1

@robsesh co wy tak na te kalestenika ? ło poskaczesz po drążku trochu xD

0

[Siłownia]

Są tutaj jacyś koxy ? :P szukam przedtreningówki miałem, Xplode ale słaba, Hero Pump też słaba,boogeman cos ten ale szukam czegoś co może ktoś polecić :D

2

@IronSanHybrid Arsenal kiedyś chyba pytał o niego, Mógł tam trafić ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

4

0

@SirBobby po ćwiartce to i ja takie posyłam :-D

15

Piast i Lechia, Skupiają się na lidze by w przyszłym sezonie grac w pucharach a wy hejtujecie :D

1

Legia następna runda odpada ;P ale słabiaki

0

jaja żeby karnego nie strzelić xD

0

Legia przegra z tymi Kups :D

0

ale ta koparka daje czadu https://streamable.com/4elwa

0

@Janiama Socjopacie nigdy nie wchodzi :D

1

@Messibestplayerintheworld Mundo is Venumo

0

Przyszłość Neymara wyjaśni się do 10 sierpnia xD

2

Dzisiaj w południe ktoś wali w okno... patrzę, a to termometr błaga o zimne piwo :D

6

1

czy z tym Trio wygramy LM ?

https://zapodaj.net/b728e0a51356d.png.html

0

halo ? nie mogę pisać wcześniej dlatego sprawdzam czy banika jakiegoś nie dsotałem xD

31

Dbaj o kręgosłup, w życiu jest tylko jeden.

https://zapodaj.net/74cb8b69d7055.png.html :D

4

taktyka Zidana na nowy sezon: Panowie, musimy zacząć od podstaw przepisy już znacie teraz pora na auty w defensywie xD

1

@Nano22 mnie jak dzik gonił to miałem 38km/h z górki :D

0

@Isso89 priv nie ma co spamić :D

0

@Isso89 FC FENIKS albo nick Falcaooo 9

83

kupiłem flaszkę i już miałem jechać rowerem do domu kiedy pomyślałem sobie żę jeśli się przewrócę to się stłucze.Wypiłem więc przezornie i dopiero pojechałem. MIałem racje, akuart tego dnia wyjeba.em chyba z 10 razy :D

0

@Isso89 czemu ? bez kasy 71 ovr :)

0

gra ktoś w football team ? ;) mam klub max stadion więc zapraszam :D

1

@PanZagadka Dzięki ze o mnie pamiętasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?