xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barpol11 gdybyś tak 6 w tottka wygrał ja jebe xDDD
5
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69221439_2456646574378907_533319407837904896_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQlQpuzriZdXuRFrQcGs3hbek2S2qmcEm8vprpzVi7qi4LA1oGHpIDoYzfFUK0-00dc&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=92b03c2a2c2597a6f6d00dbf24e5754f&oe=5E062D31 Napoli :V
7
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69357864_3508016272557154_3077689022177345536_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQmUmg1e0gbzS28tCytXPp6A_XI2DtFsfAvJPpe-12nAog0yRPfAXK1R8l9Okv9q060&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5d8ae3b512b350eb217692a8d56a7d27&oe=5E074320 hehe :D
2
nawet śmieszne :D
https://zapodaj.net/f4ae40dd224bd.png.html
0
pogba do legi ty pachołku jeden, oddawaj piniondze xD
0
pogba standardowo pachołek nie umie wykonywać
0
United co o... nie mam pojęcia ..
0
@kkbarca tak się kończy jak sie nie pije mleka i danonków :D
1
Dembele odpali, ale mecza w fortnite xD
4
Spokojnie zaraz się rozkręci, odpali w sezonie 2025/2026
0
Opowiedzieć wam żart ?
-Dembele 125mln hue hue (było )
0
ale padaka UNiTED
0
Dobra, UNITED DAWAJ :D
0
@Chwytliwy Powiadomienia masz na bieżąco
6
BarcaInfo to generalnie dobre newesy daje, dlatego tarcza i sub xD
0
@eydem Zimne . 15 znakow
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Zodiac jak ja patrze to ty chyba bana dostaniesz xD
86
Tinder to stan umysłu xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68965867_1549932098465422_1048380020642283520_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkVk6sHy7_gDLT1XTYRbTh1-96Q80xGnICXVCfqCd67oTwQsFaIdsmSFMtFXUHY-wk&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=4534a79280827287b2ab6ce8d535a5c4&oe=5DDC63F6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Koń po zjaraniu xD
https://streamable.com/3jlq3
0
@Konradomoreno dziękować
0
Jakiś link do UFC ?
0
Aguero ty dziku !!!!!
0
@ksobi kaszana straszna ;/
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NjI4Nzk0MjgwMDpw8AObaqfcWU2RxrA%3D&kind=MAIN dawaj leszek
0
@Striker Dobrze wąsacz
0
I cyk xD CELTA ( 16 znaków )
1
@MichalZZZ Legenda głosi że Marc Bartra nadal biegnie xD
1
@Encore ładnie dzisiaj weekendzik wszedł :D Freiburg w końcówce dał :D