xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie szukam atencji :D tylko wku. mnie to takie pi... że eh Dembele to kozak eh bedzie z niego grajek :D a jak widać już zakończył przygodę w FCB i tylko 100 baniek poszło auu w błoto
0
większość wie jaki byłem gdy przyszedł anty do nas ;) ale i tak ludzie mówią że potrzebuje czasu i godnie zastąpi Neymara -,-
0
ty i jak tam wasz Dembele ? gra coś czy pakuje walizki w lecie i może taki Arsenal ?
0
No tak jak mówiłem 100baniek poszlo :) ale i tak powiedzą że godnie zastąpi Neymara xD
1
Dembele za Neymara oui !
1
Taktyka: Wślizg-Kontra-Wślizg-Wślizg xD
0
a co tam :D
0
Kurs na Holandię 5.40 z Belgami jak myślicie ? :D
1
Krzysztof Piątek zawstydza Real Madryt :D
14 goli w sezonie 2018/19
Real 17 goli w sezonie 2018/19 :D
0
ja sprzedaje za 140 z składem :D
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43601494_1746182808836987_4235844906507042816_n.jpg?_nc_cat=1&oh=a3c7f29a7689ae4b789b03b2017605e0&oe=5C4DCCB4 xd
9
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0Q8RdX_700bwp.webp hehe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Link do KSW wysyłam na PW kto chce ? koment
0
Dzięki coś tam jest
0
Podłączam sie pytania :D linka potrzebuje :D
0
OLX
6
Jakich grzybów nienawidzą Brazylijczycy?
Kurek. :D
1
w sumie mamy tylu zawodników że nie wiadomo gdzie go wsadzić :D
2
Barcelona jakaś dziwna... Zmienia herby, transfery nie wypały -.- Malcolm jest graczem, o który nie prosił Valverde. To może być jeden z powodów jego niskiej ilości minut. i 40mln poszło :D
4
Kosecki spowiada się ze zmarnowanej kariery. W Legii wydawałem na imprezy 30 tysięcy złotych tygodniowo. o_O
25
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42622042_1946649802045150_3309982646209085440_n.jpg?_nc_cat=110&oh=721a960b8e7f9bb42aed950af9cc66a1&oe=5C5397F3 ;)
0
Beznadziejne te logo bez FCB :( Lepiej żeby nie zmieniali...
0
Barcelona Przegrała to Real nie mogł być gorszy.
42
Gdy mama dzwoni i pyta, czy wyjąłeś kurczaka z zamrażalki :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264812_1834423340130372_6230699946309697381_n.png?_nc_cat=100&oh=c2520ce9081fa58266ea4a05770cc258&oe=5C219263
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42586341_689887048060641_2085864602607812608_n.jpg?_nc_cat=100&oh=15f2eefb502295309bfaa824a5dfc521&oe=5C1FADAA
:D :D
5
Arsenal powalczy o sprowadzenie Carrasco już w styczniu. Ciekawe :D
0
Ronaldinho :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42474871_10156973008028598_338074158816559104_o.jpg?_nc_cat=1&oh=b1ed6542b018a3062a1e65784684bf8e&oe=5C2BE2FF
0
Dzięki !
0
https://2.bp.blogspot.com/-slNLZdATEEk/WbbcKGR456I/AAAAAAAAIlc/QG9YxLSIv9UWdBPn9LZtmhhhBILvZu8cQCLcBGAs/s1600/blokada%2B1.png o co chodzi ? -.-