0

podeślę ktoś linka ? bo wróciłem z treningu pls

93

W autobusie siedzi młody chłopak i ciągle wpatruje się w dekolt młodej dziewczyny. Ona nie wytrzymuje i po chwili mówi:
- Chcesz w gębę?
- Tak, a drugiego do ręki.

:D hehe

2

Fortuna - Więcej z gry, mniej na chleb -.-

2

umyj pitoka, bo będą się przyglądać :-D

0

Reus czy Assensio ?

0

Jest lepsze bo kiedy masz 30 lat masz do wyboru:
- samotność na zawsze
- brzydkie laski
- samotne matki :-D

0

A może da się to naprawić ? :-)

81

0

https://streamable.com/folob

Jordi Alba i Samuel Umtiti :D

0

widziałem, a typy z tyłu patrzą i stoją jak widły w gnoju :D

1

https://zapodaj.net/a3c80ed2b4505.jpg.html ze tego nikt nie wstawił :D

0

Ronaldo za burtą hahahaha sooo

0

Nie o taką Barcelonę walczyłem :-(

0

Co ten trener pijany czy co 65min brak zmian ? Stawiam że bramki nie zobaczymy w tym spotkaniu jak i na Alfred

0

podeśle ktoś linka do Liverpool z redita ?

0

da ktos linka do Liverpool ?

0

całe 3 xD

2

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=N3jWFsqlz5s ale przydzwonił :D kto pamięta ?

1

Gargoły

2

Ale patusy... tfu https://streamable.com/nu8b7

0

no ta :D są lepsze ale drogie :D

0

Cules u mnie sezon rusza czas na nowe buciki, które wam się widzą ? -.-

https://zapodaj.net/3fa4012cd877e.jpg.html

0

Polish pistolero X2 !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdrowych i radosnych walentynek :)

0

Pamiętam się grało w nich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?