0

@barpol11 gdybyś tak 6 w tottka wygrał ja jebe xDDD

2

0

pogba do legi ty pachołku jeden, oddawaj piniondze xD

0

pogba standardowo pachołek nie umie wykonywać

0

United co o... nie mam pojęcia ..

0

@kkbarca tak się kończy jak sie nie pije mleka i danonków :D

1

Dembele odpali, ale mecza w fortnite xD

4

Spokojnie zaraz się rozkręci, odpali w sezonie 2025/2026

0

Opowiedzieć wam żart ?
-Dembele 125mln hue hue (było )

0

ale padaka UNiTED

0

Dobra, UNITED DAWAJ :D

0

@Chwytliwy Powiadomienia masz na bieżąco

6

BarcaInfo to generalnie dobre newesy daje, dlatego tarcza i sub xD

0

@eydem Zimne . 15 znakow

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Zodiac jak ja patrze to ty chyba bana dostaniesz xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Koń po zjaraniu xD

https://streamable.com/3jlq3

0

@Konradomoreno dziękować

0

Jakiś link do UFC ?

0

Aguero ty dziku !!!!!

0

@ksobi kaszana straszna ;/

0

@Striker Dobrze wąsacz

0

I cyk xD CELTA ( 16 znaków )

1

@MichalZZZ Legenda głosi że Marc Bartra nadal biegnie xD

1

@Encore ładnie dzisiaj weekendzik wszedł :D Freiburg w końcówce dał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?