xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 @ParlesCuyol5 nic z tego nie będzie ;) Rumunia jeszcze wsadzi ;)
0
@MarioVeB! oglądałem Francja - Rumunia i stwierdziłem że jednak Rumunia ;)
0
@JaSzymon miałem z Zary Homme coś takiego i dzień wytrzymywały :D
0
wiedziałem że te Rumuny wygrają, fajne kontry grają :D a kursik elegancki 5.40 wyłapany
0
Ostatnio szukałem w necie perfumy polecane, skusiłem się na LACOSTE ESSENTIAL EDT cena 140ziko i śmieszy mnie to że nic nie czuć xD już w biedronce za 10 masz lepsze zapachy ^^
0
@tunczas4 i co wymyślił ?
0
@tunczas4 kończyła mi się ważność karty i nie mogę wypłacać z bankomatów :D pytanie moje brzmi jaką opcje polecacie bo mnie zaciekawiło mKonto Intensive ;)
0
@sztrupcak ława
0
@tunczas4 ale czytaj co napisałem :D
0
@LioMessi10 tzw co takiego ? :D
0
@kordyl1010 @Grzesior667 @kordyl1010 skończyła mi się ważność karty i nie mogę wypłacać z bankomatów :D pytanie moje brzmi jaką opcje polecacie bo mnie zaciekawiło mKonto Intensive ;)
0
[Konto Bankowe]
Ma ktoś konto w mbanku ? mam pytanie :D
10
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/65142269_2775612779134053_6698335955805274112_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlRR8MSgoVkKPKl4d0jstEo4MR8rSTmK1NUYu7J6amEKFVEhbwCpq03q1VlRqK-NIk&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=c1b68e7bddfd1ba63bde0e73aa3bc321&oe=5DBC87D7 foto dobre
1
Niemcy strzelać :D
0
@Karakanis Kolejna brameczka w 44min ;p bomba niczym Ronaldo tak mnie koledzy nazywają bo nikt tak nie ma ułożonej stopy jak ja :D 2 mecz 2 strzały 2 bramki :D szkoda że dopiero się teraz rozkręciłem pod koniec sezonu, nic regenracja i walczę z kumplami o awans :) 5 miejsce aktutalnie
7
Nic lecę na ostatni meczyk w sezonie,trzymajcie kciuki za bramkę bo ostatnio jak mówiliście to strzeliłem :-D
1
@Lincolm ta od razu hleb powrót :-D
0
@sebasek99 wziąłbym :-D
1
@xVENUMx może tarcze hamulcowe ? @PanZagadka
3
@marcin000019 uszczelka pod głowicą :-D
5
@koksik2700 Dembele to może mu buty czyścić i szatnie sprzątać :P
2
Neymarito COME BACK https://streamable.com/oq71m
1
@kewin ta, razem z Douglasem xD
0
@Nano22 priv .
1
@fart Mecz zacząłem na rezerwie, wchodzę w 65min 1 kontakt z piłką 86min gol z 25m w okno, powiem ci że życiowy gol ;) jeno gratulacje po meczu zbierał :D ale niestety przegrywamy 3;1
0
Jest tu jakiś Cules co zajmuje się grafiką tzw potrzebuje usunąć paru zawodników z zdjęcia :D
0
Ten Paragwaj to mnie śmieszy
1
Argentyna strzelać
3
Niech Argentyna to wygra bo mi kuponik nie wjedzie
0
Oj słabiutko hahaha