xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35330097_1698096656926509_1030942741183332352_o.jpg?_nc_cat=0&oh=f7423bc5492cefc927da65073e7d419a&oe=5BB337FA podkradzione z gruby xD
42
#memik :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35281047_1022158864600712_5529701665533329408_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5c89c58069483d3cf4d42e37ef01c9e7&oe=5BB90112
0
wczoraj udostępniłem dwa :D
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35358098_2008908839133359_486211523635576832_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9088252e61ca8e8b8d90ec9c1d74b25e&oe=5B783163 Wyjazdowe stroje City na sezon 2018/19 całkiem przyzwoicie leżą.
0
EL_ Pistolero ! :D
0
i jak kiedy prezentacja tego Thiago ?
0
Spokojnie trochu :P
10
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35298461_1060397627444931_4349881150118821888_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5298b0c7e142142eec01da99ed5a9439&oe=5BA2E367 ;)
1
Messi mu się włączył...
0
ale wsadził matko :D
1
Słaby mecz :D jedynie co to będę oglądał Brazylię,Argentynę i Polskę :D
0
jeszcze łysego tutaj brakowało ...
0
oby ! zielono :)
2
https://zapodaj.net/d4fc7b570478c.png.html zaczynamy wóz albo przewóz ^^
56
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35240034_10156363054284666_1460949201796988928_n.jpg?_nc_cat=0&oh=18b892996306974fcc77ca20e5e1a12f&oe=5BA4BCBB memik taki :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak ktoś szuka fajnej aplikacji na telefon z mundialem to fajna jest na sklepie Play wystarczy wpisać mundial 2018 :)
1
0
ale Cypis wrzucił nutę na mundial xD
5
#Suchar :D Wiecie dlaczego są mrówki takie pracowite ?
- Bo są czarne hue hue :D
0
Neymar albo Grizmann :D
0
TEAM SPIRYTUS :D
0
nie, bo ty wygrasz a my nie xD
4
https://zippy.gfycat.com/UnitedOptimalDodobird.webm #mecz ahhaha
23
https://fat.gfycat.com/LikelyWavyGalah.webm nawet śmieszne :D
0
Peszko powołany a 0 minut z Chile, Litwą xD już wiem od czego został powołany od rozgrzewania :D
0
1.100 mecz Lewego w kadrze wypada na (ewentualny) ćwierćfinał
2. Według drabinki możemy tam trafić na Niemcy
3. Lewy wpier*** hattricka i po trzecim golu zdejmuje koszulkę a pod nią koszulka Realu xD
4. Marketingowa kampania dziejów :D
0
no tak :D
6
wchodzi baba do windy a tam schody :V
0
Ronaldinho z Brazyli, Henry Francja i Barcelona, Ronaldo za czasów united i tyle