0

@seba1324 bierz casha, i zagraj sobie Sevilla Lyon taki dubelek

1

Ale ten Sterling to jest kocur, chciałbym go u nas ;)

1

@bixmix dzięki byczku

0

Liverpool dziękuję to był udany weekend.

0

Bravo co wyciągnął

1

Liverpool !!!!!

0

@MarioVeB! city powiadasz ?

0

0

City czy Liverpool ?

3

ten Totteham to stan umysłu...

0

Siemka, są tutaj jacyś goście co mają pojęcie o siłce ? :)

0

Witam serdecznie, ja jestem Fubu xD

0

Civic VIII czy Seat Leon FR ?

0

Szukam kogoś kto pomoże w uprgade komputera :-)

0

@Messini masz coś na dzisiaj ? xDDD

0

a dzisiaj piniondz na PSC był i zagrałem coś takiego :D

https://zapodaj.net/a201d6c606186.png.html

11

0

Ale gwałt na Polsacie

0

Panie Zidane, Panu już dziękujemy xd

0

Dobry ten Real, taki nie za mocny xD

7

Z wykształcenia technik informatyk. Pracuje jako operator maszyn CNC. Moje zainteresowania to kino, podróże i żona kolegi Darka, Monika xDDDDD

0

gra ktoś w FIFE na PC ? :)

1

@MesQueUnClub_87 a lecę z tobą dość ciekawy kupon ;)

5

o włos od tragedii:

https://streamable.com/0azgz

0

czy któś mógłby polecić przyzwoite słuchawki z dobrym mikrofonem? do 150zł. bo moje Sharkoony już wysiadły ;/

0

0

Kurła kable pozrywało ni ma neta, wie ktoś jak udostępnić neta z telefonu na win 10 bo kiedyś mogłem a już nie pamiętam jak to się robiło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?