xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
gdzie mógłbym kupić kolorowe sznurówki do glanów? xD
0
jak trzeba pomóc szczęściu ? :D
2
Suchar
Dlaczego Modric nie może grać w obronie ?
-bo była by Luka xD
20
[Złota Piłka] Neymar nie przybył na galę, bo grał w Call of Duty :D
6
Kiedyś to kurła było :D
https://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201712/1513103859_2jpfxi_600.jpg
43
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47220517_262195897808530_4622009114057244672_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=0f1eeacffef3489a47c8d8b354b31013&oe=5C71AD36 :D
2
Ładnie Arsenal zjadł Rosół ;)
3
Jak Brzeczek z tej grupy nie wyjdzie to wnioskuje o odebranie obywatelstwa xD
0
to był piękny dzień, ale skończył się źle ...
39
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46514363_505552193283521_7374792364327436288_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=7f41e30174e517a6177d6f49f4d8c196&oe=5C765253 :D
0
Ten Marciniak to niech nie sędziuje już lm ... Co za typ
0
Mbappe nie zdążył wajchy przełożyć hahah
0
Panowie takimi meczami wygrywa się LM :)
0
4:1 dla PSG.
0
Na Wiki pisze że obunożny ????
0
Liverpool lepsze wrzutki z autu niż z nogi xd
0
Salah złota piłka xD
0
Liverpoolu slabiaki ...
0
Co tam się dzieje w Monaco xd ?
0
hahah nie trafił :D
0
Nie.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM4NzI5NTY3MDQwMDq0Z%2FqGNnFkP5P1XrM%3D&kind=MAIN ostatnio Genoa zabrała 360 :(
0
Stawiać domy na Socjopatę pewniaczek :D
1
Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.
85
Idę z kolegą i pali fajkę obok jedzie policja i się zatrzymuje i mówi jeden do niego że dowód chce a kolega mówi I DONT SPEEK POLISH a policjant co ty pier... przecież wczoraj cię spisywałem :D
9
Ernesto Valverde :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46851518_1104518829721527_3453480419851239424_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9862ebf581c378d91f05a4975e8153df&oe=5CAE03D9
1
To niezła pizza https://zapodaj.net/d380fe0190d38.jpg.html
1
WHO NEEDS RONALDO ?
0
ja myślę że do Legii pójdzie na rok.chłopak się musi najpierw odbudować.przeszkodą może być wiek troszkę za młody jeszcze:)
0
śmiało pisz priv :_