42

Na budowę przychodzi facet i się pyta:
- Ilu was tu pracuje?
- Z majstrem, czy bez?
- Z majstrem.
- 26.
- A bez?
- Bez majstra, to tu nikt nie pracuje. :D

54

Aduriz, ładnie to zrobił ;D

https://streamable.com/3vb9k

0

Messi no podaj że, wiem że cie kręci Hat-Trick i fajnie te wygląda 400 goli :D

20

ten sędzia to jakiś upośledzony ?

1

nie wiem, ale zapytałem się grzecznie czy coś sypnie na święta a ten mówi że nie ma problemu bo co to dla niego ;) a dla mnie spoko ;)

0

Szef dał mi 3stówki na święta bo mówił że jeszcze takiego pracownika jak ja to nie miał :D

1

elo 3 2 0 też chory, a w niedzielę u mnie rusza liga halowa :( szkoda bo król strzelców odskoczy ;) a już jeden pucharek mam :D

5

to nigdy nie się nie napije :D haha

0

Polecam się ;D

0

- Co powinien robić w domu prawdziwy mężczyzna?
- NIC.

;D

1

Witamy Franciszka Smudę ;)

1

jaki piękny wieczór ku... :D

10

AS Monaco w Lidze Mistrzów w sezonie 2017/18: 0 zwycięstw
AS Monaco w Lidze Mistrzów w sezonie 2018/19: 0 zwycięstw

:)

2

a kielicha ci naleje xD a jak cuga złapiemy to się kupi następną :D

2

nie ma nic same puste foldery :D

2

Z ziomkiem się założyłem o flachę że pobiorę mu Madden NFL.08 a tu takie buty że nie mogę nigdzie tego znaleźć bo tak stara gra :D

31

Wysiada dwóch cyganów z autobusu:
-Ty, widziałeś jaki zajebisty zegarek miał ten gość, co stał przed nami?
-Nie.
-No to patrz.

:D

25

Dembele wczoraj :D https://streamable.com/gxa6f

0

Może płyty ni ma ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?