xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Witam, oddam pieska w dobre ręce ;)
https://zapodaj.net/845764d3236ee.png.html
3
Messi Vidal :D
https://zapodaj.net/1820ec8713772.png.html
0
Panowie jakie żaróweczki polecicie?
mowa o H7 ;)
0
Słuchawki dobre z micrem do cs ? 150zł
0
@Socjopata i tak będzie nasze święto :D chyba
0
@Maniek9444 ale Gumioki xD
0
Rusza u mnie liga halowa która będzie trwać do Lutego, buciki brać z Adidas czy nike ?
0
@elmayakos jeden dzień hula ten telefon, na Yanosiku + Dane, to 4X bił go na łeb ;)
0
@LukaszFan tylko 6.30 cali to wiesz ;/
0
Poleci ktoś dobry telefon do 600zł w miarę z dobrą baterią? bo mam Huawei P10 i bateria pada moment ;/
0
@Striker @monsterrize gracie wariaty ?
0
@czosnekfcb Kolega chyba nie uczył się czytać ze zrozumieniem xD
0
Raz zaufałem pewnej kobiecie, dałem jej nawet pojeździć swoim autem i wiecie co ? I kur nie miałem auta xdd
16
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/75031014_528449907703292_6609941229591330816_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlNmFM7JdwCOoqkaNKURJFjnYvr2WlLme64yCc7NTCg9tov1v2hVIHZK0FE_Alwh4A&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=587e0069421e776e1350fc810109fbc0&oe=5E5C22B7 ale mam humor dzisiaj xD
1
@SHIBA Boe dupczyciela xD
29
https://zapodaj.net/706b3cf033d9e.png.html hahahah
0
@SHIBA Lustrzany xd
0
@monsterrize no ba, już 147 świat startuje, rejestruj się i zagramy ;)
0
Gra ktoś w plemiona ? zbieram ekipę bo startuje nowy świat :D
1
@Kapitan hawk dzięki ! ;)
3
promocja w biedrze Reds za 2zł xDDDDDD
1
@Commando tego to jeszcze nie wiem :D
4
#Bukmacherka, ostatnio się chwaliłem wygranymi teraz będzie wóz albo przewóz, każdy powie że głupi jesteś ale mam wyj.. Zahavi zrób robotę ;) Do zobaczenia !
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI5NzE2NjU0NzkwMDrKr9AwLlNlXVIaiUI%3D&kind=MAIN
0
@Hushovt Mediummt2 , serwer Pompa teamu ! polecam
0
@Criss18Barca to Socjopata po wojaku xDDDDD
43
ten Pan by odmienił Barcelonę:
https://zapodaj.net/81b7512ac7b14.png.html
5
Koszulka reprezentacji Hiszpanii na EURO 2020:
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74998835_1445783698904408_2486078554421329920_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQloPOotAyMzW5q8-JCA3B7bmjDJMMoptr838qnZFIMHM6mwgk6K4bZlGkFo6ezbzX0&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=aae64457fba0573f593d1c479cb554c1&oe=5E3F3D55
0
Posiada ktoś Alfa Romeo 1.9 JTDM ?
0
@Hushovt chyba ORLEN XDDD
0
Milan WIN. chyba