1

Halo cules ? https://zapodaj.net/f84bf18e74063.png.html nie słyszę was :D ale to będzie petarda, nie to co z dembele ;)

1

Czekam na oficjalke Lauatro ;)

0

Da rade na messengerze zrobić tak aby ludzie nie widzieli że jestem aktywny?

1

Dobra dawać Neymara Lauatro i jedziemy po tryplet.

0

Somsiod jaki był to był ale gryllla to umioł palić :(

0

To u kogo ten grill bo zapomniałem xd

16

Literatura:

Co jest na początku Pana Tadeusza ?
- Banderola hehe

3

Nie oglądam telewizora odkąd mi baterie padły w pilocie hehe xD

15

0

@erix10 Laguna 3, Honda CIVIC , ACCORD 7

1

Pije wódkę i jest dobrze auuu

4

0

jakie szkło na telefon wybrać 9h czy 5d ?

9

0

Będzie drugi Kosecki tylko Brazylijski xd

0

Boniek podał że 31 mają powrót Ekstraklasy, jak myślicie ruszy b klasa i a?

15

Dzisiaj uroczyste otwarcie lasu,będzie premier, prezydent i zenek xD

1

https://www.haxball.com/play?c=s9c3gHnxqwY&p=1 jedna osoba na haxa :D 12345

1

ktoś partyjka w haxa ? :D

0

@wiktoroo o co chodzi?

0

8

Idę ćwiczyć nara :D

https://streamable.com/2j4uzy

0

@Klaudix no co ty ;d

0

0

Zna ktoś strony jakieś kto wykona wizualizacje koszulki firmowej ? bo szukałem na google i nie ma nic ...

0

wczoraj widziałem na fejsie fajne butki nike, https://zapodaj.net/1187e4da507ec.jpg.html powie mi ktoś co to za model ?

0

0

mam taką rozkminę chce kupić na allegro konto w wota i pytam sie czy cena podlega negocjacji gosc mowi ze tak ale poza allegro tylko, nie mam pewności czy to pewniak, a w razie W by mnie oszukał mógłbym coś zrobić po wykonaniu przelewu ?

0

1

dawać tego Lautaro :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?