1

nie szukam atencji :D tylko wku. mnie to takie pi... że eh Dembele to kozak eh bedzie z niego grajek :D a jak widać już zakończył przygodę w FCB i tylko 100 baniek poszło auu w błoto

0

większość wie jaki byłem gdy przyszedł anty do nas ;) ale i tak ludzie mówią że potrzebuje czasu i godnie zastąpi Neymara -,-

0

ty i jak tam wasz Dembele ? gra coś czy pakuje walizki w lecie i może taki Arsenal ?

0

No tak jak mówiłem 100baniek poszlo :) ale i tak powiedzą że godnie zastąpi Neymara xD

1

Dembele za Neymara oui !

1

Taktyka: Wślizg-Kontra-Wślizg-Wślizg xD

0

a co tam :D

0

Kurs na Holandię 5.40 z Belgami jak myślicie ? :D

1

Krzysztof Piątek zawstydza Real Madryt :D

14 goli w sezonie 2018/19

Real 17 goli w sezonie 2018/19 :D

0

ja sprzedaje za 140 z składem :D

9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Link do KSW wysyłam na PW kto chce ? koment

0

Dzięki coś tam jest

0

Podłączam sie pytania :D linka potrzebuje :D

0

OLX

6

Jakich grzybów nienawidzą Brazylijczycy?

Kurek. :D

1

w sumie mamy tylu zawodników że nie wiadomo gdzie go wsadzić :D

2

Barcelona jakaś dziwna... Zmienia herby, transfery nie wypały -.- Malcolm jest graczem, o który nie prosił Valverde. To może być jeden z powodów jego niskiej ilości minut. i 40mln poszło :D

4

Kosecki spowiada się ze zmarnowanej kariery. W Legii wydawałem na imprezy 30 tysięcy złotych tygodniowo. o_O

0

Beznadziejne te logo bez FCB :( Lepiej żeby nie zmieniali...

0

Barcelona Przegrała to Real nie mogł być gorszy.

5

Arsenal powalczy o sprowadzenie Carrasco już w styczniu. Ciekawe :D

0

Dzięki !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?