7

@Lamora no zaraz bana nazbierasz xDDDD

0

Bielecki wygrał mecz , brawo :-D

0

Southampton ! ta

0

Z tym trenerem remis jest dobrym wynikiem na wyjeździe :D a tym czasem Southampton kurs 19.00 Totki w 10 grają ;) stawiać

3

Pudło Lewego :D

https://streamable.com/pmruj

0

@qbuteq aha, dzięki wielkie za info ;)

0

zna się ktoś na Komputerach ?
AMD Ryzen 5 2600

B450M

16GB RAM

DYSK SSD 256GB

Zasilacz V3 600W

Natec Genessis Titan 750

GTX 1070 G1
warto za 2,6k ?

0

@Rastafarnianin bimber upędzi hhahhaha

2

@Rini_Cule no ba :D

5

wróciłem z grzybów look:

https://zapodaj.net/a985f281724b3.jpg.html

6

Dobra wstaję na grzyby :D

6

0

dobry wieczór



potrzebuję fachowej opinii. chciałbym nagrywać mecze piłki nożnej i potrzebowałbym do tego sprzętu. myślałem o kamerkach typu go pro, ale tam problemem jest krótko działająca bateria (w okolicach 1h z tego co czytałem). ktoś poleci coś stosunkowo niedrogiego i stosunkowo dobrego?



wymagania:

-czas pracy baterii powyżej 90 minut lub możliwość nagrywania podczas ładowania przez powerbank

-full hd

-cena do 1000zł ale wiadomo, im mniej tym lepiej



z góry dziękuję i pozdrawiam

0

Coutinho myślę odżyje w Bayernie przy Lewym. A i Lewy wreszcie ma kogoś komu nie zależy na golach, a lubi wystawić piłkę. Świetnie przepuścił piłkę Kimmichowi. :)

0

Rennes strzelaj bo kupon od was daje zarobić :D

0

zna się ktoś na piłach spalinowych ? :D mam pytanie

0

gra ktoś z was w footballteam ? :D

0

@pawello10 mówisz tak robisz lo. i będzie zgoda xD

3

taki mam kupon na Ligę Mistrzów że jutro Maybach w garażu stoi xD

0

@Agmarex jeżeli szkoła niczego cię nie nauczy, zrobi to kierownik budowy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wielkość aplikacji: 12MB

Playstore: Zwolnij 456MB miejsca w pamięci wewnętrznej xD

16

a tu cyk kulenovic xDDDD

1

@ściah nie ma to jak mieć Tracza na avatarze XD

8

lepszy remis niż w d... pen.. :P

0

@Buba13 Lady Gaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?