xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rothan1 wartościowy jedyny to był du plessis, innego nie widzę bo reszta to pachołki
1
@SeBa32 Pamiętaj Soldić maszyna :D
0
na YT leci KSW 41 Mańkowski vs Soldic :D hehe
0
@MesQueUnClub_87 ok dzięki, a bo dostałem mandat za brak pasów xD
1
@MesQueUnClub_87 no co ty, później komornik i będą większe kłopoty :D
0
Ile mam czasu na zapłacenie mandatu od policji?
0
@Douglasinho no nie wiem, ostatnio ktoś mnie podpi.. że biegam wieczorami ledwie do domu dobiegłem a tu Niebiescy jadą :D i mandacik chcieli wlepić...
3
Pier tego wirusa idę pobiegać w ten piękny poranek do lasu tam ludzi raczej nie będzie od samego treningu w domu będzie ulana masa i dopada mnie fobia społeczna, dziczeje strasznie.
0
@NeroTFP ehe xd
1
RAFONIX to serio Luzer, tak na strimach mówił że trenuje 3x w tygodniu a 0 efektów.
0
A mówiłem Marcinowi zostań w domu, to nie pojechał dostał xd
0
A co wy myśleliście że nejman wygra? Team kuktyrstyka ;)
0
Nie dość że gruby to jeszcze się siatki trzyma xx
0
@4drian0 pomacałbyś? Xd
1
To ja bym się lepiej bił po 4 paku hehe
0
Walka Paralitykow xd
0
Hahaha Cypis jak jakiś kalafior xd
0
Dawać RAFONIX bo nudy
0
O której walczy rafon?
2
@FafitFCB zgubiłeś się? Xd
1
Lautaro Martinez jest zdecydowany na przeprowadzkę do Barcelony a wszystkie źródła związane z Barcą są przekonane, że finalizacja transferu co raz bliżej. Do transakcji podobno ma zostać włączony Vidal oraz jeszcze innny zawodnik.
Piłkarza przekonała możliwość gry u boku Leo Messiego.
2
Pany jeszcze 20min i fajrant xd
0
@DarekFCBnaZawsze ja tu nie widzę humorystycznie xd
0
trenuje siłkę amatorsko, ale chciałbym się nauczyć StreetWorkout ktoś ogarnia ten temat ? priv
5
Stop Handlarzom!!
https://zapodaj.net/8fe81d8324830.jpg.html https://zapodaj.net/8a3ab4bb5ac2d.jpg.html https://zapodaj.net/a9297066d22ff.jpg.html
0
@Bykunn nie narzekam, tylko przeczytaj co napisLem
0
I Cyk zaraz do roboty xD mnie to jedno ciekawi bo pracuje w sklepie gdzie mamy materiały budowlane, sprzęty ogrodowe taki sklep rolniczy wczoraj wiozłem towar na 15k 40km od firmy, powie mi ktoś jaki może być zysk? XD niby mówią że handel to najlepszy biznes.
2
1191 godzina 5:51 kręcony licznik chyba xD
15
Ogóra bym se zjadł, ale takiego dryblasa, a nie takie pizdryki, co w sklepie sprzedają!
3
@Chwytliwy I weź tą pracę odstaw
,Zapalmy se papieroska.