xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no niby tak na o2 napisali :D
0
od poniedziałku ma wejść cena :D
0
mów co potrzebujesz ;)
3
Ku.. paliwo po 6zł ? chyba ich boli, już wolę rowerem jeździć :D
1
Co za dzień. Najpierw oficjalka o Kubicy, teraz informacja o Nawalce w Lechu. Fajny ten czwartek.
0
ale jaja...
https://zapodaj.net/57e8e069e08b2.png.html
7
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/11/68aa0c726ff0c981ca536f012fa52d60.jpg :P
1
Co mówi Kubica po skończonym rajdzie?
- I jak dziś wypadłem? :D
13
pozdrowienia od pierwszego bałwanka w sezonie zimowym 2018/2019! Miłego dnia! :)
https://zapodaj.net/1deec9ec50fa9.png.html :D
2
ahhahaha
0
Szukam twardy łeb do picia! Chciałbym się zmierzyć w piciu wódki, whiskey lub innego alko :D Wyzywam każdego chętnego zawodnika.
Z zakanszamien lub nie. z popitką lub bez. Jak chcesz!
Uważam, że nie masz ze mną żadnych szans, więc jeżeli wygrasz zapłacę rachunek na barze, stawiam taxę, kebab i flaszkę na drogę!
Widział to ktoś ? :D
13
Znacznie łatwiej jest rozpocząć dzień, jeżeli wiesz, że zakończysz go piwem...
0
Borys Mańkowski doznał kontuzji, która wyklucza go z udziału w gali KSW 46... Ale Chłop ma pecha, ale w jego miejsce wchodzi Roberto Soldic ;)
0
Pada u was śnieG?
1
ALCOFIND AF-35
2
Xiaomi jakiś
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/46487997_199422994314955_3864453170251956224_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=898fc6fd8856af4417310dea220feb45&oe=5C863106 dobre :D
62
Proszę zażywać antybiotyk co 8 godzin przez 7 dni.
Najczęstsze odpowiedzi:
Francja - Merçi docteur
UK - Thanks a lot
Włochy -Grazie dottore
Niemcy- Danke doctor
Portugalia - oubrigado liçenciado
Hiszpania - Gracias
Polska- Czy mogę spożywać alkohol?
:D
1
Polska dzisiaj czy Czechy ? Nie wiem jak tam w meczu będzie,ale jak tak patrze na naszą obronę nie widzę jakoś tego :D
1
Niby Liverpool oferuje 100mln, nie go puszczą a w jego miejsce Malcom
0
Jedni mówią że podstawka :D
0
W Podlaskim zawsze jebie komuś z laski :D
0
prze chu.... ładnie oskubał :D
32
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/45676873_321232178694687_7990955059875676160_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=4600ae25a160feb79d29ddbede461b56&oe=5C84C747 hehe :D
0
bo to Dembele....
0
Malcom nie jakiś DEMBELE !
41
https://zapodaj.net/3ca35a5cf5157.jpg.html :D
1
Jak na Inter wyjdzie Rafa to Valverde powinien dostać wpierd... od socios za brak wyciągania wniosków. Remontada z 19 drużyną La Liga... Co za czasy
0
Nie mogłem oglądać meczu... Wiem że Barca przegrywała 2:1 pytanie moje wie ktoś jaki kurs był jak był remis ? ????
1
Stoi facet na klatce schodowej i pali. Nagle z sąsiedniego mieszkania rozlegają się krzyki, wrzaski. Za chwilę wychodzi sąsiad z połamanymi okularami 3D. Facet go pyta:
- Sąsiedzie, czemu Pan taki wściekły?
- Kupiłem sobie telewizor 3D i właśnie rozwaliłem go w drzazgi.
- Dlaczego?
- Próbowałem obejrzeć pornola i pięć razy mi mało ch..ja do mordy nie wsadzili.
:D