1

gdzie mógłbym kupić kolorowe sznurówki do glanów? xD

0

jak trzeba pomóc szczęściu ? :D

2

Suchar
Dlaczego Modric nie może grać w obronie ?
-bo była by Luka xD

20

[Złota Piłka] Neymar nie przybył na galę, bo grał w Call of Duty :D

6

2

Ładnie Arsenal zjadł Rosół ;)

3

Jak Brzeczek z tej grupy nie wyjdzie to wnioskuje o odebranie obywatelstwa xD

0

to był piękny dzień, ale skończył się źle ...

0

Ten Marciniak to niech nie sędziuje już lm ... Co za typ

0

Mbappe nie zdążył wajchy przełożyć hahah

0

Panowie takimi meczami wygrywa się LM :)

0

4:1 dla PSG.

0

Na Wiki pisze że obunożny ????

0

Liverpool lepsze wrzutki z autu niż z nogi xd

0

Salah złota piłka xD

0

Liverpoolu slabiaki ...

0

Co tam się dzieje w Monaco xd ?

0

hahah nie trafił :D

0

Nie.

0

Stawiać domy na Socjopatę pewniaczek :D

1

Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

85

Idę z kolegą i pali fajkę obok jedzie policja i się zatrzymuje i mówi jeden do niego że dowód chce a kolega mówi I DONT SPEEK POLISH a policjant co ty pier... przecież wczoraj cię spisywałem :D

1

1

WHO NEEDS RONALDO ?

0

ja myślę że do Legii pójdzie na rok.chłopak się musi najpierw odbudować.przeszkodą może być wiek troszkę za młody jeszcze:)

0

śmiało pisz priv :_

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?