xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
https://zapodaj.net/e082c352d4335.jpg.html hehe
0
a ja lecem na meczyk gramy u siebie z liderem :D #tylkozwyciestwo :D
1
mam pytanie wcześniej miałem 0 pensji dla piłkarzy a teraz codziennie mam po 20M :D a co mnie to rozczarowuje bo nie mam na transfery :D
0
Siemka, gra ktoś może z was w top eleven ? :D
0
Dembele drugi bale tylko trochu droższy ;-)
0
kurs na Barce 4.0 grzech nie skorzystać, co prawda rezerwy ale Barca ugra :D
35
Salah po meczu z Barceloną.
https://streamable.com/z55s7 :D :D
3
Ostatnia akcja komedia! Leo się ogonił, wykiwał obrońców, a Dembele... bez komentarza... Chłop drewno i tyle, Czyli finał Ajax-Barca.
1
Dembele to taki munir trochę ;-)
0
Strzelców nie te :-D
3
https://dok7xy59qfw9h.cloudfront.net/069/651/323/-219996996-1to9ofh-90gccacghhq3rap/original/avatar.jpg
4
a ja wam przepowiem wynik ;) 3:0 Dla Barcelony po golach Coutinho,Suareza x2, wstawaj Venum zesrol.es się :D
0
5:0 i do widzenia Liverpool ;)
0
Krótka ankieta :D mam dylemat z korkami Cules pomóżcie ;d https://www.strawpoll.me/17906495
0
Moja nowa drużyna 4 mecze 4 zwycięstwa, mobilizacja z mecz na mecz jest coraz większa, aby awansować potrzebujemy 14 punktów :D
0
no z tym się zgodzę, ale nie od razu sąd xD
0
za takie coś do sądu ? Nic nie zrobił przecież
0
Pany kto ma jakieś multum piosenek na kompie ? bo te co mam już mi się znudziły ;/ jak coś to PW
0
Miałem :D ale może coś innego teraz, przetestuję tego Invictus ;)
0
Jaki perfum męski możecie polecić ? lub co macie aktualnie :D
0
2;1 wygrana, zagrana połówka :) nadal bez formy 2 setki nie wykorzystałem ;/ wrr
62
Maradona
0
Neymar by 5 ściągnął :D śmieje ^^ ładne
21
https://streamable.com/vucvh hehe :D
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała -.-
0
Również, tylko zwycięstwo ! :D
1
Serie A
7
Dzisiaj dla mnie ważny mecz a mianowicie derbowy, trener pytał się czy jestem zmotywowany podwójnie, już czuje lekki stresik ^^ ale trzeba jechać zagrać i wsadzić :D #11
0
Pełna mobilizacja i tak samo wygrać :D
0
Nie ma to jak jutro Wielka Sobota i mecz derbowy :D obym teraz co wsadził ;)