zapłacić 34 tysiące euro kary #LOL

0

cosinu,sinus i nie wiem co tam jeszcze XD

0

deska xD

0

nie mam pojęcia :D robię na kompie ;p

0

wpisujesz menadżer TVP i buh liczysz na nagrodę :D

0

Gra ktoś w tego menadżera TVP ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?