xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lamora no zaraz bana nazbierasz xDDDD
0
Bielecki wygrał mecz , brawo :-D
0
Southampton ! ta
0
Z tym trenerem remis jest dobrym wynikiem na wyjeździe :D a tym czasem Southampton kurs 19.00 Totki w 10 grają ;) stawiać
3
Pudło Lewego :D
https://streamable.com/pmruj
0
@qbuteq aha, dzięki wielkie za info ;)
0
zna się ktoś na Komputerach ?
AMD Ryzen 5 2600
B450M
16GB RAM
DYSK SSD 256GB
Zasilacz V3 600W
Natec Genessis Titan 750
GTX 1070 G1
warto za 2,6k ?
0
@Rastafarnianin bimber upędzi hhahhaha
2
@Rini_Cule no ba :D
5
wróciłem z grzybów look:
https://zapodaj.net/a985f281724b3.jpg.html
6
Dobra wstaję na grzyby :D
6
hehe :D
https://streamable.com/d8tin
0
dobry wieczór
potrzebuję fachowej opinii. chciałbym nagrywać mecze piłki nożnej i potrzebowałbym do tego sprzętu. myślałem o kamerkach typu go pro, ale tam problemem jest krótko działająca bateria (w okolicach 1h z tego co czytałem). ktoś poleci coś stosunkowo niedrogiego i stosunkowo dobrego?
wymagania:
-czas pracy baterii powyżej 90 minut lub możliwość nagrywania podczas ładowania przez powerbank
-full hd
-cena do 1000zł ale wiadomo, im mniej tym lepiej
z góry dziękuję i pozdrawiam
0
Coutinho myślę odżyje w Bayernie przy Lewym. A i Lewy wreszcie ma kogoś komu nie zależy na golach, a lubi wystawić piłkę. Świetnie przepuścił piłkę Kimmichowi. :)
0
Rennes strzelaj bo kupon od was daje zarobić :D
0
zna się ktoś na piłach spalinowych ? :D mam pytanie
0
gra ktoś z was w footballteam ? :D
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ5NjYxNjYxNDEwMDqbQy9Icso%2BMYasqUc%3D&kind=MAIN jedziem z LM
0
@pawello10 mówisz tak robisz lo. i będzie zgoda xD
3
taki mam kupon na Ligę Mistrzów że jutro Maybach w garażu stoi xD
47
mój nowy smartwatch :D
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/70229638_2476575859255107_1309232776305704960_n.png?_nc_cat=110&_nc_oc=AQmbOeKysr7ZL4mWw0L41mAI5rIHEDnO1nn00gsCQox-ib0F_lTyxTHAc36UwRk2hmI&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=dc7fff1efee3cb6529d6e4223cfec97a&oe=5DEF34D2
0
@Agmarex jeżeli szkoła niczego cię nie nauczy, zrobi to kierownik budowy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wielkość aplikacji: 12MB
Playstore: Zwolnij 456MB miejsca w pamięci wewnętrznej xD
16
a tu cyk kulenovic xDDDD
1
@ściah nie ma to jak mieć Tracza na avatarze XD
28
#wygrywaj :D
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70149768_2368856776723214_7279147690368172032_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmQG4ejOTKpVvqRxoBRqHkekFG7-4xIepzS9NbgL8ekTwaakEKEJOYHqTZMMR7lQyE&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=21bb7ad6bb0183a5fba8d091d35e609a&oe=5E008F93
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM5NjQzNjkwNTEwMDp4No9DUbAtQSfsywQ%3D&kind=MAIN ehhhh
8
lepszy remis niż w d... pen.. :P
0
@Buba13 Lady Gaga