xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi strzeli czy dalej będzie lipa ?
0
@Bamek94 no ja też :D https://zapodaj.net/69c21bffce510.png.html
0
Halo Włosi ? nie słyszę was :D
1
Walka i jeszcze raz Walka :) udany weekend ;) https://zapodaj.net/241f875966a36.png.html
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64836929_2230505550320357_469717208541429760_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=31a9801e16f39abadd174ed0ce660bac&oe=5D7D9DA1 a tak apropo, Polska u21 dadzą radę czy Chiesa ich zje ?
2
@Encore A klasa, @fart 3 nie ale z jedną spróbuję wsadzić ;)
1
Jutro święto a ja mam meczyk derbowy, lubię takie mecze gdzie jest ok 300 kibiców jak na wieś i ten doping :D
0
@tomono o boże jak można tak karnego z.....
0
@Filip_10 no kiedyś tak było ale akutalizacja fejsbuka była i jakoś się pozmieniało a nawet nie ma takeigo czegoś ;/
0
Panowie mam pytanie do posiadaczy fan pange na fejsbuku nie mogę dać lajka pod postem z swojego profilu, tylko daje z strony jak to zrobić ? Komentować też jak chce to komentuje jako stronahttps://zapodaj.net/ef7d29c60561f.jpg.html
0
@Rewolucja123 aka Grzmot
0
Antoine Griezmann występuje w Atletico Madryt od lata 2014 roku. Przez 5 lat występów w zespole "Los Colchoneros" opuścił tylko jeden mecz z powodu kontuzji. Było to spotkanie z 10 grudnia 2017 roku z Realem Betis.
0
@SuperPatsonFCB to ja se idę chodnikiem do urzędu sprawy załatwiać a tutaj dziadek stoi i bum taki pierd że ludzie śmiały a dziadek w okularach gdyby nigdy nic xDDD
0
wie ktoś jak mogę pobrać składankę z yt bo mi nic nie działa...
0
Holandia nic nie gra masę błędów, zasłużone zwycięstwo
0
W tej Holandii to same magiki grają ????
1
Hahaha jak na b klasę
0
Depay to ładne drewno
1
@ryba84 zaginiony chłopak jak dzieci w mgle ;)
8
Dembele to największy niewypał transferowy ale i tak Cules powiedzą że chłopak ma ambicje, chyba do tarcia chrzanu
0
ale zawodnicy Ekawdoru to mają ułożoną stopę :D
0
babciu ten pasztet je zaj xD
https://zapodaj.net/965f0db85ec63.png.html
0
@NeroTFP no jak chcę przerwać staż to musze im zwrócić hajs :P
0
@xVENUMx powiem że robota dla mnie jest taka o ,co prawda mając nadgodziny potrafię wyciągnąć 2k, ale jak nie ma nadgodzin to wiadomo 1k i tyle ;/ a paliwo nie jest tanie :D i
0
Pany mam mini problem :D pamiętacie jak pisałem że mam nową pracę tzw staż ? minęło 2 miesiące i powiem wam tak albo jestem głupi albo nie wiem co :D wkurzyłem się dzisiaj się na ten staż, bo tak niby wypłata jest 14 na h i szefowa mi mówi że jak nie ma takiej roboty to że mogę kończyć wcześniej ( co daje mi mniejszy zarobek, kto pracuje to wie jaki jest dochód z stażu ) i mówiła że jakby mi się nie podobała praca to że znajdą na moje miejsce kogoś ale muszę ich uprzedzić i że z urzędem nie będzie problemu. dokończyć staż czy powa... te robotę i Urząd ? bo mam możliwość za granicę na 2,5 miecha :)
3
Dokładnie 6 lat temu ;/
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62012667_419874778564404_3719854699571052544_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=58ec6029b34c6ee263c59d96bcc7d3f4&oe=5D8CDCA8 Ney wróć !
5
Hipermarket budowlany i klient który wie czego chce.
- Dzień dobry, interesują mnie drzwi
Na to sprzedawca: - Zajebi*** ma pan zainteresowania.
:D :D
0
@Wilczeq no właśnie widzę 2 bramki :D
0
@Wilczeq gdzie to w hokeju ?
0
@Cou7_ley myślałem HONDE CBR :D 125