0

@Bernard777 @ParlesCuyol5 nic z tego nie będzie ;) Rumunia jeszcze wsadzi ;)

0

@MarioVeB! oglądałem Francja - Rumunia i stwierdziłem że jednak Rumunia ;)

0

@JaSzymon miałem z Zary Homme coś takiego i dzień wytrzymywały :D

0

wiedziałem że te Rumuny wygrają, fajne kontry grają :D a kursik elegancki 5.40 wyłapany

0

Ostatnio szukałem w necie perfumy polecane, skusiłem się na LACOSTE ESSENTIAL EDT cena 140ziko i śmieszy mnie to że nic nie czuć xD już w biedronce za 10 masz lepsze zapachy ^^

0

@tunczas4 i co wymyślił ?

0

@tunczas4 kończyła mi się ważność karty i nie mogę wypłacać z bankomatów :D pytanie moje brzmi jaką opcje polecacie bo mnie zaciekawiło mKonto Intensive ;)

0

@sztrupcak ława

0

@tunczas4 ale czytaj co napisałem :D

0

@LioMessi10 tzw co takiego ? :D

0

@kordyl1010 @Grzesior667 @kordyl1010 skończyła mi się ważność karty i nie mogę wypłacać z bankomatów :D pytanie moje brzmi jaką opcje polecacie bo mnie zaciekawiło mKonto Intensive ;)

0

[Konto Bankowe]

Ma ktoś konto w mbanku ? mam pytanie :D

1

Niemcy strzelać :D

0

@Karakanis Kolejna brameczka w 44min ;p bomba niczym Ronaldo tak mnie koledzy nazywają bo nikt tak nie ma ułożonej stopy jak ja :D 2 mecz 2 strzały 2 bramki :D szkoda że dopiero się teraz rozkręciłem pod koniec sezonu, nic regenracja i walczę z kumplami o awans :) 5 miejsce aktutalnie

7

Nic lecę na ostatni meczyk w sezonie,trzymajcie kciuki za bramkę bo ostatnio jak mówiliście to strzeliłem :-D

1

@Lincolm ta od razu hleb powrót :-D

0

@sebasek99 wziąłbym :-D

1

@xVENUMx może tarcze hamulcowe ? @PanZagadka

3

@marcin000019 uszczelka pod głowicą :-D

5

@koksik2700 Dembele to może mu buty czyścić i szatnie sprzątać :P

2

Neymarito COME BACK https://streamable.com/oq71m

1

@kewin ta, razem z Douglasem xD

0

@Nano22 priv .

1

@fart Mecz zacząłem na rezerwie, wchodzę w 65min 1 kontakt z piłką 86min gol z 25m w okno, powiem ci że życiowy gol ;) jeno gratulacje po meczu zbierał :D ale niestety przegrywamy 3;1

0

Jest tu jakiś Cules co zajmuje się grafiką tzw potrzebuje usunąć paru zawodników z zdjęcia :D

0

Ten Paragwaj to mnie śmieszy

1

Argentyna strzelać

3

Niech Argentyna to wygra bo mi kuponik nie wjedzie

0

Oj słabiutko hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?