xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do posiadaczy netflix, jak chcę oglądać seriale itp to mam Bezpłatny miesiąc niby do 01.02.19 ale potem nie naliczają jakoś opłat ? bo nie wiem jaki pakiet wybrać bo mam Podstawowy,Standard Premium :D
0
Chińczyk :V
5
A to ci jajcarze :D
https://streamable.com/4tpw3
13
Luis Suarez powiedział w wywiadzie dla Katalońskiej telewizji, że jego postanowieniem noworocznym jest strzelić w 2019 roku więcej goli niż Leo Messi.
Reakcja Argentyńczyka... bezcenn
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49195141_1820581484719668_2489940743632715776_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=ec44f9e568570cd7e94e9689a336249e&oe=5CD05412
0
Świetny gracz z dobrą przyszłością ;) Kozak transfer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
https://zapodaj.net/130c0a0c6f22e.jpg.html ten to ma dopiero xD
0
A Peszko pewnie pijany gdzie pod ławka śpi w dubaju xD
0
Wiadome ;)
0
NIe
0
Jak ty chyba pijany xD foto nie moje ale chodzi o to że mam 3 ikony a nie 4 i właśnie nie ma tam aparatu
0
Cules poratuje ktoś ;D ? młody się bawił telefonem i zniknęła mi ikonka aparatu z ekranu głównego, wie ktoś jak ją przywrócić?
https://zapodaj.net/48b0588d08a10.png.html Xiaomi
23
Lautaro Martinez :)
https://zapodaj.net/39beb9ea1216c.png.html
5
Szczęsny foto na Instagramie wrzucił z lewym i peszkiem bawią, jak z peszkiem to do 23 nie wytrzymają xD
0
18 Cules nie pijących ;) wzajemnie byku ;)
75
kto nie pije, daje tarcze sprawdzamy obecność :D
1
albo pod mostem xD
1
ja mogę być skarbnikiem :D :D
35
Postanowienie na 2019 zrealizować cele z 2018 które powinnem osiągnąć w 2017 a obiecałem sobie to w 2016 z czego zaplanowałem w 2015 ;p
3
chodzi kilka lat wstecz xd bo ja pamiętam jak była biba kilka lat temu u mnie każdy taki nawalony że rzygali na polu i pies kurła chloł co popadło w końcu sam się najeboł :D
0
Ja dzisiaj bez alko, ale macie jakieś historyjki z Sylwestra ? :D
10
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49101870_2479190932109574_2225072970936614912_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=bb9dcf128b759f671a98b8fb60187f82&oe=5CCEF927 chcielibyście go ? ;)
15
Ten tego chyba coraz bliżej PSG :V
https://zapodaj.net/6b5bf613dca3f.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie pić :D
2
Mertens ten to ma strzały ;) a Jeszcze lepsza interwencja Łukasaz Skorupskiego ;)
https://streamable.com/4t531
11
https://streamable.com/08t1l Grosika nie ruszaj :D
0
Arsenal, to co gra lichy i w sumie cała obrona to dramat, chyba jedyny zespół który najłatwiejsze bramki traci... Obrona do wymiany ;)
2
Jurgen Klopp o Arsenalu:
"Są mocni, grają dobrą piłkę i szalenie szybko kontratakują. Aubameyang i Lacazette to znakomita i kreatywna para. Mają szybkie skrzydła. To naprawdę dobry zespół" :)
26
Trening Messiego na unikania obrońców :-)
https://streamable.com/6fpxt