xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Totki nie zawodzą, taka paka i w pape z Aston :D
0
Roberto Carlos wciąż to ma, ale balonówką to ja też se mogę kopnąć xD
https://streamable.com/6t5us
14
Małżeństwo wybiega z płonącego budynku.
Żona mówi do męża:
- Wiesz, Zdzisiek, po raz pierwszy od 15 lat
wychodzimy gdzieś razem..
hue hue
4
@krissu8 musisz kupić premium
1
@Socjopata Ale bym chciał zobaczyć pierwsze EL Classico XD
3
@bartoszekkk będzie trzeba zmienić avek xDDDDDD
0
@Zirike gdzie taki zakład widnieje ? :D
0
@Tom0VeB z 40 :D
13
#praca#przypał :D
pracuje jako magazynier i sytuacja z dzisiaj myślałem że padne xD przyjeżdża jakiś Janusz z przyczepką i mówi 15 worków cementu, wiadomo miałem daleko po te worki i mówię cofnie pan tutaj do tyłu czy widlakiem mam podrzucić ? a gość nie wiem czy dam radę bo nigdy nie cofałem a on poczekaj młody zaraz podjadę ,dobra patrze wsiada do audicy taka z 30k xD ja się odwróciłem bo biorę ten worek a tu łubdudu coś nie tego, ładujemy ładujemy w końcu januszek zauważył że rysa i wygięcie i się mnie pyta to ja to zrobiłem ? a ja mówię no tak jak Pan cofał to przywalił tyłem o przyczepkę a gość " o jasny ch... " mina taka że nie mogłem się powstrzymać, najlepsze to jest że pożyczył se autko od kogoś xD nie dość że zapłacił 200zł za worki to teraz z kafla będzie płacił za blacharkę xD
2
Dembele+Coutinho i essa !
67
https://zapodaj.net/f7d62c84f2dc2.jpg.html mistrzostwo :-D
1
@4drian0 pudło munira gdzie mógł na 5;0 xd
0
@KmN priv @PanZagadka
2
@klopx ja wrzucam do pralki
45
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67784123_1401153493385094_5920663218409177088_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmNf2IR0oq3G11GsLPZs21z4Z78B3sC_zQBzYnf5JaXYqwYuovWUsC3KvuApCx47_g&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=63eb866a57eaef8f8eaf4e3cbf881dc3&oe=5DD5AAE1 hehe, moto ważniejsze :D
2
@mrboom Byle do 17 i weekend :D
0
@Janiama nie wpadło bo nie wypłacił xD
14
@Szerszen7 wydaje ci się xD
26
Ja już dziś w trasie, troszkę pada ale kawka smaczna :D
https://zapodaj.net/457839f46beee.png.html
1
@POLAK12345 Romans
0
znacie jakieś fajne gierki gdzie można pograć z ziomkami ? oprócz GTA :D ? @edit o co chodzi z tym Fantasy :D
0
@czosnekfcb Kamerki zagraniczne :D
0
z 3zł właśnie kupon poszedł na 6k je.. ;/ AEK podziekował
1
@Mesi12 Mi 6 ( 15 znaków )
11
Neymar w tej koszulce sztosik https://imgur.com/a/JIFjTeY
0
@ollo0 w końcu !!!!
40
hehe :D prawdziwe xd
https://zapodaj.net/429dd78eb39cd.png.html
0
@XBlairrX XDD przyjęcie, zejście do środka, wyj.. piłki na 8 piętro :D klasa
0
Już nie mogę tych plotek o Neymarze nadal nie wiadomo, K... gdybym miał takie pieniądze to bym go kupił chociaż by po to żeby codziennie nie powstawały nowe artykuły..
0
@Kajtek77 są jakieś nagrody za to ?