0

Totki nie zawodzą, taka paka i w pape z Aston :D

0

Roberto Carlos wciąż to ma, ale balonówką to ja też se mogę kopnąć xD
https://streamable.com/6t5us

14

Małżeństwo wybiega z płonącego budynku.

Żona mówi do męża:

- Wiesz, Zdzisiek, po raz pierwszy od 15 lat

wychodzimy gdzieś razem..

hue hue

4

@krissu8 musisz kupić premium

1

@Socjopata Ale bym chciał zobaczyć pierwsze EL Classico XD

3

@bartoszekkk będzie trzeba zmienić avek xDDDDDD

0

@Zirike gdzie taki zakład widnieje ? :D

0

@Tom0VeB z 40 :D

13

#praca#przypał :D



pracuje jako magazynier i sytuacja z dzisiaj myślałem że padne xD przyjeżdża jakiś Janusz z przyczepką i mówi 15 worków cementu, wiadomo miałem daleko po te worki i mówię cofnie pan tutaj do tyłu czy widlakiem mam podrzucić ? a gość nie wiem czy dam radę bo nigdy nie cofałem a on poczekaj młody zaraz podjadę ,dobra patrze wsiada do audicy taka z 30k xD ja się odwróciłem bo biorę ten worek a tu łubdudu coś nie tego, ładujemy ładujemy w końcu januszek zauważył że rysa i wygięcie i się mnie pyta to ja to zrobiłem ? a ja mówię no tak jak Pan cofał to przywalił tyłem o przyczepkę a gość " o jasny ch... " mina taka że nie mogłem się powstrzymać, najlepsze to jest że pożyczył se autko od kogoś xD nie dość że zapłacił 200zł za worki to teraz z kafla będzie płacił za blacharkę xD

2

Dembele+Coutinho i essa !

67

1

@4drian0 pudło munira gdzie mógł na 5;0 xd

0

2

@klopx ja wrzucam do pralki

2

@mrboom Byle do 17 i weekend :D

0

@Janiama nie wpadło bo nie wypłacił xD

14

@Szerszen7 wydaje ci się xD

26

Ja już dziś w trasie, troszkę pada ale kawka smaczna :D

https://zapodaj.net/457839f46beee.png.html

1

@POLAK12345 Romans

0

znacie jakieś fajne gierki gdzie można pograć z ziomkami ? oprócz GTA :D ? @edit o co chodzi z tym Fantasy :D

0

@czosnekfcb Kamerki zagraniczne :D

0

z 3zł właśnie kupon poszedł na 6k je.. ;/ AEK podziekował

1

@Mesi12 Mi 6 ( 15 znaków )

11

Neymar w tej koszulce sztosik https://imgur.com/a/JIFjTeY

0

@ollo0 w końcu !!!!

40

0

@XBlairrX XDD przyjęcie, zejście do środka, wyj.. piłki na 8 piętro :D klasa

0

Już nie mogę tych plotek o Neymarze nadal nie wiadomo, K... gdybym miał takie pieniądze to bym go kupił chociaż by po to żeby codziennie nie powstawały nowe artykuły..

0

@Kajtek77 są jakieś nagrody za to ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?