0

wczoraj udostępniłem dwa :D

0

EL_ Pistolero ! :D

0

i jak kiedy prezentacja tego Thiago ?

0

Spokojnie trochu :P

1

Messi mu się włączył...

0

ale wsadził matko :D

1

Słaby mecz :D jedynie co to będę oglądał Brazylię,Argentynę i Polskę :D

0

jeszcze łysego tutaj brakowało ...

0

oby ! zielono :)

2

https://zapodaj.net/d4fc7b570478c.png.html zaczynamy wóz albo przewóz ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak ktoś szuka fajnej aplikacji na telefon z mundialem to fajna jest na sklepie Play wystarczy wpisać mundial 2018 :)

1

xD

0

ale Cypis wrzucił nutę na mundial xD

5

#Suchar :D Wiecie dlaczego są mrówki takie pracowite ?
- Bo są czarne hue hue :D

0

Neymar albo Grizmann :D

0

TEAM SPIRYTUS :D

0

nie, bo ty wygrasz a my nie xD

4

23

0

Peszko powołany a 0 minut z Chile, Litwą xD już wiem od czego został powołany od rozgrzewania :D

0

1.100 mecz Lewego w kadrze wypada na (ewentualny) ćwierćfinał
2. Według drabinki możemy tam trafić na Niemcy
3. Lewy wpier*** hattricka i po trzecim golu zdejmuje koszulkę a pod nią koszulka Realu xD
4. Marketingowa kampania dziejów :D

0

no tak :D

6

wchodzi baba do windy a tam schody :V

0

Ronaldinho z Brazyli, Henry Francja i Barcelona, Ronaldo za czasów united i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?