xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59700446_1048148042045443_4505230349143375872_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=dd9801&_nc_ohc=X9V-giMUDB8AX-IyrP_&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=f10235631ff5e508094f584168f73034&oe=5F20646D
Dembele i jego wykończenie xD
4
Dziewczyna ze mną zerwała, Barcelona traci szanse na mistrzostwo, Pjanić w Barcelonie, Opona przebita w firmowym aucie, u siebie skrzynia poszła....
a je.. ten 2020
16
Duda wygra to trzeba zrobić z trojke dzieci, z roboty sie zwolnic i cyk codziennie na piwko pod sklepik , a kasa i tak bedzie xd
1
Taki hype był na bosaka a tutaj 7% xd
0
@PanZagadka oczywiście
0
W jakim banku wziąć pożyczkę? Może ktoś coś polecić?
2
co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.
1
Niedługo to zawodnicy będą murem w bramce stac jak Messi będzie podchodził do rzutu wolnego xd
6
ale jaja Artura oddali... a będziemy mieć Gomesa 2 ;/
3
https://zapodaj.net/5b2a75523e6c3.jpg.html xd
2
@Jacu327 mBank
0
Kurna tutaj o polityce gadają a ja siedzę w robocie i nie mam co robić ... Xd
1
Zaraz zobaczymy ile LAUTaro jest wart
2
Pogrywam raz na jakiś czas, Wczoraj z myślą że Wisła się przełamie ale nadal ta Skisła swoje kaszana, spadek jak nic https://zapodaj.net/71ef010dd49de.png.html 2k koło nosa ;)
0
Wisła do boju ! Edit ale ta wisła to jednak skisła ...
0
Co zjeść frytki z posypką czy sałatka z kurczakiem?
2
Jestem taki ważny,że jak przychodzę do supermarketu to drzwi się same
otwierają :d
1
Widziałem na spotted Od Spottera:
Hejka macie jakieś pomysły gdzie zabrać dziewczynę, aby ją zaskoczyć. XD chłop co pisze xx
1
Jeszcze godzinka i essa
2
@PatrykBarcelona pytasz dzika czy sra w lesie?
3
To jakby Chelsea wpadła do sklepu „wszystko za 5 zł”, albo „rabat miniumum 50%!” xd
0
jak dzisiaj typy Napoli vs Juventus, Arsenal vs City ? :D po tej przerwie, wróżenie z fusów xD
3
@Jaca27 gorzej jak cegłówki xD
1
@FeloRPS w sumie masz rację ;)
1
@koziar surykatka
3
ale mam rozkmine wtf, siedze sobie w robocie patrze SMS a tutaj pocztex że dzisiaj paczka zostanie doręczona kwota 70zł, a ja nic nie zamawiałem i najlepsze jest to że mój adres,mój numer i ogólnie wszystko, sprawdzam numer przesyłki i nie mogę sprawdzić od kogo to i za co ;/
1
@IronSanHybrid fasolowa z chlybem wchodzi w grę :)
1
@FeloRPS skorzystam bo słyszałem że sztos
0
Jakie perfumy męskie do 300zł możecie polecić? Oprócz Invictus bo miałem xd
6
De Jong ale daj mocniejszą tą piłkę przecież ona leci i błaga o eutanazję ...