29

0

a ja lecem na meczyk gramy u siebie z liderem :D #tylkozwyciestwo :D

1

mam pytanie wcześniej miałem 0 pensji dla piłkarzy a teraz codziennie mam po 20M :D a co mnie to rozczarowuje bo nie mam na transfery :D

0

Siemka, gra ktoś może z was w top eleven ? :D

0

Dembele drugi bale tylko trochu droższy ;-)

0

kurs na Barce 4.0 grzech nie skorzystać, co prawda rezerwy ale Barca ugra :D

35

Salah po meczu z Barceloną.

https://streamable.com/z55s7 :D :D

3

Ostatnia akcja komedia! Leo się ogonił, wykiwał obrońców, a Dembele... bez komentarza... Chłop drewno i tyle, Czyli finał Ajax-Barca.

1

Dembele to taki munir trochę ;-)

0

Strzelców nie te :-D

4

a ja wam przepowiem wynik ;) 3:0 Dla Barcelony po golach Coutinho,Suareza x2, wstawaj Venum zesrol.es się :D

0

5:0 i do widzenia Liverpool ;)

0

Krótka ankieta :D mam dylemat z korkami Cules pomóżcie ;d https://www.strawpoll.me/17906495

0

Moja nowa drużyna 4 mecze 4 zwycięstwa, mobilizacja z mecz na mecz jest coraz większa, aby awansować potrzebujemy 14 punktów :D

0

no z tym się zgodzę, ale nie od razu sąd xD

0

za takie coś do sądu ? Nic nie zrobił przecież

0

Pany kto ma jakieś multum piosenek na kompie ? bo te co mam już mi się znudziły ;/ jak coś to PW

0

Miałem :D ale może coś innego teraz, przetestuję tego Invictus ;)

0

Jaki perfum męski możecie polecić ? lub co macie aktualnie :D

0

2;1 wygrana, zagrana połówka :) nadal bez formy 2 setki nie wykorzystałem ;/ wrr

62

Maradona

0

Neymar by 5 ściągnął :D śmieje ^^ ładne

21

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała -.-

0

Również, tylko zwycięstwo ! :D

1

Serie A

7

Dzisiaj dla mnie ważny mecz a mianowicie derbowy, trener pytał się czy jestem zmotywowany podwójnie, już czuje lekki stresik ^^ ale trzeba jechać zagrać i wsadzić :D #11

0

Pełna mobilizacja i tak samo wygrać :D

0

Nie ma to jak jutro Wielka Sobota i mecz derbowy :D obym teraz co wsadził ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?