1

Messi strzeli czy dalej będzie lipa ?

0

0

Halo Włosi ? nie słyszę was :D

1

Walka i jeszcze raz Walka :) udany weekend ;) https://zapodaj.net/241f875966a36.png.html

2

@Encore A klasa, @fart 3 nie ale z jedną spróbuję wsadzić ;)

1

Jutro święto a ja mam meczyk derbowy, lubię takie mecze gdzie jest ok 300 kibiców jak na wieś i ten doping :D

0

@tomono o boże jak można tak karnego z.....

0

@Filip_10 no kiedyś tak było ale akutalizacja fejsbuka była i jakoś się pozmieniało a nawet nie ma takeigo czegoś ;/

0

Panowie mam pytanie do posiadaczy fan pange na fejsbuku nie mogę dać lajka pod postem z swojego profilu, tylko daje z strony jak to zrobić ? Komentować też jak chce to komentuje jako stronahttps://zapodaj.net/ef7d29c60561f.jpg.html

0

@Rewolucja123 aka Grzmot

0

Antoine Griezmann występuje w Atletico Madryt od lata 2014 roku. Przez 5 lat występów w zespole "Los Colchoneros" opuścił tylko jeden mecz z powodu kontuzji. Było to spotkanie z 10 grudnia 2017 roku z Realem Betis.

0

@SuperPatsonFCB to ja se idę chodnikiem do urzędu sprawy załatwiać a tutaj dziadek stoi i bum taki pierd że ludzie śmiały a dziadek w okularach gdyby nigdy nic xDDD

0

wie ktoś jak mogę pobrać składankę z yt bo mi nic nie działa...

0

Holandia nic nie gra masę błędów, zasłużone zwycięstwo

0

W tej Holandii to same magiki grają ????

1

Hahaha jak na b klasę

0

Depay to ładne drewno

1

@ryba84 zaginiony chłopak jak dzieci w mgle ;)

8

Dembele to największy niewypał transferowy ale i tak Cules powiedzą że chłopak ma ambicje, chyba do tarcia chrzanu

0

ale zawodnicy Ekawdoru to mają ułożoną stopę :D

0

babciu ten pasztet je zaj xD

https://zapodaj.net/965f0db85ec63.png.html

0

@NeroTFP no jak chcę przerwać staż to musze im zwrócić hajs :P

0

@xVENUMx powiem że robota dla mnie jest taka o ,co prawda mając nadgodziny potrafię wyciągnąć 2k, ale jak nie ma nadgodzin to wiadomo 1k i tyle ;/ a paliwo nie jest tanie :D i

0

Pany mam mini problem :D pamiętacie jak pisałem że mam nową pracę tzw staż ? minęło 2 miesiące i powiem wam tak albo jestem głupi albo nie wiem co :D wkurzyłem się dzisiaj się na ten staż, bo tak niby wypłata jest 14 na h i szefowa mi mówi że jak nie ma takiej roboty to że mogę kończyć wcześniej ( co daje mi mniejszy zarobek, kto pracuje to wie jaki jest dochód z stażu ) i mówiła że jakby mi się nie podobała praca to że znajdą na moje miejsce kogoś ale muszę ich uprzedzić i że z urzędem nie będzie problemu. dokończyć staż czy powa... te robotę i Urząd ? bo mam możliwość za granicę na 2,5 miecha :)

5

Hipermarket budowlany i klient który wie czego chce.

- Dzień dobry, interesują mnie drzwi

Na to sprzedawca: - Zajebi*** ma pan zainteresowania.

:D :D

0

@Wilczeq no właśnie widzę 2 bramki :D

0

@Wilczeq gdzie to w hokeju ?

0

@Cou7_ley myślałem HONDE CBR :D 125

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?