6

Witam, oddam pieska w dobre ręce ;)

https://zapodaj.net/845764d3236ee.png.html

3

0

Panowie jakie żaróweczki polecicie?
mowa o H7 ;)

0

Słuchawki dobre z micrem do cs ? 150zł

0

@Socjopata i tak będzie nasze święto :D chyba

0

@Maniek9444 ale Gumioki xD

0

Rusza u mnie liga halowa która będzie trwać do Lutego, buciki brać z Adidas czy nike ?

0

@elmayakos jeden dzień hula ten telefon, na Yanosiku + Dane, to 4X bił go na łeb ;)

0

@LukaszFan tylko 6.30 cali to wiesz ;/

0

Poleci ktoś dobry telefon do 600zł w miarę z dobrą baterią? bo mam Huawei P10 i bateria pada moment ;/

0

@Striker @monsterrize gracie wariaty ?

0

@czosnekfcb Kolega chyba nie uczył się czytać ze zrozumieniem xD

0

Raz zaufałem pewnej kobiecie, dałem jej nawet pojeździć swoim autem i wiecie co ? I kur nie miałem auta xdd

1

@SHIBA Boe dupczyciela xD

29

0

@SHIBA Lustrzany xd

0

@monsterrize no ba, już 147 świat startuje, rejestruj się i zagramy ;)

0

Gra ktoś w plemiona ? zbieram ekipę bo startuje nowy świat :D

1

@Kapitan hawk dzięki ! ;)

3

promocja w biedrze Reds za 2zł xDDDDDD

1

@Commando tego to jeszcze nie wiem :D

4

#Bukmacherka, ostatnio się chwaliłem wygranymi teraz będzie wóz albo przewóz, każdy powie że głupi jesteś ale mam wyj.. Zahavi zrób robotę ;) Do zobaczenia !

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI5NzE2NjU0NzkwMDrKr9AwLlNlXVIaiUI%3D&kind=MAIN

0

@Hushovt Mediummt2 , serwer Pompa teamu ! polecam

0

@Criss18Barca to Socjopata po wojaku xDDDDD

43

ten Pan by odmienił Barcelonę:

https://zapodaj.net/81b7512ac7b14.png.html

0

Posiada ktoś Alfa Romeo 1.9 JTDM ?

0

@Hushovt chyba ORLEN XDDD

0

Milan WIN. chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?