xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podeślę ktoś linka ? bo wróciłem z treningu pls
93
W autobusie siedzi młody chłopak i ciągle wpatruje się w dekolt młodej dziewczyny. Ona nie wytrzymuje i po chwili mówi:
- Chcesz w gębę?
- Tak, a drugiego do ręki.
:D hehe
2
Fortuna - Więcej z gry, mniej na chleb -.-
2
umyj pitoka, bo będą się przyglądać :-D
0
Reus czy Assensio ?
0
Jest lepsze bo kiedy masz 30 lat masz do wyboru:
- samotność na zawsze
- brzydkie laski
- samotne matki :-D
0
A może da się to naprawić ? :-)
81
https://zapodaj.net/31d4d785a5e6d.jpg.html var na jutro xD
0
https://streamable.com/folob
Jordi Alba i Samuel Umtiti :D
44
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/52364593_2274002232663371_6095618767046311936_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=28a151dad04b2bea698c880f1b12725c&oe=5D238891 to tak chyba z Coutinho powinno być :D
1
takich metod to ja jeszcze nie widziałem:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52548569_1140128322835203_8715859936447299584_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=24bdffdef0a6e8409bbe0f647fe3fdb2&oe=5D265BDF
0
widziałem, a typy z tyłu patrzą i stoją jak widły w gnoju :D
1
https://zapodaj.net/a3c80ed2b4505.jpg.html ze tego nikt nie wstawił :D
0
Ronaldo za burtą hahahaha sooo
0
Nie o taką Barcelonę walczyłem :-(
0
Co ten trener pijany czy co 65min brak zmian ? Stawiam że bramki nie zobaczymy w tym spotkaniu jak i na Alfred
0
podeśle ktoś linka do Liverpool z redita ?
0
da ktos linka do Liverpool ?
0
całe 3 xD
2
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=N3jWFsqlz5s ale przydzwonił :D kto pamięta ?
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48397423_2086616174736397_3035268489188212736_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5b8d1631348e917b1e0eebba82b68fe1&oe=5CED08F0 Janusz mechanik xD
1
Gargoły
2
Ale patusy... tfu https://streamable.com/nu8b7
0
no ta :D są lepsze ale drogie :D
0
Cules u mnie sezon rusza czas na nowe buciki, które wam się widzą ? -.-
https://zapodaj.net/3fa4012cd877e.jpg.html
0
Polish pistolero X2 !!!
38
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52602901_1867930486663315_4573972434587222016_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeFiaF7WsQ2x7F8bZOv_lc4rikjqfLaWoplOFpKiNSYKaedAU0JZku9bsvnyxDmxjO5xFVvMkhXJ_td26RCC5vo9Yu-lmethCqe2MDj06y46hQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=ec725156c55533af464d1f1babd4b86e&oe=5CDA3FE2 heheh, co jak co ale racje ma :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdrowych i radosnych walentynek :)
0
Pamiętam się grało w nich :D