xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@robsesh co wy tak na te kalestenika ? ło poskaczesz po drążku trochu xD
0
[Siłownia]
Są tutaj jacyś koxy ? :P szukam przedtreningówki miałem, Xplode ale słaba, Hero Pump też słaba,boogeman cos ten ale szukam czegoś co może ktoś polecić :D
2
@IronSanHybrid Arsenal kiedyś chyba pytał o niego, Mógł tam trafić ;/
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67545441_451499435401938_3782237660731408384_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQni_ar5WnmyRwLUZaB17YXBoQPfNN2Bjz0ciNAFRsqyd3Vxk9fiJuJqoSbhaZ6NUPg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=03a2ed7f37162f641850c1618a1451e8&oe=5DD3D944 Malcom już w Koszulce ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
WTH ?!
https://streamable.com/5pa0s
4
Blondynka :D
https://streamable.com/uein4
0
@SirBobby po ćwiartce to i ja takie posyłam :-D
15
Piast i Lechia, Skupiają się na lidze by w przyszłym sezonie grac w pucharach a wy hejtujecie :D
1
Legia następna runda odpada ;P ale słabiaki
0
jaja żeby karnego nie strzelić xD
0
Legia przegra z tymi Kups :D
0
ale ta koparka daje czadu https://streamable.com/4elwa
0
@Janiama Socjopacie nigdy nie wchodzi :D
1
@Messibestplayerintheworld Mundo is Venumo
0
Przyszłość Neymara wyjaśni się do 10 sierpnia xD
2
Dzisiaj w południe ktoś wali w okno... patrzę, a to termometr błaga o zimne piwo :D
6
hhaha :D
https://streamable.com/zevfp
1
czy z tym Trio wygramy LM ?
https://zapodaj.net/b728e0a51356d.png.html
0
halo ? nie mogę pisać wcześniej dlatego sprawdzam czy banika jakiegoś nie dsotałem xD
31
Dbaj o kręgosłup, w życiu jest tylko jeden.
https://zapodaj.net/74cb8b69d7055.png.html :D
4
taktyka Zidana na nowy sezon: Panowie, musimy zacząć od podstaw przepisy już znacie teraz pora na auty w defensywie xD
1
@Nano22 mnie jak dzik gonił to miałem 38km/h z górki :D
0
@Isso89 priv nie ma co spamić :D
0
@Isso89 FC FENIKS albo nick Falcaooo 9
83
kupiłem flaszkę i już miałem jechać rowerem do domu kiedy pomyślałem sobie żę jeśli się przewrócę to się stłucze.Wypiłem więc przezornie i dopiero pojechałem. MIałem racje, akuart tego dnia wyjeba.em chyba z 10 razy :D
0
@Isso89 czemu ? bez kasy 71 ovr :)
0
gra ktoś w football team ? ;) mam klub max stadion więc zapraszam :D
1
@PanZagadka Dzięki ze o mnie pamiętasz :D
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67472576_466945884142518_5548623642172063744_n.png?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeGUndZ3Dr_eGEMR-rx2msXX5EoDwNdHrJoojbwQIdiwwlfp6s_xZAST_pRhz_xnmef_iU4kU8olaAKXGfW1yojI69ap86LxHrPVnJRjNyB9sA&_nc_oc=AQlF5ZTnRsL9f5fL6spWgAwDSH4s4gasB_464UXaCH0bMtkq9IzNmaIioNEuIndRym0&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=7c55da677bec78fa2624755c9d269e0e&oe=5DA8671A nie wierze w typów co stawiają ...