0

no niby tak na o2 napisali :D

0

od poniedziałku ma wejść cena :D

0

mów co potrzebujesz ;)

3

Ku.. paliwo po 6zł ? chyba ich boli, już wolę rowerem jeździć :D

1

Co za dzień. Najpierw oficjalka o Kubicy, teraz informacja o Nawalce w Lechu. Fajny ten czwartek.

0

1

Co mówi Kubica po skończonym rajdzie?
- I jak dziś wypadłem? :D

13

pozdrowienia od pierwszego bałwanka w sezonie zimowym 2018/2019! Miłego dnia! :)

https://zapodaj.net/1deec9ec50fa9.png.html :D

2

ahhahaha


0

Szukam twardy łeb do picia! Chciałbym się zmierzyć w piciu wódki, whiskey lub innego alko :D Wyzywam każdego chętnego zawodnika.
Z zakanszamien lub nie. z popitką lub bez. Jak chcesz!

Uważam, że nie masz ze mną żadnych szans, więc jeżeli wygrasz zapłacę rachunek na barze, stawiam taxę, kebab i flaszkę na drogę!

Widział to ktoś ? :D

13

Znacznie łatwiej jest rozpocząć dzień, jeżeli wiesz, że zakończysz go piwem...

0

Borys Mańkowski doznał kontuzji, która wyklucza go z udziału w gali KSW 46... Ale Chłop ma pecha, ale w jego miejsce wchodzi Roberto Soldic ;)

0

Pada u was śnieG?

1

ALCOFIND AF-35

2

Xiaomi jakiś

62

Proszę zażywać antybiotyk co 8 godzin przez 7 dni.
Najczęstsze odpowiedzi:
Francja - Merçi docteur
UK - Thanks a lot
Włochy -Grazie dottore
Niemcy- Danke doctor
Portugalia - oubrigado liçenciado
Hiszpania - Gracias
Polska- Czy mogę spożywać alkohol?

:D

1

Polska dzisiaj czy Czechy ? Nie wiem jak tam w meczu będzie,ale jak tak patrze na naszą obronę nie widzę jakoś tego :D

1

Niby Liverpool oferuje 100mln, nie go puszczą a w jego miejsce Malcom

0

Jedni mówią że podstawka :D

0

W Podlaskim zawsze jebie komuś z laski :D

0

prze chu.... ładnie oskubał :D

0

bo to Dembele....

0

Malcom nie jakiś DEMBELE !

41

1

Jak na Inter wyjdzie Rafa to Valverde powinien dostać wpierd... od socios za brak wyciągania wniosków. Remontada z 19 drużyną La Liga... Co za czasy

0

Nie mogłem oglądać meczu... Wiem że Barca przegrywała 2:1 pytanie moje wie ktoś jaki kurs był jak był remis ? ????

1

Stoi facet na klatce schodowej i pali. Nagle z sąsiedniego mieszkania rozlegają się krzyki, wrzaski. Za chwilę wychodzi sąsiad z połamanymi okularami 3D. Facet go pyta:
- Sąsiedzie, czemu Pan taki wściekły?
- Kupiłem sobie telewizor 3D i właśnie rozwaliłem go w drzazgi.
- Dlaczego?
- Próbowałem obejrzeć pornola i pięć razy mi mało ch..ja do mordy nie wsadzili.

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?